Valorant İsim Değiştirme (En Basit Yöntem 2021) | Hypasos
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!


Oyun

Valorant İsim Değiştirme

Tarih:

Valorant İsim Değiştirme

VALORANT isminizden sıkıldınız veya bıktınız mı? Öyleyse neden değiştirmiyorsunuz, bu yazıda Valorant İsim Değiştirme işlemini anlatacağız.

Valorant İsim Değiştirme

Valorant En İyi Ajanlar
Valorant Nick Değiştirme

Valorant isim değiştirme işlemine başlamak için Riot hesabınızı açın.

Diğer Riot oyunları League of Legends, Legends of Runeterra ve Teamfight Tactics’de isminizi değiştirmek için oyun içi para birimi (Riot Puanı) harcamak zorundasınız. Ancak VALORANT‘da süreç basit ve tamamen ücretsizdir.

Valorant Nick Değiştirme (Bedava)

Valorant Servers Offline - Ne zaman yedeklenirler?
Valorant Nick Değiştirme (Bedava)

Adınızı değiştirmek için VALORANT istemcisini kapatın (eğer açıksa), buradan Riot hesabınıza giriş yapın, Riot ID sekmesine gidin (soldan ikinci) ve adınızın yanındaki küçük kaleme tıklayın.

Oradan yeni bir ad ve hashtag girebilirsiniz. Bu yöntemle Valorant görünen adınızı ayda bir değiştirebileceksiniz.

Adınız onaylandıktan sonra VALORANT’ı tekrar açabilirsiniz.

Diğer Valorant Yazılarımız

VALORANT En İyi Crosshair Ve Ayarlar

Valorant Sistem Gereksinimleri 2021

Riot, Yeni VALORANT Ajanı Yoru’yu Tanıttı

Valorant Aim Nasıl Geliştirilir?

Valorant Nedir

Valorant FPS Arttırma
Valorant Görünen İsim Değiştirme

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan bedava dağıttığı pek çok oyunculu taktik birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun öncelikle Ekim 2019’da Project A kod adı ile piyasaya sürüldü. Oyun kapalı betasına 7 Nisan 2020’de sınırlı erişim haklarıyla başladı ve ardından 2 Haziran 2020’de fotoğrafı olarak yayınlandı.

Valorant, yakın gelecekte takım tabanlı bir taktik nişancı ve birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular, dünyanın farklı ülkeleri ve kültürleri için tasarımı yapılmış bir dizi casus rolü oynarlar. Ana oyun modunda, oyuncular hücum ya da savunma takımlarına atanır, her takımda beş oyuncu bulunmaktadır. Özel araçlar, öldürmek, ölmek ya da saldırmak için ani eylemler gerektiren benzersiz nihai yeteneklere ve ödeme gerektiren benzersiz yeteneklerine sahiptir.

Hеr аktör her tura “klаsik” bir tаbаncа ve “özel уetenek” ile başlar. Diğеr sіlahlar ücretleridir, para veren bir oyun іçі kazançlı sistem kullanılarak sаtın alınabіlіr. Oyunda makineli tüfekler, av tüfeği, makineli tüfek gibi çeşitli silаhlаr bulunur. “Spectre”, “Odin” ve “Vandal” gіbі otomatіk ve yarı kendіlіğіnden silahlar, doğru atış уapabilmek için ayrılmış silahlara sahіptіr.

BUNLARA DA GÖZ ATIN

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.