Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

CSGO Bunny Kodu | Bunny Nasıl Yapılır? Daha İyisi Yok!

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO Bunny Kodu

CSGO Bunny Kodu nedir? CSGO Bunny Nasıl Yapılır? gibi soruların cevabını arıyorsanız en doğru yerdesiniz, bu yazıda detaylı bir şekilde Bunny kodu nedir, nasıl yapılır anlatacağız.

Çoğu CSGO oyuncusu, koşabileceğiniz en hızlı şeyin bıçağınızı çektiğinizde olduğuna inanır. Bu teorik olarak doğru olsa da Bunny Hop ile daha da hızlı gidebilirsiniz.

CSGO Bunny Kodu

CSGO Jump Throw Kodu
CSGO Bunny Kodu
  • Konsolu (é) tuşu ile açıyoruz.
  • Konsola sunucuda kodları kullanabilmemiz için “sv_cheats 1” yazıyoruz.
  • Sunucuda kodları etkinleştirdiğimiz zaman bunny kodumuz olan “sv_autobunnyhopping 1” yazıyoruz ve kapatıyoruz.
  • Artık sunucuda bunny kodu çalışır durumda eğer çalışmazsa “sv_restart 1” kodunu konsola yazıp sonra tekrardan bunny kodunu yazabilirsiniz çalışacaktır.

Bunny Hop ilk atlamadan hemen sonra zemin üzerindeyken tekrar zıplama eylemini ifade eder. Bunu yaparken hareketinizi başarıyla sürdürürseniz, tavşan gibi zıplamaya başlayacaksınız.

CSGO Bunny Nasıl Yapılır?

CSGO Bunny Kodu
CSGO Bunny Nasıl Yapılır?

Basit gibi görünse de, Bunny Hop becerileri pratikle ve zamanla gelişir. Tik oranı, bir sunucunun oyuncuların güncelleme sıklığı, Bunny Hop’da ustalaşırken önemli bir faktör oynar. Bir sunucuya alışkın olduğunuzdan farklı bir tik oranıyla katılmak sizi hazırlıksız yakalayabilir ve sanki CSGO‘da ilk kez Bunny Hop deniyormuşsunuz gibi görünmesini sağlayabilir.

CSGO Bunny Kısayol Tuşları

CSGO Bunny Kodu

Bunny Hop mükemmel bir uyum içinde ardışık sıralı atlamalarla ilgilidir. En yaygın atlama kısayol tuşu boşluk çubuğudur ve bu bazen zamanlamayı doğru yapmayı zorlaştırır.

Boşluk tuşuyla uyum içinde atlamayı zor buluyorsanız, aşağıdaki satırları autoexec dosyanıza ekleyin veya bunları konsola yazın. Autoexec dosyaları, oyuncuların CSGO‘yu her başlattıklarında özelleştirilmiş ayarlarını yüklemelerine olanak tanırBir tane oluşturmak veya düzenlemek için yerel CSGO dosyalarında cfgklasörünüzü bulun düzenleyin veya yeniden oluşturun.

  • Bind mwheelup +jump
  • Bind mwheeldown +jump

İlginizi Çekebilir: CSGO Autoexec Nasıl Oluşturulur?

Tüm oyun fareleri aynı fare tekerleğine sahip olmasa da, bunny hop için atayabileceğiniz en iyi tuşlardan biridir. Çoğu fare tekerleği, mükemmel zıplamaları zamanlayacak kadar hassastır.

Bu komutları uygulamak, fare tekerleğinizi kullanarak zıplamanıza ve genel işlemi daha rahat hale getirmenize izin verecektir. 

Bunny Süreci Nasıl Takip Edilir?

CSGO Bunny Kodu

Başarınızı yedeklemek için sayılara ve istatistiklere ihtiyacınız olacak. Aşağıdaki satırı autoexec dosyanıza veya konsola eklemek, hareket hızınıza göz kulak olmanızı sağlayacaktır.

  • Cl_showpos 1

Bu komut, saniye başına kare (FPS) bilgi tablosuna benzeyen benzer bir istatistik getirir. Komut, konumunuz gibi, koordinatlar, açılar ve en önemlisi mevcut hızınız gibi bilgiler sağlar. 

Düz bir çizgide Bunnyhop yapmanın sizi yavaşlattığını fark edeceksiniz, ancak Bunny‘i düz bir çizgide pratik yapmak, temelleri anlamanıza yardımcı olacaktır.CSGO Bunny Hop Yapmaya Değer Mi?

CSGO Bunny Kodu

Bunny Hop‘a başlamadan önce biraz hız kaybedersiniz. Bir hız sınırı olmasaydı, daha da hızlı giderek kaybedilen zamanı telafi edebilecektiniz ancak durum böyle değil. Kendinizi her dört veya beşinci atlamada yavaşlarken bulabilirsiniz.

Ayrıca düşmanlar, koştuğunuzu duyarlarsa sizi tabanca veya bıçakla bekleme olasılıkları yüksektir. Onları bir saldırı tüfeği ile şaşırtmak VAC suçlamalarına yol açabilir.

Diğer CSGO Rehberlerimiz:

CSGO’da Kendini Kickleme Komutu (En Kolay Yöntem)

CSGO Bütün Hile Kodları (Dev Liste 2021)

CSGO Wall Hack Nasıl Açılır? (Wall Hack Kodu)

CSGO’da Nasıl Daha İyi Olunur (EN ETKİLİ REHBER)

CSGO FPS Arttırma Rehberi 2021 (Kesin Çözüm)

CS:GO Nedir?

CS:GO Wall Hack Nasıl Açılır? (Wall Hack Kodu)
CSGO Bunnyhop

CSGO‘nun tam sürümü, “Counter-Strike” serisinin en çok satan oyunu olan “Counter-Strike Global Offensive” dir. Oyunun geliştiricisi Hidden Path Entertainment‘dır, yayınlayan Valve Corporation‘dır.

CS oyun serisi başlangıçta “Half-Life” modunda piyasaya sürüldü. Modüllerin çoğunu indirdikten sonra, Valve oyunu satın aldı. Oyunun en son sürümü 1.6 veya daha yüksek: CS: Source (CS:S) tamamen farklı bir oyun motoruyla birlikte gelir. Ancak CS: Source tutmadı, yapım şirketi başka bir kayıp yaşadı ve CS:GO’yu kurdu.

CS:GO, bomba imha ve rehine kurtarma programları içerir. Her turun başında, oyunculara çeşitli eylemler yoluyla elde edilen paralar verilecek. Terörle mücadele ekibi, terörist bölgedeki rehineleri kurtarmalı ve bölgelerine getirmelidir.

Teröristler, rehineleri kurtaran anti-terörist ekibi durdurmalıdır. Teröristler rehinelere zarar verirlerse para cezasına çarptırılacaklar.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.