▷ CSGO Wall Hack Nasıl Açılır? (Wall Hack Kodu) 🥇 | Hypasos
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!


Oyun

CSGO Wall Hack Nasıl Açılır? (Wall Hack Kodu)

Tarih:

CS:GO Wall Hack Nasıl Açılır? (Wall Hack Kodu)

Oyun oynamak neredeyse herkesin sevdiği bir aktivitedir. Özellikle bilgisayar oyunları ve çok oyunculu oyuncular oldukça tercih edilmektedir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyun şüphesiz CS oyunudur. Bunun gibi birçok oyuncu hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modları içerir ve arkadaşlarınızla 1v1 veya takım formunda oynayabilirsiniz.

Özellikle arkadaşlarla oynanan oyunlarda hile yaparak kazanabilirsiniz. Bu yazıda CSGO oyunlarında kullanılan bir hile yazılımı olan Wall Hack’i anlatacağız önce Wall Hack Nedir açıklayalım.

CS:GO Wall Hack Nasıl Açılır? (Wall Hack Kodu)
CSGO Wall Hack Nasıl Açılır? (Wall Hack Kodu)

CSGO Wall Hack Nedir?

Wall Hack CSGO, duvarın içini göstererek rakibin yerini kontrol edebileceğiniz bir hiledir. Oyuncular tarafından yaygın olarak kullanılan Wall Hack hile, rakipler için çok can sıkıcıdır ve oyunda harikadır. Ne yazık ki, her yerde ve herhangi bir modda hile yapmak için Wall Hack’i kullanamazsınız.

Bunun nedeni, çevrimiçi oyunlarda haksız rekabeti önlemek ve tüm oyuncuların eşit oynanıştan yararlanmasını sağlamaktır. Bununla birlikte, CSGO’da bazıları aktif olarak Wall Hack kodunu kullanan farklı modlar vardır. Arkadaşlarınızla bu modlara girerek hile fonksiyonunu kolayca kullanabilirsiniz.

CSGO Server Admin Hile Kodları
CSGO Wall Hack Nasıl Açılır?

Wall Hack Açarsam Banlanır Mıyım?

Wall Hack kodları, çevrimiçi oyunlarda geçersiz kodlardır. Bununla birlikte, bazı oyuncular Wall Hack tekniğini diğer program ve yazılımlarla kullanır. Yöneticiler ve yöneticiler bu tür oyuncularla karşılaştığından, yasaklanma olasılığı %100’dür. Yönetici tarafından kullanılan hile karşıtı programlar ve yazılımlar, çevrimiçi modda hile yapılmasını önlemeye çalışacaktır.

CSGO Wall Hack Kodu

konsolu é tuşuna basarak açın ve altta çıkan kutucuğa “sv_cheats 1” yazın. Bu yazı Wall Hack kodunu mod içerisinde aktif etmek için gereklidir.  Bu kodu yazdıktan sonra yine konsol bölümüne “r_drawothermodels 2” yazarak enter tuşuna basınız.

Artık tüm harita boyunca düşmanlarınızın nerede olduğunu görebilirsiniz. Eğer Wall Hack kodunu silmek istiyorsanız konsola “r_drawothermodels 2” yerine “r_drawothermodels 1” yazıp enter tuşuna basarak Wall Hack kodunu iptal edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

CSGO Bütün Hile Kodları için tıklayın

CSGO’daki En İyi Skinler (2020)

CSGO’daki En İyi Aim Antrenman Haritaları (2020)

CSGO VAC Hatası Kesin Çözüm: Daha İyisi Yok (2020)

CSGO’yu Kaç Kişi Oynuyor? (2020 İstatistikleri)

CSGO FPS Görme | CSGO FPS Gösterme Kodu (Windows, Mac)

CSGO Nedir?

CS:GO Hile Kodları (Dev Liste 2020)
CSGO Wall Hack Nasıl Açılır?

CSGO’nun tam sürümü, Counter Strike serisinin en çok satan oyunu Counter Strike Global Offensive’dir. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path Entertainment’dır.

CS oyun serisi ilk olarak Half-Life modunda piyasaya sürüldü.Bu modun büyük bir kısmını indirdikten sonra Valve oyunu satın aldı. Oyunun en son sürümü 1.6 ve üstüdür CS: Source (CS: S) tamamen farklı bir oyun motoruyla birlikte gelir. Ancak, CS: Source işe alınmadığında, yapım şirketi tekrar acı çekti ve CSGO‘yu piyasaya sürdü.

BUNLARA DA GÖZ ATIN

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.