Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Valorant, birçok oyuncunun zevk aldığı en çok oynanan FPS oyunlarından biridir. Yakın zamanda Valorant Mobile’ın TapTap’ta çıkacak bir oyun olarak listelenmesi, tüm hayranları heyecanlandırdı ve oyun dünyasında ses getirdi.

Yakında Valorant Mobile‘ın çıkacağını duyan oyuncular, Valorant Mobile‘ın ön kayıt detaylarını merak etmeye başlıyor. Valorant Mobile ne zaman çıkacak? Ön kayıt nasıl yapılır? gibi soruların cevabını arıyorsanız, bilmeniz gereken her şeyi bu yazımızda listeledik.

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Valorant Kaç GB? Valorant Sistem Gereksinimleri Nelerdir?
Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Raporlara göre, TapTap adlı bir üçüncü taraf uygulama mağazası Valorant Mobile’a kaydoldu ve oyuncuların oyuna ön kayıt yaptırmasını şart koşuyor. Riot Games, Valorant Mobile‘ın geliştirilmesini henüz onaylamadı, ancak TapTap portalı için ön kayıt süreci hâlâ açık. Halihazırda 45.000‘den fazla kayıt var.

Hepimizin bildiği gibi, PUBG Mobile ve COD Mobile çok uzun süredir mobil cihazlarda yer alıyor. Birçok oyun  geliştiricisi, oyunlarının mobil versiyonlarını geliştirmeye çalışıyor. Riot Game, League of Legends, Teamfight Tactics ve Legends of Runeterra’nın mobil sürümlerini yayınladı, bu nedenle Valorant Mobile’ın mobil cihazlara çıkma olasılığı çok yüksek.

IGN raporu, Riot’un Valorant’ın mobil bir sürümünü geliştirdiğini ve Valorant Mobile’ı Haziran ortasında E3 2021‘de yayınlayacağını belirtti. Ancak Valorant Mobile’ın resmi çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

İlginizi çekebilir: Valorant Kaç GB?


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.