Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
GGDROP

Reklam

2019 yılının ilk çeyreğinde yayın hayatına başlayan hypasos.com web sitesi, teknoloji, oyun, bilim ve haber alanlarında içerikleri ve haberleri sizlere sunuyor. Hypasos.com dünya gündeminde yer alan gelişmeleri, teknoloji ve oyun haberlerini içeren bir haber sitesidir. Her gün gelişmekte olan global web sitemize reklam vermek sitenizi uçuracaktır, hem trafiği hem de bilinirliği artacaktır. 

Sitemize reklam vermek isterseniz bize ulaşmanız yeterlidir. Reklam fiyatlarının bir kısmı aşağıdadır. Web sitenin istatistikleri, günlük hit değeri ve diğer reklam bilgileri için info@hypasos.com‘a mail atabilirsiniz veya alttaki formdan ulaşabilirsiniz.

Yazı Sonu: 600 TL (1 Ay). Web sitemizde her yazının sonunda reklamınızı yayınlıyoruz.

Footer Backlink: 300 TL (1 Ay). Web sitemizdeki bütün yazılardan, sayfalardan sitenize dofollow link çıkışı olacaktır.

Tanıtım Yazısı

Tanıtım Yazısı
Tanıtım Yazısı

Tanıtım Yazısı: 100 TL (Kalıcı). Web sitemizden sitenize 3 adet dofollow link çıkışı olacaktır.Yazı isteğe bağlı olarak 100 kelimesi 4 TL olacak şekilde bizim tarafımızdan yazılabilir. Bu reklam türü web sitelerinin gelişiminde ve marka tanıtımında oldukça önemlidir.

 İsim  Kalıcılık  Fiyat 
Tanıtım YazısıKalıcı100 TL

Banner Reklam

Banner Reklam
Banner Reklam

Banner Reklam: 10 TL (Günlük). Bu reklam türü sitemizin bütün sayfalarında ve yazılarında en üst kısımda görünür. Sitemizin en önemli reklam noktasıdır.

 İsim  Boyut  Göründüğü Yerler Kalıcılık  Fiyat 
Banner Reklam 1200×280 Sitenin Her Yerinde 30 Gün300 TL

Yapışkan Reklam

Yapışkan Reklam
Yapışkan Reklam

Yapışkan Reklam: 7 TL (Günlük). Bu reklam türü hypasos.com web sitesinin her yerinde ekranın alt kısmında yapışkan bir şekilde görünür. Ziyaretçi ekranı nereye kaydırırsa kaydırsın reklam alt tarafta görünür ve Adblocker tarafından engellenemez. Hypasos.com web sitemizin en önemli reklam alanlarından bir diğeridir.

 İsim  Boyut  Göründüğü Yerler Kalıcılık  Fiyat 
Yapışkan Reklam800×100 Sitenin Her Yerinde 30 Gün210 TL

Yapışkan Reklam Sidebar

Yapışkan Reklam Sidebar
Yapışkan Reklam Sidebar

Yapışkan Reklam Sidebar: 8 TL (Günlük). Bu reklam türü hypasos.com’da bulunan tüm yazılarda ve ana sayfanın sağ sidebarında yapışkan bir şekilde görünür. Ziyaretçi sayfayı aşağı kaydırdığında reklam hareket etmez ve sitenin sonuna kadar ziyaretçiye gösterilir.

 İsim  Boyut  Göründüğü Yerler Kalıcılık  Fiyat 
Yapışkan Reklam Sidebar 320×600Kurumsal Sayfalar Hariç Her Yerde 30 Gün240 TL