Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
z
GGDROP

CS:GO’daki En Ucuz 10 Skin (En Efsane Skinler!)

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CS:GO'daki En Ucuz 10 Skin (En Efsane Skinler!)

İnsanların CSGO skinlerinden daha çok sevdiği şey nedir? Ucuz CS:GO skinleri! Sizler için piyasaları derledik, bulabileceğiniz en acımasız, en destansı CSGO‘daki en ucuz skinlerin bir listesini hazırladık. Kapsanan tüm ana silahlar ve her bir skin 40 TL’nin altında olurken, çok fazla para harcamadan iyi bir CSGO envanteri oluşturmanın en iyi yolu budur.

1. AK-47 Uncharted – Fabrikadan Yeni Çıkmış

5 doların altındaki düşük bir fiyata bulabileceğiniz en eşsiz görünümlerden biri olmalı ve hepimizin kullandığı bir silahta da öyle oluyor! Bu AK-47’nin süslü bir ahşap kapağa sahip gibi görünmesini sağlayan karmaşık oymaları, CSGO’daki amiral geminize giydirebilirsiniz.

CS:GO'daki En Ucuz 10 Skin (En Efsane Skinler!!!)

2. AK-47 Safety Net – Sahada Test Edildi

AK-47 Uncharted’in sade bir görünüm olduğu yerde, bu başka bir şey değil. Gözünü gören düşmanları uyarmak için parlak bir turuncu ile – tıpkı vahşi bir hayvanın rengarenk deseni gibi – bu skinde mükemmel derecede renk var.

3. AWP Sun In Leo – Az Aşınmış

AWP Sun In Leo, CS:GO’daki bir skinin gizli mücevheri gibi. Yaygın kullanılmamaktadır ve bu nedenle oynadığınız oyunlarda gerçekten öne çıkacaktır ve hiç de pahalı değildir. 

4. AWP Acheron – Az Aşınmış

Acheron, Yunan mitolojisinde yeraltı nehrinin tanrısı olarak bilinen bir figürdür ve bu skinin uğursuz adı skinin üzerindeki ürkütücü resimlerle aşılmıştır. Kafatasları ve kemiklerin yanı sıra sayısız renk. AWP’yi her elinize aldığınızda ölüm getiren biriyseniz bu sizi gerçekten bir ölümcül silah haline getirir.

5. AUG Aristocrat – Az Aşınmış

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Adından da anlaşılacağı gibi AUG skinini prestijle damlıyor. Bu cildin çoğunu oluşturan koyu maviden, bu cildin yaydığı zenginliği gerçekten muhteşem.

6. Desert Eagle Oxide Blaze – Fabrikadan Yeni Çıkmış

Oxide Blaze’i saygın Desert Eagle Blaze’in bütçe dostu versiyonu olarak düşünebiliriz. Orijinal Blaze’i bu kadar çarpıcı kılan yanan renkleri.

7. Desert Eagle Conspiracy – Az Aşınmış

Çöl Kartalı derisinden geçen zahmetsiz altın çizgiden, siyah ve koyu grinin hoş karışımına kadar, bu skindeki her şey kalite anlamına gelir. 

8. Glock-18 Moonrise – Az Aşınmış

Gökleri dolduran gökdelenler ile ruhani mor renge boyanmış, ay ışığının aydınlattığı bir şehri tasvir eden bir skin mi? Bunun gibi daha fazla deriye ihtiyacımız var! Bu kalıba Glock ve UMP’den daha fazla ihtiyacımız var, Valve!

9. Glock-18 Weasel – Az Aşınmış

CS:GO’daki sadece birkaç skin cildin tasarımı etrafınada bir tür hayvan kullanan skinler kadar havalı görünüyor ve Glock-18 Weasel ile sadece birkaç dolara bu kategoriye girebilirsiniz. 

CSGO’daki en ucuz skinler

10. M4A1-S Leaded Glass – Sahada Test Edildi

Çok renkli skinleri sevenler için M4A1-S Leaded Glass tam size göredir. Sadece Sahada Test Edilmiş versiyon, cildin kalitesini iyi bir seviyede tutarken, 5 dolarlık bir fiyata sahiptir.

CSGO’daki en ucuz skinler

Bu listede ismi geçen skinlerin güncel fiyatlarını kontrol etmek ve komisyonsuz bir şekilde satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.Diğer CSGO Yazılarımız:

CSGO’daki En Ucuz Bıçaklar

CSGO En Çok Satan Skinler

CSGO’daki En İyi Skinler

CSGO’dan Para Nasıl Kazanılır

CSGO Nedir?

CS:GO Hile Kodları (Dev Liste 2020)
CSGO Skin

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı video oyunudur.

Global Offensive , oynanışı ve öncüllerine olan sadakati nedeniyle övgüde bulunan eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Piyasaya sürüldüğünden bu yana ayda tahmini 11 milyon oyuncu çekildi ve Valve’ın kendisinin sponsor olduğu birçok turnuva ile aktif bir rekabet ortamı oluşturdu. Aralık 2018’de Valve , oyunu ücretsiz oynanabilen bir oyun yaptı.

Kaynak: totalcsgo.com/best-cheap-skins

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.