Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
GGDROP

CSGO Wall Hack Kodu

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO Server Admin Hile Kodları

CSGO Wall Hack Kodu nedir? CS GO Wall Hack Kodu Nasıl Açılır? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız.

Özellikle arkadaşlarla oynanan oyunlarda hile yaparak kazanabilirsiniz. Bu yazıda CSGO oyunlarında kullanılan bir hile yazılımı olan Wall Hack‘i anlatacağız önce WallHack Nedir açıklayalım.

Oyun oynamak neredeyse herkesin sevdiği bir aktivitedir. Özellikle bilgisayar oyunları ve çok oyunculu oyuncular oldukça tercih edilmektedir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyun şüphesiz CS oyunudur. Bunun gibi birçok oyuncu hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modları içerir ve arkadaşlarınızla 1v1 veya takım formunda oynayabilirsiniz.

CSGO Wall Hack Kodu

CS:GO Wall Hack Nasıl Açılır? (Wall Hack Kodu)
CSGO Wall Hack Kodu

CSGO Wall Hack Nasıl Açılır?

CSGO Wall Hack, duvarın içini göstererek rakibin yerini kontrol edebileceğiniz bir hiledir. Oyuncular tarafından yaygın olarak kullanılan Wall Hack hile, rakipler için çok can sıkıcıdır ve oyunda harikadır. Ne yazık ki, her yerde ve herhangi bir modda hile yapmak için Wall Hack‘i kullanamazsınız.

Bunun nedeni, çevrimiçi oyunlarda haksız rekabeti önlemek ve tüm oyuncuların eşit oynanıştan yararlanmasını sağlamaktır. Bununla birlikte, CSGO‘da bazıları aktif olarak Wall Hack kodunu kullanan farklı modlar vardır. Arkadaşlarınızla bu modlara girerek hile fonksiyonunu kolayca kullanabilirsiniz.

CS GO Wall Hack Nasıl Açılır?
CS GO Wall Hack Nasıl Açılır?

CSGO Wall Hack Açarsam Banlanırmıyım?

Wall Hack kodları, çevrimiçi oyunlarda geçersiz kodlardır. Bununla birlikte, bazı oyuncular Wall Hack tekniğini diğer program ve yazılımlarla kullanır. Yöneticiler bu tür oyuncularla karşılaştığından, yasaklanma olasılığı %100‘dür. Yönetici tarafından kullanılan hile karşıtı programlar ve yazılımlar, çevrimiçi modda hile yapılmasını önlemeye çalışacaktır (VAC).

Daha fazla oku: CSGO VAC Hatası Kesin Çözüm

CSGO Wall Hackkonsolu é tuşuna basarak açın ve altta çıkan kutucuğa “sv_cheats 1” yazın. Bu yazı Wall Hack kodunu mod içerisinde aktif etmek için gereklidir.  Bu kodu yazdıktan sonra yine konsol bölümüne “r_drawothermodels 2” yazarak enter tuşuna basınız.

Artık tüm harita boyunca düşmanlarınızın nerede olduğunu görebilirsiniz. Eğer Wall Hack kodunu silmek istiyorsanız konsola “r_drawothermodels 2” yerine “r_drawothermodels 1” yazıp enter tuşuna basarak Wall Hack kodunu iptal edebilirsiniz.

Diğer CSGO Rehberleri

CSGO Bütün Hile Kodları için tıklayın

CSGO’daki En İyi Skinler (2020)

CSGO’daki En İyi Aim Antrenman Haritaları (2020)

CSGO VAC Hatası Kesin Çözüm: Daha İyisi Yok (2020)

CSGO’yu Kaç Kişi Oynuyor? (2020 İstatistikleri)

CSGO FPS Görme | CSGO FPS Gösterme Kodu (Windows, Mac)

CSGO Nedir?

CS:GO Hile Kodları (Dev Liste 2020)
CSGO WallHack Kodu

CSGO’nun tam sürümü, Counter Strike serisinin en çok satan oyunu Counter Strike Global Offensive’dir. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path Entertainment’dır.

CS oyun serisi ilk olarak Half-Life modunda piyasaya sürüldü.Bu modun büyük bir kısmını indirdikten sonra Valve oyunu satın aldı. Oyunun en son sürümü 1.6 ve üstüdür CS: Source (CS: S) tamamen farklı bir oyun motoruyla birlikte gelir. Ancak, CS: Source işe alınmadığında, yapım şirketi tekrar acı çekti ve CSGO‘yu piyasaya sürdü.

2000 de MAC OS X’i desteklemeye başladı ve 2001 senesinde Linux’u desteklemeye başladı. İlk versiyonu 1.0’dır. 1.5 sürümünden önce, belirli bir biçimde ses çıkaramıyordu. 1.6 versiyonu çıktığında piyasada iz bıraktı. 2004’te “Counter-Strike Zero Condition” yayınladılar. Oyun Windows, MAC OS X ve Linux için yayınlandı.

CSGO, 1.5 ve 1.6 sürümleriyle karşılaştırıldığında, hala çok soluk ve yetersiz görünüyor. Oyunda bir çok yetenek grubu var. Oyunun başında yetenek setinizi bulamıyorsunuz, yetenek grubuna katılmak için 10 oyuna katılmalısınız. 10 tane rekabetçi maç oynadıktan sonra yetenek gruplarına performansınıza göre yerleştirileceksiniz. Becerinize göre rütbe kazanırsınız ve insanlarla eşleştirilirsiniz, eşleştiğiniz insanlarla oynamaya devam edin.

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.