Valorant Bağlantı Hatası Çözüm

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Valorant En İyi Ajanlar

Valorant Bağlantı Hatası Nasıl Çözülür? Valorant Bağlantı Hatası Nedir? gibi soruları detaylı bir şekilde bu yazıda açıklayacağız.

Valorant, Riot Games’in en popüler birinci şahıs nişancı oyunlarından biridir. Bu yeni taktik nişancı oyunu birkaç ay önce piyasaya sürüldü ve şimdi oyun topluluğunda en çok izlenen video oyunlarından biri haline geldi. Oyun geliştiricileri, küresel olarak piyasaya sürülmesinden bu yana oyunda büyük iyileştirmeler yaptılar ve hayranları heyecanlandırmak için çeşitli içerik ve özellikler sundular.

Valorant Bağlantı Hatası Çözüm

Valorant Bağlantı Hatası Çözüm
  1. Birkaç dakika bekleyin. Genellikle sorunun en kolay çözümü budur. VALORANT sunucuları meşgul ve bağlanamıyorsanız biraz bekleyin.
  2. Güvenlik Duvarınızı kontrol edin. Güvenlik Duvarı VALORANT’ın ağa bağlanmasını engelleyebilir. Bu hata, oyundan VALORANT sunucularına bağlantı engellendiğinde de gösterilecektir. Etkin bir güvenlik duvarınız varsa, VALORANT ve Vanguard Anti-Cheat’i beyaz listeye eklediğinizden emin olun,
    bilgisayarın yeniden başlatılması bu konuda yardımcı olabilir.
  3. Modeminizi / Router’ınızı yeniden başlatın. VALORANT’daki “BAĞLANTI HATASI – VALORANT bir bağlantı hatasıyla karşılaştı” sorununu potansiyel olarak düzeltmenin bir başka yolu, Modeminizi / Router’ınızı yeniden başlatmaktır.


Diğer Valorant Rehberlerimiz

Valorant Arkadaş Ekleme

Valorant Radyanit Puanı Nedir? Ne İşe Yarar?

Valorant Oyundan Atma Sorunu Çözüm

Valorant Vanguard Hatası Çözüm

Valorant Silahı Sol Ele Alma

Valorant Nedir? Nasıl Oynanır?

Valorant En İyi Ajanlar
Valorant Bağlantı Hatası Çözüm

Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A olarak duyuruldu ve League of Legends geliştiricisi Riot Games, birkaç ay sonra resmi olarak Valorant olarak duyurdu. Overwatch, Counter-Strike: Global Offensive ve tabii ki League of Legends unsurlarını birleştiren post-postmodern bir oyun

reklam

Bir takımın saldırdığı ve diğerinin savunduğu 5v5 çok oyunculu birinci şahıs nişancı (FPS). Ana oyun modu, Ara ve Yok Et, CS:GO’ya çok benzerSaldıran takımın hedefi, savunma takımı bundan kaçınmaya çalışırken bir bomba (başak adı verilir) yerleştirmek ve patlatmaktır. Çivinin yerleştirilip yerleştirilmediğine bakılmaksızın, herhangi bir zafer koşulu yerine getirilmeden bir takım ortadan kaldırılırsa, rakip takım kazanır.

Maçlar 25 tur uzunluğundadır ve her tur 100 saniye sürer. 13 tur kazanan ilk takım maçı genel olarak kazanır. Turun başında, o tur için silah ve teçhizat satın almak için 30 saniyeniz olacak. Bir turda ölürseniz, yeniden doğmak için bir sonraki tura kadar beklemeniz gerekir. Bu ana oyun modu, derecelendirilmemiş veya dereceli maçlarda oynanabilir.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.