Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
z
GGDROP

Valorant Sunucu Değiştirme Yöntemi

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Farklı Bölgelerden Oyuncularla VALORANT Nasıl Oynanır?

Valorant Sunucu Değiştirme Nasıl Yapılır? Valorant Sunucu Değiştirme Yöntemi nedir? gibi soruları bu yazıda detaylı bir şekilde yanıtlayacağız.

Riot Games büyüyen oyun kataloğunu karşılamak için geçen yıl yavaş yavaş tüm oyuncuları League of Legends hesaplarından Riot hesaplarına geçirdi.

VALORANT, League of Legends ve Legends of Runeterra gibi artık giriş ekranında bir bölge seçiciye sahip değil, yani sunucu seçtikten sonra ona kilitlenmiş olacaksın.

Kuzey Amerika’da bir VALORANT hesabı oluşturduysanız, otomatik olarak Kuzey Amerika bölgesine atanacaksınız ve başka yerlerde arkadaşlarınızla oynamanıza engel olacaksınız. Neyse ki bunu atlamanın bir yolu var.

Valorant Sunucu Değiştirme

VPN indirmek istemiyorsan, Riot ile iletişime geçmeyi ve bölge transferi istemeyi dene. Bunu buraya tıklayarak ve bir bilet göndererek yapabilirsiniz.

Güzelce sorup durumunuzu açıklarsanız, Riot sizi ödüllendirebilir ve bölgenizi değiştirebilir. Ama buna güvenmeyin.

Bu yöntem, yeni bölgenizde takılıp kalacağınız ve muhtemelen gelecekte geri dönemeyeceğiniz anlamına gelir.

Yeni bir Riot hesabı nasıl oluşturulur?

Farklı bölgelerden arkadaşlarınızla oynamanın en basit yolu yeni bir Riot hesabı oluşturmaktır.

Bunu yapmak için önce bir VPN’e ihtiyacınız olacak. Ancak endişelenmeyin, ücretsiz bir deneme yeterli olacaktır.

VPN’nizi indirdikten sonra arkadaşlarınızın oynadığı ülkeyi (veya bölgelerinde herhangi bir yeri) seçin ve yeni bir Riot hesabı oluşturmak için burayı tıklayın.

Hesabınızı oluşturduktan sonra, bölgeniz VPN’nizle aynı hedefe kilitlenecek ve arkadaşlarınızla oynayabileceksiniz.

Muhtemelen alıştığınızdan daha yüksek ping’e sahip olacaksınız ancak bu, arkadaşlarınızla oynamak için ödenmesi gereken küçük bir bedel.

Valorant FPS Arttırma, Drop ve Donma Sorunu (Kesin Çözüm 2020) için tıklayın.

VALORANT Battle Pass (Savaş Bileti) Nedir? Nasıl Alınır?

VALORANT’ın Yeni Skin Serisi G.U.N, 1960’ların Bilim Kurgusundan İlham Aldı

Valorant Nedir?

Valorant FPS Arttırma
Valorant Sunucu Değiştirme

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan ücretsiz bir çok oyunculu taktik birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla piyasaya sürüldü.Oyun dahili beta dönemine 7 Nisan 2020’de sınırlı erişim haklarıyla başladı ve ardından 2 Haziran 2020’de resmi olarak yayınlandı.

Valorant, yakın gelecekte takıma dayalı bir taktik atış ve birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular, farklı ülkelerde ve dünya çapında tasarlanmış roller oynayan bir dizi ajan olarak hareket ederler.

Ana oyun modunda, oyuncular hücum veya savunma takımlarına atanır, her takımda beş oyuncu bulunur. Özel araçlar, öldürmek, ölmek veya saldırmak için ani eylemler gerektiren benzersiz nihai yeteneklere ve ayrıca ödeme gerektiren benzersiz yeteneklerine sahiptir.

Her oyuncu, her turun başında bir “klasik” tabanca ve bir veya daha fazla “özel yetenek” getirecek. Diğer silahları ve becerileri satın almak için oyundaki ekonomik sistemi kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.