LoL Oyuncu Arama, Profil ve Maç Geçmişi Bakma

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

LoL Oyuncu Arama

League of Legends oyununda zaman zaman oyuncuların profiline bakmak isteyebiliriz. Aslında temel olarak bu işlemi LoL istemcisinden yapabilirsiniz. Ancak arkadaşınız olmayan veya oyun için karşılaşmadığınız kişiler için bu işlem çok da kolay değildir. Bu durum için isimle LoL oyuncu arama, profil ve maç geçmişi bakma nasıl yapılır, sizlere detaylıca anlattık. Yazımıza geçelim…

League of Legends oyununda pre girmek deyimiyle takım arkadaşı bulmak önemlidir. Bu durum içinse LoL oyuncu elo bakma, profil ve maç geçmişi bakma adımlarını yazımızda bahsedeceğiz.

LoL Oyuncu Arama

LoL Oyuncu Arama

League of Legends oyununda profil bakmanın birden fazla yolu bulunmaktadır. Eğer arkadaşınız veya rakibiniz arayacağınız kişi ise LoL istemcisinden bakabilirsiniz. Arkadaşınızın isminin üzerine gelerek “Profili Görüntüle” diyerek elo ve maç geçmişi bilgisine bakabilirsiniz.

LoL Maç Geçmişi Bakma

LoL istemcisi dışında da başka yollarla oyuncuların maç geçmişine bakabilirsiniz. Riot Games istemcisi dışında başka bir yol daha bulunmakta. LoL maç geçmişi bakma adımları şu şekilde:

  • Riot Games‘in sağladığı resmi hizmetlerden biri olan bu bağlantıya gidin.
  • Gittiğiniz bağlantıda ister kendi maç geçmişinizi ister girdiğiniz ismin geçmişini inceleyin.

Maç geçmişi bakmak için birçok site bulunmakta. Ancak biz bu siteleri diğer başlıklarda inceleyeceğiz. Verdiğimiz bu bağlantı resmi bir hizmettir. Bu site size daha ayrıntılı filtreleme imkanı da sunar. Aşağıda vereceğimiz diğer siteler genelde son 20 maçı gösterirken resmi bağlantı size daha eskisini görme imkanı sunar.

LoL Profili Bakma

Kaç Saat LoL Oynadım?

League of Legends profiline bakmak için birçok özel siteler bulunmakta. Sizler için en güvenilirlerini seçtik. LoL profil bakma ve oyuncu arama siteleri:

Peki bu siteler hangi profil istatistiklerini size veriyor şu şekilde sıralayalım:

  • Dereceli zafer oranı,
  • Koridor oynama sıkılığı,
  • Şampiyon oynama sıklığı ve şampiyon puanları,
  • Dereceli maç istatistiği,
  • Maç geçmişi ve istatistikleri

Bu siteler size aradığınız oyuncunun birçok istatistiğini gösterir. Genelde bu istatistikler son 20 maça göredir. Ayrıca bu sitelerdeki bilgiler güncel olmayabilir. Günü gününe göstermese de bilgiler benzer olacaktır. Daha sağlam bilgi için verdiğimiz siteler arasından birden fazlasına teyit ettirebilirsiniz.

reklam

Ayrıca şu yazılarımıza da bakabilirsiniz:


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.