Riot En İyi 100 Valorant Oyuncusunu Açıkladı

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Valorant Hile Kodları: Daha İyisi Yok! (2020)

Uzun bir bekleyişin ardından Riot Games nihayet Kuzey Amerika ve Avrupa’daki en iyi 100 VALORANT oyuncuyu her bir bölgenin sıralamalı liderlik tablosunun bugün yayınlanmasıyla açıkladı.

Haziran ayında oyuna eklendiğinden beri birçok kişi Riot’tan VALORANT’ın dereceli modu için liderlik tablosunu açıklamasını istiyordu. Oyuncular sıralamalı liderlik tablosunda henüz kendi sıralarını kontrol edemese de, ilk 100’dekiler kendilerini görebilir.Örneğin, Kuzey Amerika’da ilk 10’da pek çok tanınan yüzler var. Cloud9 yıldızı TenZ şu anda bölgede 1 Numaralı oyuncu iken, 100 Thieves, Asuna ve Gen.G’den Huynh gibi profesyoneller üçüncü ve altıncı sırada.

Popüler eski CS: GO profesyoneli ve şu anki T1 üyesi Skadoodle dokuzuncu, TSM’nin süper yıldızı Wardell ise onuncu sırada. Bu arada, Avrupa’nın liderlik tablosunda G2 Esports’un paTiTek’i ve FunPlus Phoenix’in Shao’su da dahil olmak üzere ilk 10’da birçok profesyonel var.Bölgenizin geri kalanı arasındaki yerinizi kontrol etmek istiyorsanız endişelenmeyin. Riot yakın tarihli bir Dev Diaries vlog’unda, oyuncuların 3. Sezon’da oyun içindeki liderlik tablolarını kontrol edebileceklerini doğruladı.

Valorant FPS Arttırma, Drop ve Donma Sorunu (Kesin Çözüm 2020)

İlginizi Çekebilir

VALORANT Battle Pass (Savaş Bileti) Nedir? Nasıl Alınır?

reklam

Valorant’ın Yeni Karakteri Skye Hakkında Her Şey

Ninja, Valorant’a “Şu Anda Oynanamaz” Diyor

Valorant FPS Arttırma, Drop ve Donma Sorunu (Kesin Çözüm 2020)

Farklı Bölgelerden Oyuncularla VALORANT Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile İlk Sanal Müzik Grubu Power4’ü Tanıttı

Kaynak: dotesports.com/valorant/news/riot-reveals-top-100-valorant-players-in-na-and-eu-with-ranked-leaderboard


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.