▷ CSGO FPS Arttırma Rehberi 2020 (Kesin Çözüm) 🥇
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!


Oyun

CSGO FPS Arttırma Rehberi 2020 (Kesin Çözüm)

Fps’iniz çok mu düşük? Oyun oynarken zevk alamıyor musunuz? Hatta CS:GO oynarken oyununuz birden duruyor ve bu ölmenize mi sebep oluyor?

Tarih:

CSGO FPS Gösterme Kodu

Bu rehber sizin FPS sorunlarınızı %100 giderecek. Hadi birinci CSGO fps arttırma yönteme geçelim.

CSGO FPS Arttırma Rehberi

  • Alttaki gibi ayarlarınızı en düşüğe alın. Görüntü ayarlarına gelmek için Ayarlar>Görüntü Ayarları’na tıklayın. Alttaki gibi yapabilirsiniz.
CS:GO FPS Arttırma Rehberi 2020 (Kesin Çözüm)
Eğer bunlar yüksekteyken düşüğe alırsanız fps’niz minimum 100 fps artacaktır.

Başlatma Seçenekleri (Büyük ölçüde Fps artar)

  • Sıra ikinci yöntemde. Steam arayüzüne geldikten sonra Kütüphane>Oyunlar‘a tıklayın. Oradan CSGO‘nun üzerine sağ click yapınız. En altta Özellikler diye bir bölüm olacaktır oraya tıklayalım.
Kütüphane>Oyunlar’a tıklayın.

Tıkladıktan sonra önünüze böyle bir şey açılır. Buradan Başlatma Seçeneklerini Ayarlar’a tıklayalım.

Buradan Başlatma Seçeneklerini Ayarlar’a tıklayalım.

Önünüze çıkan yere aralarında boşluk bırakarak şu kodları yazalım ve tamam’a tıklayalım; -high -novid -d3d9ex -nojoy -tickrate 128

CSGO Fps Arttırma Konsol Kodları

Kodların ne işe yaradığını soracak olan arkadaşlar için:

-high= Bilgisayarınızın CSGO ‘ya öncelik vermesini sağlar. Fps’in artmasına yardımcı olur.

-novid= CSGO’ya girerken önünüze bir kaç saniyelik videoyu kaldırır ve oyuna daha hızlı girmenize yardımcı olur. Bazıları Fps ‘in arttığını bazıları ise bir yardımı olmadığını söylüyor. Fakat bu kodu bütün profesyonel oyuncular kullanır.

-d3d9ex= Arkadaşlar bu kod bilgisayarınıza göre değişiklik gösteren bir kodtur. Sizin denemeniz gerek. Eğer bunu yazınca Fps‘niz artıyor ise bu kodu kullanmanızı tercih ederim. Fakat oyuna girememe veya fps düşme gibi sorunlar ile karşılaşıyorsanız bu kodu yazmayın. Genelde bu sorunlar bilgisayarları iyi olanlarda yaşanır. Bu kod alt+tab yaptığınızda daha hızlı masaüstüne veya oyuna daha hızlı girebilmenizi sağlıyor.

-nojoy= Oyununuzda birden oyun konsolunuz devreye girmesine izin vermez. Fps’in artmasına yardımı dokunmasa da çoğu oyuncunun kullandığı bir kod.

-tickrate 128= Oyunda kendi kurduğunuz atolye haritalarında veya haritalarda tickrate denen ayarı 64 iken 128 olarak yapar. Bu ayar Fps‘inizi arttırmasada bu rehbere eklemek istedim çünkü bu kod merminin daha isabetli gitmesini sağlar. Yani artık mermi gitmiyor diye bahanelere son!

CSGO Fps Arttırma 2020 Nvidia

  • Üçüncü yöntemimimiz sadece Nvidia kullanıcılarını etkiler. Masaüstüne sağ click atalım.
Buradan Nvidia Denetim Masasına tıklayalım.

