Valorant Silahı Sol Ele Alma

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Valorant Silahı Sol Ele Alma

Valorant Silahı Sol Ele Alma Nasıl Yapılır? Valorant Silahı Sol Ele Nasıl Alınır? gibi soruları bu yazıda detaylı bir şekilde anlatacağız.

Oyun oynamak neredeyse çoğu insanın sevdiği bir aktivitedir. Özellikle bilgisayar oyunları ve FPS oyunlar oldukça tercih edilmektedir. Bilgisayar oyunları tarihinin en çok oynanan FPS oyunlarından biri şüphesiz Valorant‘dır. Valorant’da birçok oyuncu çevrimiçi modlarda rekabetin dibine vurabilir.

Valorant Silahı Sol Ele Alma

Valorant Silahı Sol Ele Alma

Solak modeli CSGO gibi diğer rekabetçi oyunlarında zaten yaygın olan bir şeydir, bu özellik oyuncuların görüş modellerini istedikleri gibi değiştirmelerine yardımcı olur.

İlginizi Çekebilir: CSGO Silahı Sol Ele Alma Kodu

Valorant Sol Elde Oynama

Solak modu kullanmak için, oyuncuların Valorant‘ı başlattıktan sonra ayarlara gitmeleri ve oradan “Birinci Şahıs Eli” seçeneğini değiştirmeleri gerekecek. Bittiğinde, oyunda izlediğiniz tüm oyuncular da solak olarak görünecektir.

Valorant oyun piyasaya ilk sürüldüğünde böyle bir seçenek bulunmuyordu. Oyuncuların istekleri sonucunda el değiştirme konusunu ele alan geliştiriciler, silahı sol ele alma seçeneğini VALORANT’a eklemeye karar verdi.Diğer Valorant Yazılarımız

Valorant Herkese Yazma

Valorant Ping Sorunu

reklam

Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır?

Valorant Hata Kodları ve Çözümleri

Valorant Skin Fiyatları

Valorant Nedir? Nasıl Oynanır?

Riot, Valorant'ın bir sonraki ajanını yanlışlıkla sızdırır ve onlar bir kule mühendisi

Öncelikle size Valorant’ın ne tür bir oyun olduğunu söylemek istiyorum. Aslında oyun şu şekilde özetlenebilir: %90 Counter-Strike,%10 Overwatch. Beş oyuncudan oluşan iki takımın karşı karşıya geldiği bir oyunda, bir taraf savunma tarafında, diğer taraf hücum tarafında oynar. Oyun iki aşamaya bölündü, toplam 25 tur oynanır ve 30 saniyelik bir satın alma süreci ile 13 tur galibiyetle sonuçlanır.

Silah, zırh ve yetenekler satın aldıktan sonra, saldırgan hedef noktaya “Spike” adlı bir cihaz yerleştirmeye çalışırken, savunmacı bunun olmasını engellemeye çalışır. Farklı özelliklere sahip karakterler oyuna “Overwatch” tarzını katıyor, oyun formatı ve genel oyun mekaniği açısından ise ağırlıklı olarak “Counter Strike” ı takip ediyorlar.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.