CSGO Bedava Skin Kazanma

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO Bedava Skin Kazanma

CSGO oynayan herkes, skinlerin oyunda ve tüm toplulukta ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Bu yazıda CSGO Bedava Skin Kazanma nedir, nasıl yapılır? detaylı bir şekilde anlatacağız.

Şimdiye kadar satılan en pahalı CSGO skinlerinden biri, Ocak 2018’de 61 bin doların üzerinde bir fiyata satılan AWP Dragon Lore skiniydi. Çoğu CSGO skininin değeri bu fiyatın yakınında bile değil. Konu bedava CSGO skin kazanmaya gelince, bunu yapmanın birçok farklı yolu vardır. Bu yazıda B*t sitelerinin kullanılmadığı en kolay ve yasal 2 ana yöntemi anlatacağız.

İnternet SitesiDereceSiteyi Ziyaret Et★★★★
4/5

Ziyaret Et

CSGO Bedava Skin Kazanma

CS:GO'daki En Ucuz 10 Skin (En Efsane Skinler!)
CSGO Bedava Skin Kazanma

Sizin için birkaç site denedik ve en iyisinin Idle-Empire olduğunu gördük. Çeşitli görevleri tamamlayarak ücretsiz CSGO skinleri kazanmanızı sağlayan bazı dikkate değer siteler arasında Swagbucks, Idle-Empire, RewardXP, Clickloot ve Freeskins bulunur. Diğer sitelere kıyasla Idle-Empire‘ı öneriyoruz ve bu yazıda da Idle-Empire‘ı anlatacağız.

#1 Idle-Empire

Idle-Empire, anketler, ücretli teklifler ve video izlemek gibi çeşitli görevleri yerine getirmeniz karşılığında size CSGO skinleri veren yasal bir web sitesidir.

Kullanıcılara 24 saat içerisinde ödül kazandırmayı hedefleyen sitede, çok çeşitli ödüller yer alıyor. Puan değerine göre hangi ödülü hangi aralıkta istediğinizi seçmenize izin verir ve teslim süresi ödüle bağlı olarak değişir. Çoğu ödül anında teslim edilir, ancak bazı CSGO ödüllerinin gelmesi 24 saati bulabilir. Idle-Empire‘ın kullanıcı arayüzü moderndir ve çoğu sitenin aksine kripto para ile kazanma seçeneği sunar.


CSGO Oynayarak Skin Kazanma

CSGO Oynayarak Skin Kazanma

Bedava skin kazanmanın en muhtemel yolu oyun oynamaktır. Oynadığınız her maçtan sonra bir drop kazanma şansınız vardır. Drop, oyunu oynadıktan sonra ücretsiz bir skin veya kasa kazanmanızı sağlar. Hafta boyunca kazanabileceğiniz farklı türde droplar vardır ve bu özellik oyuncuları oyun oynamaya ve eğlenmeye teşvik eder.

Bölgeye göre değişiklik gösterse de, salı veya çarşambadan başlayarak hafta başına en fazla 4 drop kazanabilirsiniz. Bunlardan biri de seviye atlamak içindir, diğer üçü ise hafta boyunca oyun oynarken rastgele verilir.

Bu kasalardaki skinlerin her biri rastgeledir, bu nedenle hafta boyunca epeyce farklı skin görebilirsiniz. Haftanın ilk dropu her zaman bir skindir, diğerleri kasalar veya nadiren, düşük değerli skinlerdir.

reklam

İlginizi çekebilir: CSGO Kasa Açma Siteleri


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.