Valorant Artı Crosshair Ayarları (Ayrıntılı Rehber)

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Valorant Artı Crosshair Ayarları (Ayrıntılı Rehber)

Tüm yeni Valorant oyuncularına, ekranın ortasında oldukça fazla alan kaplayan dinamik bir Crosshair verilir. Varsayılan Crosshair sıradan oyuncular için yeterli olsa da, rekabetçi oyuncular için yeterli değildir. Bu yazıda Valorant Crosshair’ınızı daha iyi ayarlamanızı sağlayacak Valorant Artı Crosshair ayarlarını vereceğiz.

Deneyimli FPS oyuncuları, rekabete dayalı bir nişancı oyununda ustalaşmanın ilk adımının ayarlarla oynamak olduğunu bilir. Duyarlılığınız ayarlamak gibi kullandığınız nişangahı ayarlamak da iyi oynamanın anahtarıdır ve Crosshair’ınızı değiştirmek başarının sırrı olabilir.

İlginizi çekebilir:

Valorant Kare Crosshair

Valorant Silahı Sol Ele Alma

Valorant Hata Kodları ve Çözümleri

Valorant Artı Crosshair Ayarları

Valorant Aim Nasıl Geliştirilir?

Genel Ayarlar

  • Nokta: Açık
  • Nokta Opaklığı: 1.000
  • Nokta Kalınlığı: 2

İç Çizgi Ayarları

reklam
  • İç Çizgi Opaklığı: 1.000
  • İç Çizgi Uzunluğu: 6
  • İç Çizgi Kalınlığı: 2
  • İç Çizgi Uzaklığı: 0
  • Hareket Hatası: Kapalı
  • Ateşleme Hatası: Kapalı

Aşağıda verilen ayarlar ile nişangahınızı artı şeklinde ayarlayabilirsiniz. Nişangahınızın rengi tercihinize göre değişebilir ancak farklı Valorant haritalarından öne çıkan bir renk seçtiğinizden emin olun. Bu ayarlar iyi bir başlangıç ​​noktasıdır. Birkaç turdan sonra, ne tür bir artı işareti istediğinizi daha iyi anlamalı ve buna göre ayar yapmalısınız.

Oyuna yeni başlayanlar, atış doğruluğunu iyi kavramak için Ateşleme Hatasını açabilir. Hareket Hatası kapatılmalıdır çünkü hızlı hareket eden bir nişangaha sahip olmak dikkat dağıtıcı olabilir.

Riot Games‘in rekabetçi FPS oyununun yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle birlikte, dünyanın her bir yanındaki oyuncular tam sürümü denemek için akın etti. Valorant, birinci şahıs nişancı oyuncularının eğlenceli zaman geçirebileceği bir deneyim sağlıyor. Diğer FPS oyunları gibi, daha iyi oynamak için kullanmak isteyeceğiniz bazı fikirler vardır. Mükemmel ayarlarınızı bulana kadar sizlere yardımcı olacak Valorant artı Crosshair‘ını bu yazımızda sizlere sunduk.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.