CSGO’daki En Ucuz ve Kaliteli 10 Skin

“Ucuz etin yahnisi yavan olur” derler ancak bu yazıda bu sözü yalanlayan CSGO’daki en ucuz ve kaliteli 10 skini derledik.

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO'daki En Ucuz Skinler

İnsanların CSGO skinlerinden daha çok sevdiği şey nedir? Ucuz CSGO skinleri! Sizler için piyasaları derledik, bulabileceğiniz en acımasız, en destansı veen ucuz CSGO skinlerinin bir listesini hazırladık. Listedeki tüm skinler 50 TL‘nin altındadır, bu skinler ile çok fazla para harcamadan iyi bir CSGO envanteri oluşturabilirsiniz.

1. AK-47 Uncharted – Fabrikadan Yeni Çıkmış

5 doların altında düşük bir fiyata bulabileceğiniz en eşsiz görünümlerden biri olanAK-47 Uncharted, hepimizin kullandığı bir silah olan AK-47 için tasarlanmıştır. AK-47’nin süslü bir ahşap gibi görünmesini sağlayan karmaşık oymalara sahip skini, CSGO’daki silahınıza giydirebilirsiniz.

AK-47 Uncharted

2. AK-47 Safety Net – Sahada Test Edildi

Yine AK-47 için tasarlanmış bu skin, Uncharted’ın aksine daha açık ve dikkat çekicidir. Tıpkıvahşi bir hayvanın rengarenk deseni gibi görünenparlak turuncu, adeta düşmanları uyarmak için var. Bu skindeki renk çeşitliliği diğer ucuz AK-47 skinlerine göre fazladır.

AK-47 Safety Net

3. AWP Sun In Leo – Az Aşınmış

AWP Sun In Leo, CSGO’daki gizli mücevherlerden biridir. Yaygın kullanılmamaktadır, bu nedenle oynadığınız oyunlarda gerçekten öne çıkacaktır ve hiç de pahalı değildir. Astrolojik işaretleri silaha ayrı bir güzellik ve hava katmıştır.

AWP Sun In Leo

4. AWP Acheron – Az Aşınmış

Acheron, Yunan mitolojisinde yeraltı nehrinin tanrısı olarak bilinen bir figürdür ve bu skinin adı skinin üzerindeki ürkütücü resimlerle anlatılmıştır. Kafatasları ve kemiklerin yanı sıra sayısız renge sahiptir. AWP’yi her elinize aldığınızda katliam yapan biriyseniz bu skin tam size göre!

AWP Acheron

5. AUG Aristocrat – Az Aşınmış

Adından da anlaşılacağı gibi bu AUG skininden prestij damlıyor. Bu cildin çoğunu oluşturan koyu maviden, bu cildin yaydığı zenginlik gerçekten muhteşem. Bu skin tam Aristokratlara göre!

AUG Aristocrat

6. Desert Eagle Oxide Blaze – Fabrikadan Yeni Çıkmış

Oxide Blaze‘i pahalı Desert Eagle Blaze’in bütçe dostu versiyonu olarak düşünebiliriz. Oxide Blaze’i bu kadar çarpıcı kılan şey üzerindeki beyaz alevler.

Desert Eagle Oxide Blaze

7. Desert Eagle Conspiracy – Az Aşınmış

Desert Eagle derisinden geçen zahmetsiz altın çizgiden, siyah ve koyu grinin hoş karışımına kadar, bu skindeki her şey en ince ayrıntısına kadar tasarlanmış.

reklam
Desert Eagle Conspiracy

8. Glock-18 Moonrise – Az Aşınmış

Gökyüzünü dolduran gökdelenler ile ruhani mor renge boyanmış, ay ışığının aydınlattığı bir şehri tasvir eden bir skin mi? Bunun gibi daha fazla skine ihtiyacımız var! Bu skin bütün silahlarda kullanılabilir olmalı, Valve!

Glock-18 Moonrise

9. Glock-18 Weasel – Az Aşınmış

CSGO’daki sadece birkaç skin, cildin tasarımı etrafında bir tür hayvan kullanan skinler kadar havalı görünüyor, Glock-18 Weasel ile sadece birkaç TL’ye bu kategoriye girebilirsiniz.

Glock-18 Weasel

10. M4A1-S Leaded Glass – Sahada Test Edildi

Çok renkli skinleri sevenler için M4A1-S Leaded Glass mükemmel bir seçim. Sadece sahada test edilmiş versiyonu cildin kalitesini iyi bir seviyede tutarken, 5 dolarlık bir fiyata sahiptir.

M4A1-S Leaded Glass

Bu listede ismi geçen skinlerin güncel fiyatlarını kontrol etmek ve komisyonsuz bir şekilde satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.Kaynak: totalcsgo.com/best-cheap-skins


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.