CS:GO'daki En Pahalı Skinler (2021) | Hypasos
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!


Oyun

CS:GO’daki En Pahalı Skinler (2021)

Kimi zaman oyunlarda kafaları zorlayan seviyeleri kolayca geçebilmek için cüzdanları zorlayan satın alımlar karşımıza çıkar. Bunlar seviyeleri ya da bölümleri hızlıca geçebilmek içindir. Bu listede binlerce dolar eden sadece dış görünüşten ibaret 5 silah, bıçak kaplaması, eldiven ve sticker bulunuyor.

Avatar for Hasan Ali

Tarih:

CS:GO'daki En Pahalı Skinler (2020)

1. Souvenir AWP | Dragon Lore (Fabrikadan Yeni Çıkmış) $17.664,00

Bu desen en pahalı ve etkileyici desendir. Cobblestone koleksiyonunun bir parçası olup fiyatı ortalama $17.664,00 ile $22.664,00 arasında değişmektedir. Ayrıca sınırlı sayıda bulunmaktadır. Bu fiyat değerli stickerlar ile birlikte $61.000,00’a kadar çıkıyor.

CS:GO'daki En Pahalı Skinler (2020)
Souvenir AWP

2. ★ StatTrak™ Karambit | Crimson Web (Fabrikadan Yeni Çıkmış) $12.631,00

Bu kaplama ise bir bıçak için. Zor satılıyor ve zor bulunuyor. Bir çok kişi 13.500 liraya almaya çalışsa bile bulabildiğimiz en ucuz satış fiyatı $12.631,00 ve takas sitesinde satın alıma hazır şekilde sahibini bekliyor.

StatTrak™

3. ★ Spor Eldivenler | Pandora’nın Kutusu (Az aşınmış) $6.499,00

Bu eldiven de adeta masallardan fırlamış gibi ama fiyatı hiç de masalları andırmıyor. Yine aynı takas sitesinde bulunan bu eldivenin diğerlerinden farklı olarak aşınmış hali daha nadir çünkü aşınmamış halinin fiyatı bilinmiyor.

Spor Eldivenler

4. ★ M9 Bayonet | Crimson Web (Fabrikadan Çıkma) $5.713,61

Bu da çok nadir bir bıçak olmasıyla birlikte takas yasağı ile karşılaşan bir oyuncunun envanterinde bulunuyor yani bu bıçağın sahiplerinden biri bunu pazarlayamıyor.

M9 Bayonet

5. ★ Karambit | Gamma Doppler Emerald (Fabrikadan Çıkma) $5.349,05

Bu bıçak ise zümrütten ve bir çok oyuncuda bulunmasına rağmen hayla ender. Oyunun içinde ayna gibi gözüken bu bıçağa olan talep çok fazla.

CS:GO'daki En Pahalı Skinler (2020)


Diğer CSGO Yazılarımız

CS:GO’daki En İyi Kırmızı Skinler (2020)

CS:GO’daki En Ucuz 10 Skin (En Efsane Skinler!!!)

Geçmişten günümüze Counter Strike

CSGO Sv_Cheats 1 Kodları Ve Özellikleri

CSGO Server Admin Hile Kodları (Detaylı Anlatım)

CSGO Nedir?

CSGO FPS Gösterme Kodu
CSGO En Pahalı Skin

“Cоunter-Strike Global Offensive”, “CS:GO” ѕerinin işaret aşkın sаtаn oyunudur. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path Entertainment’dır. CSGO 21 Ağustos 2012’de yayınlandı. Oyunun genişlik önemli günсellemelerinden biri okunuşu tanınmaуan “skin” güncеllеmеsidir. Bu оyun özgе serіlerden farklıdır, Stеam’іn ilk 10’a girmiştir.

CSGO, CS içeriğinin güncеllеnmiş sürümlеrinin yanı dizi tanınmaуan haritalar, karakterler okunuşu sіlahlar getіrdі. Ayrıca CSGO, marka tаrihinde іlk kez оyunculara rekabetçi modlаrı, eşleştіrme, öndеrlik tаblolаrı vb. gеtirmiştir.