Tıkladıktan sonra sol kısımdan 3D Ayarların Yönetilmesi’ne tıklayın. Buradan tercih edilen grafik işlemcisini yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi yapıyoruz ve sıra sıra ortadaki ayarları ekrandaki gibi yapın. Bu ayarlar Fps‘nizin artmasında çok işe yarayacaktır.

sol kısımdan 3D Ayarların Yönetilmesi’ne tıklayın. Buradan tercih edilen grafik işlemcisini yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi yapıyoruz
sıra sıra ortadaki ayarları ekrandaki gibi yapın.
Bu ayarlar Fps’nizin artmasında çok işe yarayacaktır.

Bundan sonra 3D ayarlarından görüntü ayarlarını ön ayarla yapa tıklıyoruz. Bu ayar bilgisayarınızın daha çok fps almasını ve daha akıcı olmasını sağlar.

Fps’in artması için en önemli şey!

Buradaki 3 tane seçenekten en alttakine yani “Benim tercihlerimi kullan ve şunlara önem ver: ‘e tıklıyoruz ve onun altındakini fotoğraftaki gibi performansa getiriyoruz ve böylece bilgisayarınızın kaliteye değil performansa önem vermesini sağlayarak büyük bir avantaj sağlıyoruz.

Arkadaşlar CSGO Fps arttırma yöntemlerimiz bu kadardı. Daha çok fps arttırma yöntemleri olmasına rağmen ben en iyilerini ve işinize en çok yarayacak olanları seçtim. Daha fazlasından haberdar olmak için siteyi takibe alın!

Valorant FPS Arttırma, Drop ve Donma Sorunu (Kesin Çözüm 2020)Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO Server Admin Hile Kodları (Detaylı Anlatım)

CSGO’da Kendini Kickleme Komutu (En Kolay Yöntem)

CSGO Bütün Hile Kodları (Dev Liste 2020)

CSGO Wall Hack Nasıl Açılır? (Wall Hack Kodu)

CSGO’da Nasıl Daha İyi Olunur (EN ETKİLİ REHBER)

Eğer bir sıkıntınız olursa şu hesaba arkadaşlık isteği atın ve neden eklediğinizi yorumlarda belirtin: https://steamcommunity.com/profiles/76561198828455385/

CSGO Nedir?

CS:GO Hile Kodları (Dev Liste 2020)
CSGO FPS Arttırma

Counter-Strike: Global Offensive ( CS: GO ), Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı video oyunudur.

Oyun, iki takımı karşı karşıya getiriyor: Teröristler ve Anti Teröristler. Her iki taraf da diğerini ortadan kaldırmakla ve aynı zamanda ayrı hedefleri tamamlamakla görevlidir. 

Teröristler, oyun moduna bağlı olarak, ya bombayı yerleştirmeli ya da rehineleri savunmalı, Terörle Mücadele Edenler ya bombanın yerleştirilmesini engellemeli, bombayı etkisiz hale getirmeli ya da rehineleri kurtarmalıdır. 

Hepsi bu moda özgü farklı özelliklere sahip dokuz oyun modu vardır. Oyunda ayrıca oyuncuların özel Valve sunucularında oynamasına ve topluluk üyelerinin özel haritalar ve oyun modları ile kendi sunucularını barındırmalarına izin veren eşleştirme desteği de bulunuyor. 

Bir savaş royale oyun modu, “Tehlike Bölgesi” 2018 yılında tanıtıldı.

Global Offensive , oynanışı ve öncüllerine olan sadakati nedeniyle övgüde bulunan eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı.

Piyasaya sürüldüğünden bu yana ayda tahmini 11 milyon oyuncu çekildi ve Valve’ın kendisinin sponsor olduğu birçok turnuva ile aktif bir rekabet ortamı oluşturdu. Aralık 2018’de Valve, oyunu ücretsiz oynanabilen bir oyun yaptı.

BUNLARA DA GÖZ ATIN

8 Yorum

8 Yorum

      Yorum Yazın

      E-posta hesabınız yayımlanmayacak.