Riot, Yeni VALORANT Ajanı Yoru’yu Tanıttı

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Riot, Yeni VALORANT Ajanı Yoru'yu Tanıttı

Riot Games birinci şahıs nişancı oyununda bir sonraki ajan olarak düellocu Yoru’yu resmen açıkladı. Yoru, resmi açıklamasından bir hafta önce sızdırıldı ve VALORANT topluluğunun aldatıcı, gizli ve kaotik oyun tarzına bir göz atmasına izin verdi.

Yeni VALORANT Ajanı Yoru

Riot, Yeni VALORANT Ajanı Yoru’yu Tanıttı

Yoru‘nun yetenekleri, ayak izlerini taklit etmesine ve düşmanlarını portallarla çevrelemesine izin verirken, aynı zamanda bir flaş yeteneği ve kısa bir süre için görünmez ve yenilmez olmasını sağlayan bir ultiyi de kullanıyor.

Riot’un karakterler için ürün lideri John Goscicki’ye göre, Yoru’yu geliştirme sürecinde, Riot’taki ekip “Gizli Sızma” olarak bilinen bir fikri yakalamak istedi.

VALORANT’ta işleri sarsmanın zamanının geldiğini biliyorduk . ‘Gizli Sızma’ [sic] fikri, yıllardır oynadığımız bir şeydi, ancak oyuna asla sığamayacaktı. Sıfırdan başlarsak bunu hissettik. , bir şekilde ‘Gizli Sızma’ fikri etrafında dönen bir Temsilci oluşturabiliriz.”

Goscicki ayrıca oyuncuların kendilerini Yoru ile sık sık “solo oyuncu” rolünü oynarken bulacaklarını ve bu nedenle “nefret etmeyi sevdiğin türden asi kötü çocuk arketipinden ilham aldıklarını” söyledi. Bu, güç kaynağı için benzersiz bir ilham kaynağı oldu.

Goscicki, “Onun konsepti şekillenmeye başladığında, bu arketipi hangi unsurların uyandırdığını da düşünüyorduk,” dedi. “Ferrofluid adında, bu güzel ama agresif sivri uçlara dönüşebilen bir malzeme var. Bunu, güç kaynağının nasıl oluşabileceği konusunda ilham kaynağı olarak kullandık.”

Biyografisine göre Yoru, bu güç kaynağını “görünmeden düşman hatlarına sızmak için gerçekliğin içinden delikler açmak” için kullanıyor ve bu, yetenekleri sayesinde açıkça görülebiliyor.

Yoru mücadeleye 12 Ocak’ta VALORANT İkinci Bölüm, Birinci Perde ile katılıyor.

reklam

İlginizi çekebilir: Valorant En İyi Ajanlar

Kaynak: dotesports.com/valorant/news/riot-unveils-new-valorant-agent-yoru


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.