CSGO Konsol Nasıl Açılır (Windows, Mac) | Hypasos
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!


Oyun

CSGO Konsol Nasıl Açılır (Windows, Mac)

CSGO’yu bir sonraki seviyeye taşıyın.

Tarih:

CSGO Konsol Nasıl Açılır (Windows, Mac)

Konsol oyunu kişiselleştirmek ve oyundan en iyi şekilde yararlanmak için bilgisayarınızı optimize etmek için kullanılabilir. Ayarları anında kolayca değiştirmek veya tuşları komutlara bağlamak istiyorsanız, cevap konsoldur.

Çoğu birinci şahıs oyunu, ayarlarınızı değiştirmek için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlayan bir menüye sahiptir ancak Counter-Strike çoğu birinci şahıs oyunları gibi değildir.

Konsol komutlarını kullanmıyorsanız, CSGO‘nun tüm potansiyelini kaçırıyorsunuz demektir. 

Konsolu nasıl etkinleştireceğiniz ve açacağınız aşağıda açıklanmıştır.

CSGO’da Konsol Nasıl Açılır?

Ekranın sağ üst köşesindeki Seçenekler’e tıklayın, Oyun Ayarları’nı seçin ve Geliştirme Konsolunu Etkinleştir için dördüncü seçeneği seçin. Evet olarak ayarlayın.

CSGO Konsol Nasıl Açılır

Konsol için varsayılan tuş , genellikle (é) işaretidir eğer çalışmadıysa klavyenizde Q‘nun hemen solunda bulunan tab tuşudur.  Daha uygun bir şeye değiştirmek istiyorsanız, Klavye / Fare ayarlarına gidin.

Oradan aşağı kaydırın, Toggle Console’u bulun ve bağlamanızı seçmek için sağdaki kutuyu tıklayın. Tilde kullanmanın yanlış bir tarafı yoktur, F tuşları mantıklı bir alternatiftir, CSGO hile kodları için tıklayın.

CSGO Nedir?

csgo en pahalı skinler
CSGO Konsol Nasıl Açılır

CSGO‘nun tam sürümü, “Counter-Strike” serisinin en çok satan oyunu olan “Counter-Strike Global Offensive” dir. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path Entertainment’dır.

CS oyun serisi başlangıçta “Half-Life” modunda piyasaya sürüldü. Çoğu mod indirildikten sonra Valve oyunu satın aldı. Oyunun en son sürümü 1.6 veya daha yüksek: CS: Source (CS: S) tamamen farklı bir oyun motoruyla birlikte gelir. Ancak CS: Source işe alınmadığında, yapım şirketi tekrar kayıplara uğradı ve CSGO’yu başlattı.

CSGO bomba imha ve rehine kurtarma senaryolarından oluşur. Her turun başında oyunculara çeşitli eylemler ile kazanılan paralar verilir. Anti-terörist takımının terörist bölgesindeki rehineleri kurtarıp kendi bölgelerine getirmesi gerekir.

Teröristlerin ise rehineleri kurtaran Anti-Terrorist ekibini engellemesi gerekir. Eğer teröristler rehinelere zarar verirse para cezası alır.

İlginizi Çekebilir

CSGO’ya Eklenen En Yeni Bıçaklar (2020)

CSGO’da Kendini Kickleme Komutu (En Kolay Yöntem)

CSGO Bütün Hile Kodları (Dev Liste 2020)

CSGO Server Admin Hile Kodları (Detaylı Anlatım)

Kaynak: dotesports.com/counter-strike/news/how-to-open-console-on-csgo

BUNLARA DA GÖZ ATIN

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.