Ninja, Valorant’a “Şu Anda Oynanamaz” Diyor

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Ninja, Valorant'a "Şu Anda Oynanamaz" Diyor

Valorant , son zamanlarda çok sayıda farklı hata ve sorun oyuna zarar verdiği için çok fazla eleştiriyle karşılaştı. Son zamanlarda popüler olan Twitch yayıncısı Ninja, oyunu “Oynanamaz” olarak adlandıracak kadar ileri gitti.

Yayıncı, kısa süre önce oyunun mevcut durumu hakkındaki düşüncelerini paylaştı ve oyun içindeki bağlantı sorunları, aksaklıklar ve hile nedeniyle artık oynanamayacağını belirtti. Ninja, bu sorunların yakın gelecekte bir güncelleme ile çözülebileceğini umduğunu paylaşarak açıklamasını yaptı.

Ninja’nın sözlerine tepkiler geldi bazı kullanıcıların benzer sorunlarla karşılaştıklarını söyleyerek sorunların o kadar da kötü olmadığına vurguladı.

Valorant’ın arkasındaki ekip, oyuncuların fark ettiği bazı sorunları gidermek için bugün yeni bir yama yayınlayacaklarını paylaştı. 

Bu yama, Sova’nın tweet’inde listelenen nihai Ninjası ile ilgili sorunu doğrudan ele alacak ve Phoenix için benzer bir sorunu çözecek. Yama, başlangıçta piyasaya sürüldüğü bölgelerde sabit kalacak, daha sonra 23:00 PT Amerika bölgesine uygulanacak.

Valorant FPS Arttırma, Drop ve Donma Sorunu (Kesin Çözüm 2020) için tıklayın.

reklam

Sizin düşünceniz nedir? Siz hiç hata ile karşılaştınız mı? Yorumlarda belirtin

Kaynak: dotesports.com/streaming/news/twitch-adds-new-feature-for-users-to-file-unban-requests


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Avatar for Kerem

    Kerem

    2 Ekim 2020 14:06

    Bencede oynanmaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.