Valorant’ın Yeni Karakteri Skye Hakkında Her Şey

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Valorant'ın Yeni Karakteri Skye Hakkında Her Şey

Skye Valorant ekibinin son üyesi ve düşmanları keşfetmek için çok ilginç yeteneklere sahip. Bu, kitinden en iyi şekilde yararlanmak için Skye hakkında bilgileri derledik.

Aussie başlatıcısı, düşmanları izlemek ve etkisiz hale getirmek için kullanılabilecek üç yeteneğe ve ayrıca dövüş bittiğinde sizi tam sağlığa kavuşturmak için takım çapında bir iyileştirmeye sahiptir ancak unutulmaması gereken en önemli şey, yeteneklerini kullanmanın çok zaman almasıdır, bu nedenle onlardan tam olarak yararlanmak için ekibinizi kullanmanız gerekecek. 

Yetenekler

Valorant'ın Yeni Karakteri Skye Hakkında Her Şey
Valorant’ın Yeni Karakteri Skye Hakkında Her Şey

Trailblazer: Yırtıcıyı göndermek ve kontrol altına almak için ateş edin. Kontrol altında iken, ateş ileriye doğru sıçramalı, sarsıcı bir patlamada patlamalı ve doğrudan düşmanlara zarar vermelidir.

Guiding Light: Şahin uçuştayken, bir düşmanın menzil içinde ve görüş hattında olup olmadığını teyit eden ve vuruş yapan bir flaş özelliğine sahiptir

Yeniden Büyüme: İyileştirici bir süs eşyası kuşan. Menzil ve görüş alanındaki müttefikleri iyileştirerek kanala ateş edin. İyileşme havuzu bitene kadar tekrar kullanılabilir fakat Skye kendini iyileştiremez.

(Ultimate Yetenek) Arayıcılar: En yakın üç düşmanı bulmak için üç Arayıcı göndermek için ateş edin. Bir Arayıcı hedefine ulaşırsa, yakınlarını görür. 

Strateji

Skye’yi kullanırken özellikle saldırıda takımınızla koordine etmeniz gerekecek. Onun Trailblazer ve Guiding Light yeteneklerindeki devasa menzil ve uzun sıfırlama süreleri, düşmana ulaştığınızda muhtemelen normale döneceğinden, kendinizin yararlanması zor olacaktır.

Bu yüzden, kendinizi dövüşün olacağı yere yeterince yakın ancak yeteneğinizi kullanırken görülmeyecek kadar uzak bir konuma koymanız ve ardından daha ilerideki ve herhangi bir dövüşe hazır olan ekibiniz için flaş veya keşif yapmalısınız.

reklam

Skye İpuçları ve Püf noktalar

Skye’ye karşı oynuyorsanız, ona nasıl karşı koyacağınızı bilmeniz gerekir. Bunu yapmanın en basit yolu, yeteneklerini gördüğünüz anda vurmaktır. Bir şahini, kurdu ya da onun nihai kürelerini sadece onları vurarak çıkarabilirsin ve bunların sana hiçbir etkisi olmaz. Sadece Sky onları patlattığında onlardan etkilenirsiniz, bu yüzden onları gördüğünüzde vurursanız işe yaramaz hale gelirler. 

Kör eden şahin nasıl kullanılır

Ekibinizle koordineli çalışmayı hatırlamanız gerekir, çünkü flaş onları görürse onları da kör eder, bu yüzden tüm ekibinizi kör etmeden ve savaşı kaybetmeden önce şahini nereye göndermeyi planladığınızı onlara bildirin.

Sadece takım arkadaşlarını iyileştirir, kendisini değil 

Valorant’taki diğer büyük şifacı Sage’in aksine iyileştirme yeteneği sadece takım arkadaşları içindir, kendisi için değil. Skye etrafındaki tüm takım arkadaşlarını iyileştirmek için harika bir iş çıkarsa da, size hiçbir fayda sağlamaz, bu yüzden yalnızca takımınız düşükken kullandığınızdan emin olun. 

Skye’ın Valorant’taki savaşa katılması birkaç hafta sürecek ancak o zamana kadar önümüzdeki hafta Üçüncü Perde ile birlikte başlayacak olan yeni harita Icebox ile oynayabilirsiniz.

Diğer Valorant Yazılarımız

Ninja, Valorant’a “Şu Anda Oynanamaz” Diyor

VALORANT’ın Yeni Skin Serisi G.U.N, 1960’ların Bilim Kurgusundan İlham Aldı

Farklı Bölgelerden Oyuncularla VALORANT Nasıl Oynanır?

Valorant FPS Arttırma, Drop ve Donma Sorunu (Kesin Çözüm 2020)

Sizin düşünceniz nedir? Siz kullanacak mısınız? Yorumlar kısmında belirtin

reklam


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.