Valorant Arkadaş Ekleme

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

VALORANT En İyi Crosshair Ve Ayarlar

Valorant Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır? Valorant’ta arkadaş nasıl eklenir? gibi soruları bu yazıda detaylı bir şekilde cevaplayacağız.

Valorant’ta nasıl arkadaş eklenir? Valorant’ta arkadaş eklemek birçok yeni kullanıcı için kafa karıştırıcı olabilir. Arkadaşlık isteklerini nasıl ekleyeceğinizi ve kabul edeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Valorant, Riot Games’in en popüler birinci şahıs nişancı oyunlarından biridir. Yeni taktiksel nişancı oyunu sadece birkaç ay önce piyasaya sürüldü ve şimdiden oyun topluluğunda en çok konuşulan video oyunlarından biri haline geldi. Oyun geliştiricileri, küresel lansmanından bu yana oyunda önemli iyileştirmeler yaptılar ve hayranları heyecanlandırmak için çeşitli içerik ve özellikler sundular.

Ayrıca hedef ve takım temelli formatı ile oyun topluluğunda büyük bir değişiklik meydana getirdi. Valorant, oyuncuların Arkadaş ekleme özelliğini kullanarak tüm yakın arkadaşları ile bağlantıda kalmasını sağlar. Öyleyse Valorant hesabınıza nasıl arkadaş ekleyebileceğinize bir göz atalım.

Valorant Arkadaş Ekleme

Valorant Arkadaş Ekleme

Aşağıdaki basit adımları izleyerek Valorant’ta arkadaş ekleyebilirsiniz:

Adım 1: Valorant’ı açın ve ekranın sağ üst kısmında bulunan ‘Arkadaşlar‘ sekmesine gidin.

Adım 2: Şimdi, sağ alt köşede bulunan ‘+‘ simgesine tıklayın.

Adım 3: Burada eklemek istediğiniz Valorant kullanıcısının Riot ID‘sini ve Tagını girmeniz istenecek. Emin değilseniz kullanıcıdan size bu ayrıntıları sağlamasını isteyebilirsiniz.

reklam

Adım 4: Oyuncunun Riot ID’sini ve Etiketini girdikten sonra tekrar ‘+‘ simgesine tıklayın.

Bu işlem kullanıcıya arkadaşlık isteği gönderecektir. Ayrıca ekranın sol alt kısmında arkadaşlık isteği başarıyla gönderildiğinde sizi bilgilendiren bir bildirim alacaksınız.

Ancak Valorant’taki Riot ID‘nin bir kişinin kullanıcı adı değil, oyun içi adı olduğunu unutmamalısınız. Etiket satırına gelince, oyuncunun bölgesi veya sadece etikete atanan bir sayıdır. Kullanıcılar Riot ID ve Etiketlerini Riot Games‘in web sitesindeki hesap sayfasından kolayca bulabilirler.

İlginizi Çekebilir: Valorant İsim Değiştirme

Valorant Arkadaşlık İsteği Nasıl Kabul Edilir?

Valorant Servers Offline - Ne zaman yedeklenirler?
Valorant Arkadaşlık İsteği Nasıl Kabul Edilir?

Valorant hesabınıza giriş yaptıktan sonra, tüm yeni arkadaşlık isteklerini içeren ekranın sağ alt köşesinde küçük bir açılır bildirim kutusu göreceksiniz. Bir arkadaşlık isteğini kabul etmek için, yeşil ‘Arkadaş Ekle‘ düğmesine dokunmanız yeterlidir. Bir isteği reddetmek için, “Arkadaş Ekle” nin hemen yanındaki “X” tuşuna basabilirsiniz.

Daha fazla arkadaş isteğini kontrol etmek istiyorsan, bildirim kutusunun her iki yanındaki ok düğmelerini kullanabilirsin. Arkadaşlık isteğini kabul ettikten sonra kabul ettiğiniz kişi arkadaşlar listenize eklenecektir.Diğer Valorant Yazılarımız

Valorant Radyanit Puanı Nedir? Ne İşe Yarar?

Valorant Oyundan Atma Sorunu Çözüm

Valorant Vanguard Hatası Çözüm

Valorant Silahı Sol Ele Alma

reklam

Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır?


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.