CSGO Wall Hack Kodu

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO Wall Hack Kodu

Wall hack şüphesiz en çok bilinen ve kullanılan CSGO hilesidir. Bu hile ile arkadaşlarınızı trollemek her ne kadar komik olsa da Valve sunucularında kullanılamaz, sadece kendi oluşturduğunuz maçlarda ve sunucularda kullanılabilir. Bu rehberimizde CSGO Wall Hack Kodu nedir? CS GO Wall Hack nasıl açılır? gibi soruları ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız, umarım rehberimiz işinize yarar.

CSGO Wall Hack Kodu

CSGO Wall Hack Nasıl Açılır?

Geliştirici konsolunu é tuşuna basarak açın (eğer açılmadıysa “CSGO konsol açma” rehberimizi okuyabilirsiniz) ve çıkan kutucuğasunucuda hileleri aktif etmek için “sv_cheats 1” yazın(bulunduğunuz sunucuda halihazırda sv cheats açıksa yapmanıza gerek yok). Bu kodu yazdıktan sonra geliştirici konsoluna Wall Hack açmak için “r_drawothermodels 2” yazın ve enter tuşuna basın (bu kodu kaybetmemek için CTRL + D tuşuna basarak sitemize yer işareti ekleyebilirsiniz).

Herkesin kullandığı“r_drawothermodels 2” kodunun aksine farklı bir Wall Hack kodu daha vardır. “mat_wireframe 2”,“r_drawothermodels 2”nin aksine düşmanın iskeletini gösterir.

Artık tüm harita boyunca düşmanlarınızın nerede olduğunu görebilirsiniz. Eğer Wall Hack’i kapatmak isterseniz konsola “r_drawothermodels 2” yerine “r_drawothermodels 1“,mat_wireframe 2” yerine isemat_wireframe 1 yazıp enter tuşuna basabilirsiniz.

CSGO Wall Hack Nasıl Açılır?Wall Hack, duvarın dışını göstererek rakibin yerini kontrol edebilmenizi sağlayan bir hiledir. Oyuncular tarafından yaygın olarak kullanılan WallHack, rakipler için çok can sıkıcıdır ancak yapan için eğlencelidir.Daha önceden de söylediğimiz gibi, Wall Hack her yerde kullanılamaz.

Bunun nedeni, çevrimiçi oyunlarda haksız rekabeti önlemek ve tüm oyuncuların eşit olmasını sağlamaktır. Ancak CSGO‘da Wall Hack kullanabileceğiniz birçoksv_cheats 1‘in açık olduğu topluluk sunucusu da vardır. Arkadaşlarınızla bu sunuculara girerek hile fonksiyonunu kolayca kullanıp eğlenebilirsiniz.

CSGO Wall Hack Açarsam Banlanır Mıyım?

Wall Hack kodları, çevrimiçi oyunlarda geçersizdir bu yüzden Wall Hack kodlarını kullandığınızdan dolayı başınıza hiçbir şey gelmez. Ancak bazı oyuncular Wall Hack tekniğini programlar aracılığıyla kullanır. Yöneticiler veya VAC bu tür oyuncularla karşılaştığında banlama olasılığı %100‘dür. Bu yüzden Wall Hack programının kullanılması hem diğer oyuncular için tatsız olduğundan hem de perma ban yeme olasılığınız olduğundan dolayı tavsiye etmiyoruz.

Umarım rehberimizi beğenmişsinizdir, sorularınızı ve düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Bol Kill’li günler!

reklam

Canvas


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.