▷ CSGO Bunny Kodu | Bunny Nasıl Yapılır: Daha İyisi Yok!
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!


Oyun

CSGO Bunny Kodu | Bunny Nasıl Yapılır: Daha İyisi Yok!

Tarih:

CSGO Bunny Kodu

Çoğu CSGO oyuncusu, koşabileceğiniz en hızlı şeyin bıçağınızı çektiğinizde olduğuna inanır. Bu teorik olarak doğru olsa da, Bunny Hop ile daha da hızlı gidebilirsiniz.

CSGO Bunny Kodu

  • Konsolu (é) tuşu ile açıyoruz.
  • Konsola sunucuda kodları kullanabilmemiz için “sv_cheats 1” yazıyoruz.
  • Sunucuda kodları etkinleştirdiğimiz zaman bunny kodumuz olan “sv_autobunnyhopping 1” yazıyoruz ve kapatıyoruz.
  • Artık sunucuda bunny kodu çalışır durumda eğer çalışmazsa “sv_restart 1” kodunu konsola yazıp sonra tekrardan bunny kodunu yazabilirsiniz çalışacaktır.

Counter-Strike‘ın ilk günlerinde verimli bir şekilde hareket etmenin tek yolu Bunny Hop ancak Valve, yıllar boyunca oyuncuların ayaklarını yere basmasını sağlamak için birçok değişiklik yaptı. 

Bunny Hop ilk atlamadan hemen sonra zemin üzerindeyken tekrar zıplama eylemini ifade eder. Bunu yaparken hareketinizi başarıyla sürdürürseniz, tavşan gibi zıplamaya başlayacaksınız.

Bunny Nasıl Yapılır

CSGO Bunny Kodu
CSGO Bunny Kodu

Basit gibi görünse de, Bunny Hop becerileri pratikle ve zamanla gelişir. Tik oranı, bir sunucunun oyuncuların güncelleme sıklığı, Bunny Hopda ustalaşırken önemli bir faktör oynar. Bir sunucuya alışkın olduğunuzdan farklı bir tik oranıyla katılmak sizi hazırlıksız yakalayabilir ve sanki CSGO‘da ilk kez Bunny Hop deniyormuşsunuz gibi görünmesini sağlayabilir.

Kısayol Tuşlarınızı Ayarlayın

CSGO Bunny Kodu

Bunny Hop mükemmel bir uyum içinde ardışık sıralı atlamalarla ilgilidir. En yaygın atlama kısayol tuşu boşluk çubuğudur ve bu bazen zamanlamayı doğru yapmayı zorlaştırır.

Boşluk tuşuyla uyum içinde atlamayı zor buluyorsanız, aşağıdaki satırları autoexec dosyanıza ekleyin veya bunları konsola yazın. Autoexec dosyaları, oyuncuların CSGO‘yu her başlattıklarında özelleştirilmiş ayarlarını yüklemelerine olanak tanırBir tane oluşturmak veya düzenlemek için yerel CSGO dosyalarında “cfg” klasörünüzü bulun düzenleyin veya yeniden oluşturun.

  • Bind mwheelup +jump
  • Bind mwheeldown +jump

Tüm oyun fareleri aynı fare tekerleğine sahip olmasa da , tavşan atlama için atayabileceğiniz en iyi tuşlardan biridir. Çoğu fare tekerleği, mükemmel zıplamaları zamanlayacak kadar hassastır.

Bu komutları uygulamak, fare tekerleğinizi kullanarak zıplamanıza ve genel işlemi daha rahat hale getirmenize izin verecektir. 

Sürecinizi Takip Edin

CSGO Bunny Kodu

Başarınızı yedeklemek için sayılara ve istatistiklere ihtiyacınız olacak. Aşağıdaki satırı autoexec dosyanıza veya konsola eklemek, hareket hızınıza göz kulak olmanızı sağlayacaktır.

  • Cl_showpos 1

Bu komut, saniye başına kare (FPS) bilgi tablosuna benzeyen benzer bir istatistik getirir. Komut, konumunuz gibi koordinatlar, açılar ve en önemlisi mevcut hızınız gibi bilgiler sağlar. 

Hareketsiz duruyorsanız, hız doğal olarak sıfır olmalıdır. Bıçakla koşuyorsanız 250 hızda yaparsınız. Düz bir çizgide zıplayan bunny‘nin daha yavaş bir hıza neden olacağını fark edeceksiniz. Bunny‘i düz bir çizgide zıplamak için pratik yapmak, temelleri anlamak için iyi bir fikir.Bunny Hop Yapmaya Değer Mi?

CSGO Bunny Kodu

Bunny Hopa başlamadan önce biraz hız kaybedersiniz. Bir hız sınırı olmasaydı, daha da hızlı giderek kaybedilen zamanı telafi edebilirsiniz ancak durum böyle değil. Kendinizi her dört veya beşinci atlamada yavaşlarken bulmaya devam edebilirsiniz.

Ayrıca düşmanlar, koştuğunuzu duyarlarsa sizi bir tabanca veya bıçaklarınızla bekleme olasılıkları daha yüksektir. Onları bir Saldırı Tüfeği veya tercih ettiğiniz herhangi bir şeyle şaşırtmak bazı VAC suçlamalarına yol açabilir.

İlginizi Çekebilir

CSGO Konsol Nasıl Açılır (Windows, Mac)

CSGO’da Kendini Kickleme Komutu (En Kolay Yöntem)

CSGO Bütün Hile Kodları (Dev Liste 2020)

CSGO Wall Hack Nasıl Açılır? (Wall Hack Kodu)

CSGO’da Nasıl Daha İyi Olunur (EN ETKİLİ REHBER)

CSGO FPS Arttırma Rehberi 2020 (Kesin Çözüm)

CSGO Nedir?

CS:GO Wall Hack Nasıl Açılır? (Wall Hack Kodu)
CSGO Bunny

CSGO‘nun tam sürümü, “Counter-Strike” serisinin en çok satan oyunu olan “Counter-Strike Global Offensive” dir. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path Entertainment’dır.

CS oyun serisi başlangıçta “Half-Life” modunda piyasaya sürüldü. Modüllerin çoğunu indirdikten sonra, Valve oyunu satın aldı. Oyunun en son sürümü 1.6 veya daha yüksek: CS: Source (CS: S) tamamen farklı bir oyun motoruyla birlikte gelir. Ancak CS: Source tutmadı, yapım şirketi başka bir kayıp yaşadı ve CSGO’yu kurdu.

CSGO, bomba imha ve rehine kurtarma programları içerir. Her turun başında, oyunculara çeşitli eylemler yoluyla elde edilen paralar verilecek. Terörle mücadele ekibi, terörist bölgedeki rehineleri kurtarmalı ve bölgelerine getirmelidir.

Teröristler, rehineleri kurtaran anti-terörist ekibi durdurmalıdır. Teröristler rehinelere zarar verirlerse para cezasına çarptırılacaklar.

Kaynak: dotesports.com/counter-strike/news/how-to-bunny-hop-in-csgo

Bunny Kodu Hakkında Sorunuz Olursa Yorumlar Kısmında Belirtin

BUNLARA DA GÖZ ATIN

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.