Valorant Savaş Bileti Nasıl Daha Hızlı Yükseltilir?

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Valorant Savaş Bileti Nasıl Daha Hızlı Yükseltilir?

Valorant Savaş Biletinin seviye atlaması biraz zaman alabilir özellikle de ödüllerin hızlı olmasını istiyorsanız. Bu kılavuz Savaş Biletinizi hızlı bir şekilde nasıl yükselteceğinizi açıklayacaktır.

Valorant Savaş Bileti, ücretsiz ve premium bir parça sunuyor böylece oynayan herkes güzel kozmetik ödüller kazanabilir ve daha fazlasını isteyenler daha da fazlası için para kazanabilir.

VALORANT içindeki tüm açıklama metinleri | Dot Sports
Valorant Savaş Bileti Nasıl Daha Hızlı Yükseltilir?

Bu güzellikleri elde etmek için oyun oynamanız ve XP kazanmanız gerekir ancak ya belirli bir cilt için hızlı bir şekilde kazanmak istiyorsanız? Bunun için günlük ve haftalık görevlere dikkat etmeniz gerekecek.

Aşağıda Savaş Bileti ödüllerini nasıl hızlı bir şekilde alacağınıza dair bir özet vereceğiz.

Daha fazla oku: VALORANT Battle Pass Nedir? Nasıl Alınır?

Valorant Savaş Bileti Nasıl Daha Hızlı Yükseltilir?

VALORANT Battle Pass (Savaş Bileti) Nedir? Nasıl Alınır?
VALORANT Battle Pass Nedir? Nasıl Alınır?

En basit ifadeyle, sadece oyunu oynamanız gerekecek. Ancak, bir hafta boyunca kazanabileceğiniz XP miktarını önemli ölçüde artıracak Görevlere özellikle dikkat etmek isteyeceksiniz.

Günlük Ve Haftalık Görevleri Tamamla

Valorant Savaş Bileti Nasıl Daha Hızlı Yükseltilir?

Her haftanın başında tamamlamanız gereken üç haftalık görev alacaksınız. Bunların tümü, tamamlandığında 10.200 XP veya 12.000 XP sunar ve genellikle kalkan satın almaya, Ultimates’i kullanmaya veya kafadan vurmaya kadar gelir, oynadıkça doğal olarak elde edeceğiniz basit şeyler.

Ayrıca her gün, her 24 saatte bir dönüşümlü olarak tamamlanacak üç Günlük Görev vardır. Bunlar 2.000 DP sunar. Yine elemelere, yeteneklere veya benzerlerine ihtiyacınız olacak.

reklam
Savaş bileti

XP kazanımlarınızı artırmak için her gün giriş yapmak ve bu Günlük Görevleri tamamlamak isteyeceksiniz. Dahası Haftalık Görevleri tamamlamayı hedeflediğinizden emin olun. Yeni oyun modu Spike Rush’ın özellikle belirli Görevler için kullanışlı olduğunu gördük çünkü hızlı atış turu formatı arka arkaya hızlı bir şekilde tonlarca maç oynayacağınız anlamına geliyor.

Daha temel Valorant kılavuzları: Battle Pass’ın nasıl çalıştığı ve onu nasıl ele geçireceğiniz hakkında daha fazla bilgi için şuraya gidin: VALORANT Battle Pass Nedir? Nasıl Alınır?

İlginizi Çekebilir

CSGO’da Nasıl Daha İyi Olunur

Valorant Hile Kodları

Valorant Rank Nasıl Çalışır?

Riot En İyi 100 Valorant Oyuncusunu Açıkladı

Valorant En İyi Ajanlar

Valorant Nedir?

Valorant Rank Nasıl Çalışır? Nasıl Rütbe Atlanır?
Valorant Savaş Bileti

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan ücretsiz bir çok oyunculu taktik birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da, kod adı Project A’da yayınlandı.

Oyun, sınırlı erişim haklarıyla 7 Nisan 2020’de kapalı betasına başladı ve ardından 2 Haziran 2020’de resmi olarak yayınlandı. Valorant, yakın gelecekte takıma dayalı bir taktik atış ve birinci şahıs nişancı oyunudur.

Oyuncular, dünyadaki farklı ülke ve kültürlere karşı bir dizi casusluk rolü oynarlar. Ana oyun modunda, oyuncular hücum veya savunma takımlarına atanır, her takımda beş oyuncu bulunur. Özel araçlar, öldürmek, ölmek veya saldırmak için ani eylemler gerektiren benzersiz nihai yeteneklere sahipken, benzersiz yetenekler ödeme gerektirir.

reklam

Kaynak: metabomb.net/valorant/gameplay-guides/valorant-how-to-level-up-your-battle-pass


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.