CSGO En Pahalı Skinler (2024)

Skinler, CSGO’nun hayati bir parçasıdır ancak aralarında en pahalı olanlar hangileri? Bu yazıda en pahalı CSGO skinlerine daha yakından bakacağız.

Avatar for Hasan Ali

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO'daki En Pahalı Skinler (2020)

Piyasadaki en başarılı FPS oyunlarından biri olan CSGO, FPS mekaniği ile birlikte skin pazarıyla da tanınır. Pek çok insan CSGO’da skin olarak bilinen kozmetik unsurlara önem verir ve kimileri de bir servet değerindeki skinlere para yatırır. Bu listede binlerce dolar eden sadece dış görünüşten ibaret 7 silah, bıçak kaplaması ve eldiven bulunuyor.

Listemize geçmeden önce birkaç açıklama: Bu makalede belirtilen fiyatlar, 9.10.2021 tarihinden itibaren çeşitli skin alım satım sitelerinde bulunan güncel fiyatlardır. Bu sıralamada çıkartmalara bakılmaz, sadece skin fiyatına bakılır. Son olarak, yalnızca silah görünümleri dikkate alınır. (Bu sıralamada kullanılan resimler her zaman %100 doğru değildir ve değişkenlik gösterebilir).

1. Souvenir AWP | Dragon Lore (Fabrikadan Yeni Çıkmış) 26.000,00$

Bu desen en pahalı ve etkileyici desenlerden biridir. Cobblestone koleksiyonunun bir parçası olup fiyatı ortalama 17.664,00$ ile 26.000,00$ arasında değişmektedir. Ayrıca sınırlı sayıda bulunmaktadır. Bu fiyat değerli stickerlar ile birlikte 61.000,00$‘a kadar çıkabiliyor. Bu cildin düşme ihtimali yaklaşık %0.0004 yani 250.000‘de 1‘dir.

Souvenir AWP | Dragon Lore

2. StatTrak™ M4A4 Howl(Fabrikadan Yeni Çıkmış) 9.677,50$

Bu güzel M4A4 kaplamasının arkasında alışılagelmemiş bir tarih var. Deseni, skin tasarımını çevreleyen bir skandaldan sonra değişti. Skinler CSGO sahnesinde tamamen yeniyken bir kullanıcı sanat hırsızlığı yaptı. Tasarım çılgınca başarılı oldu ancak orijinal sanatçı tasarımının çalındığını öğrendi ve bir telif hakkı bildirimi gönderdi. Kaplamanın yerini CSGO ekibinin bir tasarımı aldı. Bu zengin tarih, cildin9.677,50$ değerinde olmasına yol açtı. Yakın zamanlarda, bu skin 130.000$ gibi büyük bir fiyata satıldı.

StatTrak™ M4A4 Howl

3. ★ M9 Bayonet | Crimson Web (Fabrikadan Çıkma) 9.300,00$

Listede bir sonraki sırada, Crimson Web deseniyle M9 Bayonet var. Arms Deal güncellemesiyle birlikte 14 Ağustos 2013’te yayınlandı.Bu deri tasarımı baştan bir hit oldu ve etkileyici kırmızı rengiyle birlikte baştan çıkarıcı deseni bıçak derisine dönüştü. Şimdi, 8 yıl sonra bile değeri arttı. Bu da çok nadir bir bıçak olmasıyla birlikte takas yasağı ile karşılaşan bir oyuncunun envanterinde bulunuyor yani bu bıçağın sahiplerinden biri bunu pazarlayamıyor.

M9 Bayonet | Crimson Web

4. ★ StatTrak™ M9 Karambit | Crimson Web (Fabrikadan Yeni Çıkmış) 9.000,00$

Bu kaplama ise bir bıçak için. Zor satılıyor ve zor bulunuyor. Birçok kişi 13.500 liraya almaya çalışsa bile bulabildiğimiz en ucuz satış fiyatı9.000,00$‘dır. Üç numaradaki M9 Bayonet ile aynı partide piyasaya sürülen Karambit, ağabeyi ile aynı Crimson Web kaplamasına sahip. Fiyatının ağabeyine göre düşük olmasının sebebi nadirlik ve yaştır.

★ StatTrak™ M9 Karambit | Crimson Web

5. StatTrak™ AK-47 Fire Serpent(Fabrikadan Yeni Çıkmış) 8.255,00$

Bu skin kesinlikle günümüzde insanların alışık olmadığı kadar gösterişli ve güzel. Bu skin, fiyatını, o zamanlar oldukça sınırlı olan 8 yıllık bir operasyon kasasından gelmesine borçlu. Tüm bunlar, 8.255,00 dolarlık etkileyici bir fiyat etiketine yol açıyor.

StatTrak™ AK-47 Fire Serpent

6. ★ Spor Eldivenler | Pandora’nın Kutusu (Az Aşınmış) 6.499,00$

Bu eldiven de adeta masallardan fırlamış gibi ama fiyatı hiç de masalları andırmıyor. Bu eldivenin diğerlerinden farklı olarak aşınmış hali daha nadir çünkü aşınmamış halinin fiyatı bilinmiyor.

reklam

7. ★ Karambit | Gamma Doppler Emerald(Fabrikadan Yeni Çıkmış) 5.349,05$

Bu bıçak ise zümrütten ve birçok oyuncuda bulunmasına rağmen hâlâ ender. Oyunun içinde ayna gibi gözüken bu bıçağa olan talep oldukça fazla.

Karambit | Gamma Doppler Emerald

CSGO en pahalı skinler yazımızın sonuna geldik. Etrafta eski kasalarınız varsa, şansınızı deneyebilirsiniz. İhtimaller inanılmaz derecede zayıf olsa da belki altın vuruş yapacak ve Dragon Lore skinini alacaksın. Etkileyici bir skin koleksiyonu oluşturma ve bu parçaları elde ederken en iyi şekilde görünme konusunda iyi şanslar. Sorularınızı, yazımızdaki pahalı skinler hakkındaki görüşlerinizi ve elinizde olan değerli skinleri yorumlar kısmına belirtebilirsiniz. Bu skinler ilginizi çektiyse ve almak istiyorsanız 🙂 bu bağlantıdan Skinport sitesine kaydolarak komisyonsuz bir şekilde satın alabilirsiniz (fiyatlarına da bakabilirsiniz).
Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Avatar for Zafer Öztürk

    Zafer Öztürk

    4 Eylül 2019 13:54

    Merhaba dostum, instagram sayfana @zafferozturk hesabım ile bir mesaj yazdım.Geri dönüş yaparsan sevinirim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.