Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
z
GGDROP

CS:GO’daki En İyi Kırmızı Skinler (2021)

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO'daki En İyi Kırmızı Skinler

Eğer kırmızı temalı bir envanter ya da ekipmanınıza kırmızı renkli skinler eklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz, aşağıda hepsi tek bir ortak temaya sahip tüfekler, tabancalar, bıçaklar ve pompalı tüfekler dahil olmak üzere her türden skin bulabilirsiniz, skinler en ucuzdan başlayıp en pahalıya kadar sıralanmıştır.

1. Nova Candy Apple – Fabrikadan Yeni Çıkmış

En ucuzu ile başladığımızı söylerken yalan söylemiyorduk, bu skin bir çikolatadan daha ucuzdur aslında satın aldığınız çikolataya göre değişir. Aynı zamanda kırmızı bir Nova skinine çok benziyor. Fabrika Yeni çıktığı için sadece 10 sent eğer kırmızı bir Nova cildiniz yoksa bunu almanızı tavsiye ederiz.

2. Glock-18 Candy Apple – Fabrikadan Yeni Çıkmış

Bu Glock-18, Fabrikadan Yeni Çıkmış durumda 50 sentten daha düşük bir maliyetle her bütçe için mükemmeldir. Tamamen kırmızı değil ancak kırmızı renk çoğunluktadır, mat siyahın cilde kattığı kontrastı takdir edeceğinizi düşünüyoruz.

3. MAG-7 Heat – Az Aşınmış

MAG-7, bu skin yanıyor hem kelimenin tam anlamıyla hem de mecazi olarak. Çok fazla kırmızı MAG-7 görünümü yok bu nedenle ekipmanınızda kırmızı bir MAG-7 istiyorsanız bununla (turuncumsu) Core Breach veya bunu alabilirsiniz.

4. Galil AR Signal – Fabrikadan Yeni Çıkmış

Desen uyumu muhteşem, ne”çok karmaşık” nede “çok sıkıcı” tam ortasında duruyor – bize sorarsanız mükemmel.

5. Sawed-Off Brake Light – Fabrikadan Yeni Çıkmış

bu cildin sadece yaklaşık %25’i kırmızı ama ne kadar kırmızı olursa olsun, kötü görünmüyor.

CS:GO'daki En İyi Kırmızı Skinler (2020)

6. P90 Cold Blooded – Fabrikadan Yeni Çıkmış

Bu elinize alabileceğiniz en kırmızı P90’dır pek ucuz olmasada. Gerçekten sıkı bir bütçeye sahipseniz bu silah tam size göre değil.

7. Desert Eagle Crimson Web – Az Aşınmış

Silahta örümcek ağları ve kırmızının uyumu çok güzel olmuş

8. Gut Knife Crimson Web

Bütçesi kısıtlı olanlar için alabileceğiniz en ucuz kırmızı bıçak budur. Fiyatlar bazen 50 $ ‘a kadar düşerken bu Gut Knife Crimson Web, kırmızı bir envanter veya kırmızı bir ekipman arayanlar için şaşırtıcı derecede ucuz.

9. AWP Redline – Az Aşınmış

Tamamen kırmızı değil fakat oldukça iyi görünen kırmızı çizgileri var ve kırmızı AWP skinleri söz konusu olduğunda en çok benzeyen budur. Bize inanın, kontrol ettik. Sadece güzel görünmekle kalmıyor aynı zamanda oldukça ucuz. Bu silahın Asgari Aşınma ve Eskimiş skinleri 10 ile 15 dolar arasındadır.

10. AK-47 Bloodsport – Fabrikadan Yeni Çıkmış

AK-47 Bloodsport, İngilizce’de “şimşek” anlamına gelen Japonca harflerle Asya tarzında bir tasarıma sahiptir. Pek çok farklı metin ve sembolle oyundaki en güzel skinlerden biri olmasa da alabileceğiniz en heyecan verici AK-47 skinlerinden biridir. Fabrikadan Yeni Çıkmış üçüncü parti pazarlarda yaklaşık 50 dolara mal olan AK skinlerinden kesinlikle daha pahalı.

Eğer buradaki kırmızı skinleri beğendiyseniz bu linkten fiyatlarına bakabilir ve komisyonsuz bir şekilde satın alabilirsiniz.Diğer CSGO Yazılarımız:

CSGO En Çok Satan Skinler (2021)

CSGO’daki En İyi Skinler (2021)

CS:GO’daki En Pahalı Skinler (2021)

CSGO’daki En Ucuz Bıçaklar

CS:GO Nedir?

CS:GO Hile Kodları (Dev Liste 2020)
CSGO Skin

Counter-Strike: Global Offensive (CSGO), Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı video oyunudur.

Global Offensive, oynanışı ve öncüllerine olan sadakati nedeniyle övgüde bulunan eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Piyasaya sürüldüğünden bu yana ayda tahmini 11 milyon oyuncu çekildi ve Valve’ın kendisinin sponsor olduğu birçok turnuva ile aktif bir rekabet ortamı oluşturdu. Aralık 2018’de Valve, oyunu ücretsiz oynanabilen bir oyun yaptı.

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.