CSGO Konsol Açma (Windows, Mac)

CSGO’yu bir sonraki seviyeye taşıyın.

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO Konsol Nasıl Açılır (Windows, Mac)

CSGO Konsol Açma nedir? CSGO Konsolu Nasıl Açılır? bu gibi soruları yazımızda detaylı bir şekilde açıklayacağız.

CSGO Konsolu oyunu kişiselleştirmek ve oyundan en iyi şekilde yararlanmak için bilgisayarınızı optimize etmek için kullanılabilir. Ayarları anında kolayca değiştirmek veya tuşları komutlara bağlamak istiyorsanız en kolay yöntem konsoldur.

Çoğu birinci şahıs oyunu, ayarlarınızı değiştirmek için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlayan bir menüye sahiptir ancak CSGO çoğu birinci şahıs oyunları gibi değildir.

Konsol komutlarını kullanmıyorsanız, CSGO‘nun tüm potansiyelini kaçırıyorsunuz demektir. 

Konsolu nasıl etkinleştireceğiniz ve açacağınız aşağıda açıklanmıştır.

CSGO Konsol Açma

Ekranın sağ üst köşesindeki Seçenekler’e tıklayın, Oyun Ayarları’nı seçin ve Geliştirme Konsolunu Etkinleştir için dördüncü seçeneği seçin. Evet olarak ayarlayın.

CSGO Konsol Açma

Konsol için varsayılan tuş genellikle (é) işaretidir eğer çalışmadıysa klavyenizde Q‘nun hemen solunda bulunan tab tuşudur. Daha uygun bir şeye değiştirmek istiyorsanız Klavye / Fare ayarlarına gidin.

Oradan aşağı kaydırın, Toggle Console’u bulun ve bağlamanızı seçmek için sağdaki kutuyu tıklayın. Tilde kullanmanın yanlış bir tarafı yoktur ancak é tuşu en mantıklı alternatiftir. CSGO hile kodları için tıklayın.

reklam


Diğer CSGO Rehberlerimiz

CSGO Rekabetçi Kodları

CSGO’ya Eklenen En Yeni Bıçaklar (2021)

CSGO’da Kendini Kickleme Komutu (En Kolay Yöntem)

CSGO Bütün Hile Kodları (Dev Liste 2020)

CSGO Server Admin Hile Kodları (Detaylı Anlatım)

CSGO Nedir?

csgo en pahalı skinler
CSGO Konsol Açma

CSGO‘nun tam sürümü, “Counter-Strike” serisinin en çok satan oyunu olan “Counter-Strike Global Offensive” dir. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path Entertainment’dır.

CS oyun serisi başlangıçta “Half-Life” modunda piyasaya sürüldü. Çoğu mod indirildikten sonra Valve oyunu satın aldı. Oyunun en son sürümü 1.6 veya daha yüksek: CS: Source (CS: S) tamamen farklı bir oyun motoruyla birlikte gelir. Ancak CS: Source işe alınmadığında, yapım şirketi tekrar kayıplara uğradı ve CSGO’yu başlattı.

CSGO bomba imha ve rehine kurtarma senaryolarından oluşur. Her turun başında oyunculara çeşitli eylemler ile kazanılan paralar verilir. Anti-terörist takımının terörist bölgesindeki rehineleri kurtarıp kendi bölgelerine getirmesi gerekir.

Teröristlerin ise rehineleri kurtaran Anti-Terrorist ekibini engellemesi gerekir. Eğer teröristler rehinelere zarar verirse para cezası alır.

reklam


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.