CSGO’daki En İyi Kırmızı Skinler

“Kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun”

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO'daki En İyi Kırmızı Skinler

Eğer kırmızı temalı bir envanter oluşturmak ya da envanterinize kırmızı renkli skinler eklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz, aşağıda hepsi tek bir ortak temaya sahip tüfekler, tabancalar, bıçaklar ve pompalı tüfekler dahil olmak üzere her türden skin bulabilirsiniz, skinler en ucuzdan başlayıp en pahalıya doğru sıralanmıştır.

1. Nova Candy Apple – Fabrikadan Yeni Çıkmış

En ucuzu ile başladığımızı söylerken yalan söylemiyorduk, bu skin bir çikolatadan daha ucuzdur ancak tabii ki satın aldığınız çikolataya göre değişir. Fabrikadan yeni çıktığı için sadece 10 sent, eğer kırmızı bir Nova skininiz yoksa bunu almanızı tavsiye ederiz.

Nova Candy Apple

2. Glock-18 Candy Apple – Fabrikadan Yeni Çıkmış

Bu Glock-18 skini, fabrikadan yeni çıkmış durumda 50 sentten daha düşük bir maliyetle her bütçe için uygundur. Tamamen kırmızı değil ancak kırmızı renk çoğunlukta, mat siyahın skine kattığı kontrastı takdir edeceğinizi düşünüyoruz.

Glock-18 Candy Apple

3. MAG-7 Heat – Az Aşınmış

MAG-7 Heat yanıyor, hem kelimenin tam anlamıyla hem de mecazi olarak. Çok fazla kırmızı MAG-7 skini yok bu nedenle envanterinizde kırmızı bir MAG-7 istiyorsanız bunu (turuncumsu) veyaCore Breach alabilirsiniz. Bize sorarsanız, mükemmel bir skin.

MAG-7 Heat

4. Galil AR Signal – Fabrikadan Yeni Çıkmış

Kırmızı ve mavi rengini çok seviyor ve sevginize uygun bir skin arıyorsanızGalil AR Signal tam size göre. Renginden bağımsız olarak bir Galil AR skininde alabileceğiniz en iyi fiyat / performans ürünüdür. Desen uyumu muhteşem, ne çok karmaşık ne de çok sıkıcı, bize sorarsanız mükemmel.

Galil AR Signal

5. Sawed-Off Brake Light – Fabrikadan Yeni Çıkmış

Bu skinin sadece yaklaşık %25‘i kırmızı ancak ne kadar az kırmızı olursa olsun, çok güzel görünüyor. Takım arkadaşlarınızın ve düşmanlarınızın skininizin ismini soracağına eminiz.

Sawed-Off Brake Light

6. P90 Cold Blooded – Fabrikadan Yeni Çıkmış

P90 Cold Bloodedpek ucuz olmasa da (8$) elinize alabileceğiniz en kırmızı P90 skinidir. Gerçekten kısıtlı bir bütçeniz varsa bu silah size göre değil.

P90 Cold Blooded

7. Desert Eagle Crimson Web – Az Aşınmış

Crimson Web, bıçaklar için popüler bir tasarımdır ancak silah skinleri söz konusu olduğunda genellikle unutulur. Unutulmasına anlam veremiyoruz çünküDesert Eagle Crimson Web kesinlikle çok etkileyici görünüyor. Bu silahın fabrikadan yeni çıkmış versiyonu daha iyi görünse de, az aşınmış hali size normal fiyatın yaklaşık %20‘sine mal olacak. %80 tasarruf etmenin maliyeti birkaç çiziktir.

reklam
Desert Eagle Crimson Web

8. Gut Knife Crimson Web – Savaş Görmüş

Bütçesi kısıtlı olanların alabileceği en ucuz kırmızı bıçak budur. Fiyatlar bazen 50$‘a kadar düşerken Gut Knife Crimson Web, kırmızı bir bıçak arayanlar için şaşırtıcı derecede ucuz.

Gut Knife Crimson Web

9. AWP Redline – Az Aşınmış

AWP Redline, tamamen kırmızı değil fakat oldukça iyi görünen kırmızı çizgileri var ve kırmızı AWP skinleri söz konusu olduğunda en çok akla gelen skinlerdendir. Sadece güzel görünmekle kalmıyor aynı zamanda oldukça ucuz. Bu silahın az aşınmış ve eskimiş skinleri 10 ile 15 dolar arasındadır.

AWP Redline

10. AK-47 Bloodsport – Fabrikadan Yeni Çıkmış

AK-47 Bloodsport, İngilizce’de “şimşek” anlamına gelen Japonca yazılmış bir yazıya ve Asya tarzında bir tasarıma sahiptir. Pek çok farklı metin ve sembolle oyundaki en güzel skinlerden biri olmasa da alabileceğiniz en heyecan verici AK-47 skinlerinden biridir. Üçüncü parti pazarlarda fabrikadan yeni çıkmış versiyonu yaklaşık 50 dolara mal oluyor.

AK-47 Bloodsport

Eğer buradaki kırmızı skinleri beğendiyseniz bu linkten fiyatlarına bakabilir ve komisyonsuz bir şekilde satın alabilirsiniz.

“CSGO’daki En İyi Kırmızı Skinler” adlı rehberimizin sonuna geldik, umarım rehberimizi beğenmişsinizdir ve işinize yaramıştır. Beğendiğiniz skinleri ve sorularınızı yorumlar kısmında belirtebilirsiniz, en kısa sürede yorumlarınıza cevap vereceğiz.




Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.