Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!

Valorant İsim Değiştirme

Tarih:

Yazar:

Valorant İsim Değiştirme

VALORANT isminizden sıkıldınız veya bıktınız mı? Öyleyse neden değiştirmiyorsunuz, bu yazıda Valorant İsim Değiştirme işlemini anlatacağız.

Valorant İsim Değiştirme

Valorant En İyi Ajanlar
Valorant Nick Değiştirme

Valorant isim değiştirme işlemine başlamak için Riot hesabınızı açın.

Diğer Riot oyunları League of Legends, Legends of Runeterra ve Teamfight Tactics’de isminizi değiştirmek için oyun içi para birimi (Riot Puanı) harcamak zorundasınız. Ancak VALORANT‘da süreç basit ve tamamen ücretsizdir.

Valorant Nick Değiştirme (Bedava)

Valorant Servers Offline - Ne zaman yedeklenirler?
Valorant Bedava İsim Değiştirme

Adınızı değiştirmek için VALORANT istemcisini kapatın (eğer açıksa), buradan Riot hesabınıza giriş yapın, Riot ID sekmesine gidin (soldan ikinci) ve adınızın yanındaki küçük kaleme tıklayın.

Oradan yeni bir ad ve hashtag girebilirsiniz. Bu yöntemle Valorant görünen adınızı ayda bir değiştirebileceksiniz.

Adınız onaylandıktan sonra VALORANT’ı tekrar açabilirsiniz.Diğer Valorant Rehberlerimiz

VALORANT En İyi Crosshair Ve Ayarlar

Valorant Sistem Gereksinimleri 2021

Riot, Yeni VALORANT Ajanı Yoru’yu Tanıttı

Valorant Aim Nasıl Geliştirilir?

Valorant Nedir?

Valorant FPS Arttırma
Valorant Görünen İsim Değiştirme

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir ücretsiz çok oyunculu FPS atış oyunudur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da, “Project A” kod adı altında piyasaya sürüldü. Oyun, 7 Nisan 2020‘de dahili Beta sürümüne sınırlı erişime sahip olacak ve 2 Haziran 2020’de bir fotoğraf olarak yayınlanacak.

Valorant, yakın gelecekte takım tabanlı bir taktik atış ve FPS oyunudur. Oyuncular, dünyadaki farklı ülkeleri ve kültürleri hedef alan bir dizi casusluk faaliyetine katıldı. Ana oyun modunda, oyuncular hücum veya savunma takımlarında oynar ve her takımda beş oyuncu bulunur. Her ajanların özel yetenekleri vardır ve yeteneklerin bir bedeli vardır. Öldürmek, ölmek veya saldırmak için acil eylemler gerekir.

Her oyuncunun her turun başında bir klasik sekmesi ve bir temsilcisi vardır. Diğer silahlar masraflarıdır ve karlı oyun sistemleri para kazanmak için kullanılabilir. Oyunda makineli tüfek, av tüfeği ve makineli tüfek gibi çeşitli silahlar bulunuyor. Otomatik ve yarı otomatik silahlar (Hayalet, Odin ve Vander gibi), hassas atış için kullanılabilen özel silahlarla donatılmıştır.

Riot Games web sitesinde bir hesap oluşturduktan sonra, lütfen ayarlar dosyasını indirme düğmesinden indirin. İndirilen dosyayı açtıktan sonra, 7GB dosyasını indirin ve oyunun keyfini çıkarın. Dosyayı indirmeden önce cihazda yeterli alan olduğundan emin olun. Oyun, oyunun sistem gereksinimlerini karşılamayan bir cihazda açılamaz. Ayrıca oyunu açmaya çalıştığınızda cihazınız zarar görebilir. Ekipmanı zorlamamak için lütfen sistem gereksinimlerinin karşılandığından emin olun.

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.