Valorant Radyanit Puanı Nedir? Ne İşe Yarar?

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Valorant Rank Nasıl Çalışır? Nasıl Rütbe Atlanır?

Valorant Radyanit Puanı Nedir? Valorant Radyanit Puanı Ne İşe Yarar? gibi soruları bu yazıda detaylı bir şekilde anlatacağım.

Oyun oynamak neredeyse herkesin sevdiği bir aktivitedir. Bilgisayar oyunları ve çok oyunculu oyunlar özellikle tercih edilir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyun şüphesiz Valorant oyunudur. Bunun gibi birçok oyun çevrimiçi ve çevrimdışı modları içerir.

Valorant Radyanit Puanı Nedir?

Riot, Yeni VALORANT Ajanı Yoru'yu Tanıttı
Valorant Radyanit Puanı Nedir?

Radyanit puanları esasen Valorant’ta premium içerik satın almak ve silah görünümlerini yükseltmek için kullanılan bir para birimidir.

Oyuncuların oyuna ek içerik eklemelerine veya bunların kilidini açmalarına olanak tanıyan bir oyun içi para birimi sistemi vardır. Örneğin, League of Legends‘ta oyun içi para birimi Mavi Öz olarak adlandırılır, hedefleri tamamlayarak, oyunları kazanarak / kaybederek veya doğrudan parasal satın alma yoluyla elde edilir. Benzer şekilde, Valorant’ın oyun içi para birimine Radyanit denir.

Şampiyonların kilidini açmak için BE‘yi kullanabileceğiniz League of Legends‘a benzer şekilde, Valorant’ta ajanların ve diğer çeşitli özelliklerin kilidini açmak için Radyanit’i kullanabilirsiniz.

Valorant Radyanit Ne İşe Yarar?

Valorant'ın ilk Ultra Sürümü kaplamaları silahlarınızı ejderhalara dönüştürür

Oyunda Ajanların kilidini açmanın yanı sıra, Radyanit’in oyundaki işlevi yalnızca kozmetiktir. 

Valorant oyuncuları, silahları ve görünümleri yükseltmek için Radyanit‘i kullanabildiler. Valorant silahları için cilt seviyesi yükseltmeleri çok ucuz. 10 puanla bile, derileri 4. seviyeye yükseltebilirsiniz.

Valorant Radyanit Puanı Nasıl Alınır?

  1. İlk yöntem, bu puanları Battle Pass‘den kazanmaktır. Seviye 4 ve 9 tamamlandığında fazladan 20 Radyanit puanı sunar.
  2. İkinci yöntem ise, oyundaki diğer para birimi kaynağı olan ancak sadece satın alınabilen ve kazanılamayan Valorant Puanları ile doğrudan Radyanit satın almaktır. Her 1.600 VP, 20 puan Radyanit satın almanızı sağlayacaktır. Ancak Valorant’ın resmi yayını sırasında VP maliyeti 2.000‘e çıkarılacak.

İlginizi Çekebilir: Valorant VP Nasıl Alınır? Valorant VP Nedir?

reklam


Diğer Valorant Yazılarımız

Valorant Skin Fiyatları

Valorant Ping Sorunu

Valorant Savaş Bileti Nasıl Daha Hızlı Yükseltilir?

Valorant Rank Nasıl Çalışır? Nasıl Rütbe Atlanır?

VALORANT Battle Pass (Savaş Bileti) Nedir? Nasıl Alınır?


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.