Connect with us

Oyun

CSGO FPS Arttırma Yöntemleri (Resimli)

Fps’niz çok mu düşük? Oyun oynarken zevk alamıyor musunuz? Hatta oynarken oyunuz birden duruyor ve bu ölmenize mi sebep oluyor? Bu rehber sizin fps sorunlarınızı %100 giderecek. Hadi birinci CS:GO fps arttırma yönteme geçelim.

Fps’niz çok mu düşük? Oyun oynarken zevk alamıyor musunuz? Hatta oynarken oyunuz birden duruyor ve bu ölmenize mi sebep oluyor? Bu rehber sizin fps sorunlarınızı %100 giderecek. Hadi birinci CS:GO fps arttırma yönteme geçelim.

Oyun Ayarları (Fps için çok önemli)

 • Alttaki gibi ayarlarınızı en düşüğe alın. Görüntü ayarlarına gelmek için Ayarlar>Görüntü Ayarları’na tıklayın. Alttaki gibi yapabilirsiniz.
Oyun ayarları
Eğer bunlar yüksekteyken düşüğe alırsanız Fps’niz minimum 100 fps artacaktır.

Başlatma Seçenekleri(Büyük ölçüde Fps’niz artar.)

 • Sıra ikinci yöntemde. Steam arayüzüne geldikten sonra Kütüphane>Oyunlar’a tıklayın. Oradan CSGO’nun üzerine sağ click yapınız. En altta Özellikler diye bir bölüm olacaktır oraya tıklayalım.
Kütüphane>Oyunlar’a tıklayın.

Tıkladıktan sonra önünüze böyle bir şey açılır. Buradan Başlatma Seçeneklerini Ayarlar’a tıklayalım.

Buradan Başlatma Seçeneklerini Ayarlar’a tıklayalım.

Önünüze çıkan yere aralarında boşluk bırakarak şu kodları yazalım ve tamama tıklayalım; -high -novid -d3d9ex -nojoy -tickrate 128

Eğer daha fazla kod öğrenmek istiyorsanız şu videoyu izleyin.

Cs Go Fps Arttırma Konsol Kodları

Kodların ne işe yaradığını soracak olan arkadaşlar için:

-high= Bilgisayarınızın CSGO‘ya öncelik vermesini sağlar. Fps’in artmasına yardımcı olur.

-novid= CSGO’ya girerken önünüze bir kaç saniyelik videoyu kaldırır ve oyuna daha hızlı girmenize yardımcı olur. Bazıları Fps’inin arttığını bazıları ise bir yardımı olmadığını söyliyor. Fakat bu kodu bütün profesyonel oyuncular kullanır.

-d3d9ex= Arkadaşlar bu kod bilgisayarınıza göre değişiklik gösteren bir kodtur. Sizin denemeniz gerek. Eğer bunu yazınca Fps’niz artıyor ise bu kodu kullanmanızı tercih ederim. Fakat oyuna girememe veya fps düşme gibi sorunlar ile karşılaşıyorsanız bu kodu yazmayın. Genelde bu sorunlar bilgisayarları iyi olanlarda yaşanır. Bu kod alt+tab yaptığınızda daha hızlı masaüstüne veya oyuna daha hızlı girebilmenizi sağlıyor.

-nojoy= Oyununuzda birden oyun konsolunuz devreye girmesine izin vermez. Fps’nin artmasına yardımı dokunmasa da çoğu oyuncunun kullandığı bir kod.

-tickrate 128= Oyunda kendi kurduğunuz atolye haritalarında veya haritalarda tickrate denen ayarı 64 iken 128 olarak yapar. Bu ayar Fps’nizi arttırmasada bu rehbere eklemek istedim çünkü bu kod merminin daha isabetli gitmesini sağlar. Yani artık mermi gitmiyor diye bahanelere son!

Cs Go Fps Arttırma 2019 Nvidia

 • Üçüncü yöntemimimiz sadece Nvidia kullanıcılarını etkiler. Masaüstüne sağ click atalım.
Buradan Nvidia Denetim Masasına tıklayalım.

Tıkladıktan sonra sol kısımdan 3D Ayarların Yönetilmesi’ne tıklayın. Buradan tercih edilen grafik işlemcisini yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi yapıyoruz ve sıra sıra ortadaki ayarları ekrandaki gibi yapın. Bu ayarlar Fps’nizin artmasında çok işe yarayacaktır.

sol kısımdan 3D Ayarların Yönetilmesi’ne tıklayın. Buradan tercih edilen grafik işlemcisini yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi yapıyoruz

sıra sıra ortadaki ayarları ekrandaki gibi yapın.
Bu ayarlar Fps’nizin artmasında çok işe yarayacaktır.

Bundan sonra 3D ayarlarından görüntü ayarlarını ön ayarla yapa tıklıyoruz. Bu ayar bilgisayarınızın daha çok fps almasını ve daha akıcı olmasını sağlar.

Fps’in artması için en önemli şey!

Buradaki 3 tane seçenekten en alttakine yani “Benim tercihlerimi kullan ve şunlara önem ver:”e tıklıyoruz ve onun altındakini fotoğraftaki gibi performansa getiriyoruz ve böylece bilgisayarınızın kaliteye değil performansa önem vermesini sağlayarak büyük bir avantaj sağlıyoruz.

Arkadaşlar CS:GO Fps arttırma yöntemlerimiz bu kadardı. Daha birçok fps arttırma yöntemleri olmasına rağmen ben en iyilerini ve işinize en çok yarayacak olanları seçtim. Daha fazlasından haberdar olmak için siteyi takibe alın!

Eğer bir sıkıntınız olursa şu hesaba arkadaşlık isteği atın ve neden eklediğinizi yorumlarda belirtin: https://steamcommunity.com/profiles/76561198828455385/

Yüksek fps ‘li oyunlar 🙂

Bir diğer oyun yazımız olan “Fortnite Sezon 9 Geliyor” isimli yazı için tıklayın.

Advertisement
8 Yorumlar

8 Yorum

 1. Pingback: Zihin kontrolü: Çin'den Zihin kontrolü teknolojisi - Hypasos.com

 2. Can

  11 Mayıs 2019 at 22:37

  Kim yaptı bilmiyorum ama gerçekten çok işime yaradı. 100 fps alırken 450 fpsye yükseldi yapanın ellerine sağlık çok teşekkür ediyorum

  • UmutOneTapXXX

   11 Mayıs 2019 at 22:42

   Gerçekten haklısın kardeşim bendede çok işe yaradı bazıları fake oluyor ama bunun herşeyi tam başarılarınızın devamını dilerim.

  • Kerem

   22 Mayıs 2019 at 20:24

   Diğer yazılarımızada göz at

 3. Arda (Ace Master)

  11 Mayıs 2019 at 22:45

  Fotoğraflar koyup uğraşmanız gerçekten güzel bir detay olmuş.

  • Kerem

   12 Mayıs 2019 at 17:04

   TEŞEKKÜRLER

 4. Pingback: Avrupa'nın Kıyamet Günü: Veba | Hypasos.com

 5. Pingback: Zihin Kontrolü Teknolojisi(ÇİN'DE) | Hypasos.com

Yorum Yazın

Popüler