CSGO’ya Eklenen En Yeni Bıçaklar (2021)

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO'ya Eklenen En Yeni Bıçaklar (2021)

Hepimiz yıllardır oyunda bulunan bıçakları biliyoruz: M9, Karambit, Kelebek vb. Bunlar klasiktir. Ancak bir grup bıçak genellikle ihmal edilir sorduğunuz şeyler nelerdir? Yeni olanlar. Yeni olanlar? Evet, işte oyuna eklenen en yeni bıçaklar!

Şu an itibariyle CSGO’ya aynı anda eklenen dört bıçak tasarımı var. Bunların hepsi 18 Kasım’daki Shattered Web Operasyonu ile geldi ve satın alınabilecek daha da fazla bıçak çeşitliliği kattı.

1. Paracord

Paracord Knife, ele alacağımız yeni bıçak skinlerinden ilkidir. Oldukça basit bir tasarım. Keskin kenarlı tehditkar bir uçla taçlandırılan bu bıçak, gerçekten iş anlamına gelir. Onu gerçekten benzersiz kılan şey, sapın etrafına sarılmış paracord bobinleri (paraşüt kordonu, paraşütlerde orijinal olarak kullanılan ip).

CSGO’ya Eklenen En Yeni Bıçaklar (2021)

2. Survival

Sırada Hayatta Kalma Bıçağı var ve bıçağın saçma sapan tasarımına yansıyan ismin sadeliğini görebilirsiniz. Bir tarafta kıvrımlı bir kenarınız var ve diğer tarafta bir kancanız var. Gerçekten son derece pratik, bıçakta hiçbir yer boşa gitmez.

3. Nomad

Nomad, Kasım 2019’da Shattered Web operasyonu ile eklenen bıçak skinlerinden üçüncüsüdür. CSGO bıçaklarının olduğu gibi oldukça standart bir tasarıma sahiptir ve bazılarına göre biraz daha geniş bir bıçakla ona güçlü, korkutucu bir görünüm kazandırır.

4. Skeleton

Shattered Web ile eklenen dört bıçağın en zarifi olan Skeleton Knife, oyuna eklenecek gerçekten güzel bir bıçak. Bıçağın ortasındaki bu kadar zarif bir görünüm veren deliğin oyun içi animasyonlarda kullanıldığını, yani şov yapmaktan hoşlananlar için bir bıçak olduğunu duymaktan memnun olacaksınız.

Shattered Web güncellemesinden önce, Ağustos 2018’de Horizon Case ile birlikte kullanıma sunulan dört yeni bıçak vardı:

  • Talon Knife
  • Ursus Knife
  • Stiletto Knife
  • Navaja Knife

Ağustos 2018’den önce, üç başka bıçak tasarımı eklendi:

reklam
  • Mayıs 2015 – Falchion Bıçağı
  • Eylül 2015 – Shadow Daggers
  • Şubat 2016 – Bowie Bıçağı

5. Ursus Knife Fade – Fabrikadan Yeni Çıkmış

Tamam. 400 dolardan ucuz değil ancak Ursus Fade’in bir güzellik olduğunu inkar edemezsiniz. Ursus’un bıçağının düzlüğü, Fade’e diğer bıçaklardakinden farklı bir aura veriyor gibi görünüyor, daha az kaotik, daha zarif. Bu bıçak bütçenize uyuyorsa, bakmaya değer.

6. Stiletto Bıçağı Damascus Steel – Sahada Test Edildi

Onu seven herkes bilir ki, Damascus Steel’in Stiletto kadar iyi göründüğü bıçağın sırtı yere gelmez. Yani, Stiletto’yu seven birçok kişiden biriyseniz, onu Damascus Steel’de almanız gerektiğini biliyorsunuz. Sahada Test Edilmiş, Minimal Wear’dan fiyatta oldukça büyük bir düşüşe sahiptir, bu nedenle ortalama bir bütçeniz varsa (yaklaşık 100 $), almanız gereken şey budur.

7. Navaja Bıçağı

Navaja maalesef renkli derileriyle düpedüz aptal gibi görünüyor. Elde edebileceğiniz tüm kombinasyonları inceledik ve düşündük: En azından Navaja’da iyi görünen bir şey olmalı, kesinlikle? Ve sonra onu gördük. Vanilya Navaja Bıçağı. Anında gözlerimiz aydınlandı. Basit ve zariftir ve herkes için olmasa da, bazı insanlar için bu bıçak mükemmel bir uyumdan başka bir şey değildir. Bu güzelliğin görünümünü bizim kadar seviyorsanız, incelemeye değer. Çok da pahalı değil!

8. Falchion Bıçağı Kaplan Dişi – Fabrikadan Yeni Çıkmış

Diğer Tiger Tooth bıçaklarındaki sorun? Desen yalnızca bıçak üzerindedir ve sapı boş bırakır. Çözüm? Bir Pala Bıçağı. Pala Bıçağı, bıçağın desenini sapına kopyalar, bu da Tiger Tooth gibi güzel görünümlü kaplamaların üzerinde ekstra şık göründüğü anlamına gelir. 

Yalnızca Fabrikadan Yeni Çıkmış ve Minimal Aşınma’da mevcuttur ancak kalite fiyatı çok fazla etkilemez bu nedenle eğer bir tane alıyorsanız Fabrikaya yeni bir koşulla gitmelisiniz!

CSGO’ya Eklenen En Yeni Bıçaklar

9. Shadow Daggers

Kkaranlıkta saklanan gizli ninjaları düşünüyorsunuz, kesinlikle renkli gökkuşakları ve korkak desenler düşünmüyorsunuz. Ve bazı insanların bir envanterde istediği korkak desenler olsa da, herkes için değil. İşte Vanilla Shaddow burada devreye giriyor, bu listeye giriş yapan ikinci Vanilya bıçağı ve nedenini görmek zor değil. Bazı durumlarda fiyatları 70 doların altında olduğu için de ucuzlar. Onlara bir göz atın!

CSGO’ya Eklenen En Yeni Bıçaklar

10. Skeleton Bıçağı Slaughter – Fabrikadan Yeni Çıkmış

Paranın mutluluğu satın alamayacağını söylüyorlar ama bu güzel görünümlü şeyden kim mutlu olmaz?

CSGO Yeni Skinler


Diğer CSGO Yazılarımız

CS:GO’daki En İyi Kırmızı Skinler (2020)

CS:GO’daki En Ucuz 10 Skin (En Efsane Skinler!!!)

CSGO Sv_Cheats 1 Kodları Ve Özellikleri

reklam

CS:GO’daki En Pahalı Skinler (2020)

CSGO FPS Arttırma Rehberi 2020 (Kesin Çözüm)

Kaynak: totalcsgo.com/new-knives


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.