LoL Çevrimdışı Gözükme Rehberi

Avatar for Enes Sağlam

Tarih:

LoL Çevrimdışı Gözükme

League of Legends oyununda bildiğimiz gibi arkadaşlar kısmı bulunmakta. Bu sosyal bölümünden arkadaşlarımızın oyunda olup olmadığını görebiliyoruz ve mesaj atabiliyoruz. Bazen LoL’de oyun oynarken rahatsız edilmek istemeyebilirsiniz. Bunun için bu yazıda ban riski olmadan LoL çevrimdışı gözükme nasıl yapılır? anlatacağız.

League of Legends çevrimdışı gözükme yani offline modu bazı yöntemlerle aktifleştirebiliyoruz. Bu yöntem sayesinde oyun oynuyor olsanız bile arkadaşlarınız sizi çevrimdışı olarak görecektir. Bahsedeceğimiz bu yöntem ekstra program gerektirmeyecek bundan dolayı ise ban riski bulunmamakta.

LoL Çevrimdışı Gözükme

LoL Sejuani

League of Legends offline modu başlığı altında 3. taraf uygulamalar servis edilmekte. Bu noktada indirdiğiniz dosyalara dikkat etmenizi öneririz. Bu yazıda kendi oluşturduğumuz belgeler sayesinde güvenli ve kolay bir yoldan LoL’de offline gözükebileceksiniz.

Lol çevrimdışı gözükme ban sebebi midir?

Genelde Riot oyun dosyası değişikliğinde hassas bir oyun yapımcısıdır. Eğer oyun dosyaları içerisinde izinsiz bir giriş tespit eder ve tehlikeli bulursa ban sebebi olacaktır. Ancak bizim göstereceğimiz yöntem kesinlikle oyun dosyalarına etki etmeyecektir.

Peki bizim yöntem, nasıl bir yöntem? Çevrimdışı gözükmeniz için oyundaki sosyal ağa bağlanmamanız gerekir. Bu durumda oyunun sağ tarafındaki arkadaşlar kısmı görünmeyecek haliyle siz de çevrimdışı görüneceksiniz. Bu durumu ise yeni bir LoL oyun başlatıcısı yani client ile sağlayacağız. Sizin için manuel olarak hazırladığımız client hiç bir şekilde oyun dosyalarına etki etmez bundan dolayı ise ban riski bulunmaz.

LoL Offline Mod Nasıl Yapılır?

Sizlere diğer siteler gibi .exe türünden değil .bat türünden dosyalar vereceğiz. Bu dosyaları indirirken Windows Defender veya herhangi bir virüs programı açık olsun ve taramasını yapınız, herhangi bir tehdit olmadığını göreceksiniz.

Peki LoL çevrimdışı gözükme yani offline mod nasıl aktif edilir, görelim:

  • Sizlere verdiğimiz linklerden .bat uzantılı dosyaları indirin.
  • Görselde görüldüğü gibi kendi sunucunuzun Offline Mod.bat yazan dosyaya tıklayın, örneğin TR – Offline Mod.bat.
  • Oyuna giriş yaptığınızda arkadaşlar ağı görünmeyecektir.
  • Tekrardan online olmak için Offline Mod inaktif Etme.bat dosyasına çalıştırın.
  • Oyun eski haline dönmüş olacaktır.
LoL Offline Mod Dosyaları
LoL Offline Mod Dosyaları

Güvenli bir şekilde bu linkten yukarıda gösterilen belgeleri indirebilir, belgelerin virüs kontrolünü bu linkten görebilirsiniz. Bu yazımızın amacı sizlere virüssüz ve güvenilir bir çözüm sunmaktır, umarım işinize yaramıştır. Yorumlarınızı ve sorularınızı yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

reklam


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.