Kaç Saat LoL Oynadım? LoL Oynama Süresi Görme

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Kaç Saat LoL Oynadım?

Yılların MOBA oyunu League of Legends, çoğu oyunun aksine oyunu kaç saat oynadığınızı görme şansı verir. Biz de bu rehberde “Kaç Saat LoL Oynadım?” gibi sorulara cevap vereceğiz ve oyunda ne kadar zaman harcadığınızı görmeniz için çeşitli yöntemler göstereceğiz.

Kaç Saat LoL Oynadım?

League of Legends geçtiğimiz günlerde 11. doğum gününü kutladı. Oyunun büyümesi kesinlikle yıl içinde yavaşlamış olsa da, hâlâ dünyanın en popüler video oyunlarından biridir. İster bir Lig gazisi, ister yeni gelen biri olun, LoL’de ne kadar zaman harcadığınızı mutlaka merak ediyorsunuzdur. Hiçbir uygulama veya web sitesi %100 kesinlik sağlamasa da, denemeniz gereken en popüler uygulamaların bir listesini ve oyun içinden nasıl bakacağınıza dair bir rehber hazırladık.

LoL İstemci İstatistikleri

Yeni LoL İstemcisinin gelişiyle birlikte birçok yeni özellik eklendi. Bunlardan biri yeni ve geliştirilmiş istatistiklerdir.  Profilinize giderseniz, “İstatistikler” adlı bir sekme görebilirsiniz. Bu sekmenin içinde, hangi sezonda oyunu oynamak için ne kadar zaman harcadığınızı görüntüleme seçeneği vardır. Bu, LoL‘de harcadığınız zamanı görmek için en doğru yöntemdir, ancak 2018‘den önceki verileri göstermez.

Toplam Kaç Saat LoL Oynadım? (Wol.gg)

League of Legends‘da ne kadar zaman harcadığınızı kontrol etmek söz konusu olduğunda en popüler web sitesi kesinlikle WoL.gg‘dir. Sadece sihirdar adınızı girin ve sunucunuzu seçin, sonuçlar size gösterilecektir. İşin garibi, film izlemek ve kitap okumak gibi o zamanı başka nasıl geçirebileceğinizi de gösteriyor. Test ettiğimiz bazı hesaplarda doğru olsa da, bazılarında çok uzaktı. Bu nedenle, sonucunuz beklediğiniz gibi değilse, aracın %100 doğru olmadığını unutmayın.

Siteye gitmek için tıklayın.

LoL Oynamak Zaman Kaybı Mı?

Sevdiğiniz bir işi yapmak zaman kaybı değildir. Bazen bu gibi düşüncelerle baş başa kalırız, aklınıza bunun gibi düşünceler geldiğinde LoL‘ün size verdiği değerleri hatırlayabilirsiniz; eğlenceli zamanlar geçirdiniz, yeni arkadaşlar edindiniz, hatta hayatınızın aşkıyla bile tanıştınız, başka kültürlerden ve milletlerden insanlarla tanıştınız.

İlginizi çekebilir: TFT En İyi Komplar Set 4.5


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.