Valorant Aim Nasıl Geliştirilir?

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Valorant Aim Nasıl Geliştirilir?

Valorant‘ta iyi bir Aim‘e sahip olmak, kazanma oranınızı büyük ölçüde artırabilir. Bu yazıda Aiminizi geliştirmenize yardımcı olacak bazı ipuçları vereceğiz.

Valorant bir birinci şahıs nişancıdır. Tetiği çekmek oyunun ekmeği ve tereyağıdır. Oyunla geçirdiğiniz zamanın çoğu, düşmanları hedeflemek ile geçer. Kulağa çok basit geliyor ama aslında yapmak gerçekten zor özellikle de böyle bir oyunda yeniyseniz.

Eğer Aiminiz kötü ise korkmayın çünkü hedefinizi geliştirmenize yardımcı olacak bir kaç ipucunu sizin için derledik! Valorant‘ta çok zor bir iş gibi görünse de, pratik yaptıkça kolaylaşacaktır. Bu sadece Valorant için kazanacağınız bir fayda değil aynı zamanda hemen hemen her nişancı için de kazanacaksınız!

Valorant Aim Nasıl Geliştirilir?

Valorant Servers Offline - Ne zaman yedeklenirler?
Valorant Aim Nasıl Geliştirilir?

İşte Valorant Aim Nasıl Geliştirilir? sorusuna yardımcı olacak birkaç ipucu.

Valorant Fare Ayarları

CSGO En İyi Mouse (Fare) Ayarları: Daha İyisi Yok!
Valorant Aim Nasıl Geliştirilir?

Aiminizi bir sonraki seviyeye taşımak ister misiniz? bunun için oyun farelerine yatırım yapmanız gerekecek. Bu adım mükemmel imleç hassasiyetini bulmanız için hassasiyetinizi veya DPI ayarlarınızı değiştirmenize olanak tanır.

Ayrıca PC‘lerle birlikte gelen normal mouse‘dan çok daha iyi sensörlere sahipler, bu da fare vuruşlarınızın oyun içi hareketlere hatasız, doğru bir şekilde dönüşeceği anlamına gelir.

Oyun mouse‘un dan daha iyi yararlanmak için iyi bir mouse pad almanızı öneririz. Sadece oyun faresi satın almak yeterli değildir, onu düz olmayan veya pürüzlü bir yüzeyde kaydırmak Valorant performansınızı kötü etkiler. Uygun boyutlu bir fare altlığı Valorant‘daki aim performansınızı ve fare kaydırmalarınızın optimum doğruluğunu artırır.

Son olarak deneyimlerimize göre büyük fare altlıkları küçük olanlardan daha iyidir. Özellikle düşük DPI ile oynuyorsanız, fare hareketi için daha fazla alan sunar.

reklam

Valorant Nişangah Özelleştirme

Valorant Nişangah Özelleştirme

Valorant‘ın varsayılan nişangahı güzel değildir. Bunun yerine tamamen memnun olduğunuz bir nişangah yaratın. Rengini, boyutunu, opaklığını, kalınlığını ve daha fazlasını değiştirmek için birçok ayar vardır. Ayrıca oyun tarzınıza uyup uymadığını görmek için eğitim alanlarında test edebilirsiniz.

Valorant En İyi Nişangah Ayarları

Valorant Aim Nasıl Geliştirilir?

CSGO oynamaya ilk başladığımızda, adreN adlı üst düzey bir oyuncu tarafından bir videoya yönlendirildik. Şimdi oldukça eski ancak nişangahınızı en iyi şekilde nasıl ayarlayacağınız konusunda size rehberlik edecek zamansız bir klasik olduğunu düşünüyoruz, tabii ki bu CSGO rehberidir ancak Valorant içinde geçerli. Hangi oyunu oynarsanız oynayın temel ilkeler geçerlidir.Valorant için tanımlanan tüm ayarlar, CSGO‘ya inanılmaz derecede benziyor.

Daha fazla oku: CSGO En İyi Mouse (Fare) Ayarları

Valorant Aim Geliştirme Haritaları

VALORANT içindeki tüm açıklama metinleri | Dot Sports
Valorant Aim Geliştirme Haritaları

Aiminizi geliştirmenin hayati bir parçası pratik yapmaktır. Artık farenizi güzel bir şekilde ayarladınız, tüm yeni ayarlarınızı eyleme geçirmek isteyeceksiniz.

Nişangahınızın doğruluğunu artırmak ve kas hafızanızı geliştirmek için her maçın başında 10-15 dakika alıştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Çeşitli farklı eğitim modları vardır. Aiminizin farklı yönlerini uygulamanıza yardımcı olacak haritalarda ilerlemenizi öneririz. Siz de yaratıcı olun, hareket etmeyi, durmayı ve ardından ateş etmeyi deneyin. Ne kadar çok pratik yaparsanız o kadar kazanç sağlarsınız.

Elbette bu zaman ve çaba gerektirecek ancak no pain no game. Bize güvenin, sonuçları görmeye başlayacaksınız, sıkı çalışmanız ödüllendirilecek!

İlginizi Çekebilir: CSGO’da Nasıl Daha İyi Olunur

Aim Geliştirme Oyunu

Valorant Aim Nasıl Geliştirilir?

Yukarıdaki bölümün ardından, nişan alma egzersizlerinizi daha da güzelleştirmek istiyorsanız bazı güçlü seçenekler vardır. Aiminizi farklı ortamlarda çalışmak iyidir ve bu araçların genellikle saçma miktarda özelleştirme seçeneği vardır.

reklam

İyi bir başlangıç ​​noktası olarak Aim Laboratuvarı iyi bir Aim antrenman seçeneği sunar ayrıca hassasiyetinizi Valorant ile eşleştirmek çok zor değildir.

Oldukça farklı bir şeyin peşindeyseniz Osu! tam size göre, farenizi ekranın her yerinde görünecek noktalar üzerinde hareket ettireceğiniz, kaydıracağınız ve tutacağınız bir tıklama oyunudur. Nişan almayı eğlenceli hale getirir ve geliştikçe zorluğu artırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

CSGO’da Nasıl Daha İyi Olunur

Valorant Hile Kodları

Valorant Rank Nasıl Çalışır?

Valorant En İyi Ajanlar

Riot En İyi 100 Valorant Oyuncusunu Açıkladı

Valorant Nedir?

Valorant En İyi Ajanlar
Valorant aim geliştirme

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan ücretsiz bir çok oyunculu taktik birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla piyasaya sürüldü. Oyun kapalı betasına 7 Nisan 2020’de sınırlı erişim haklarıyla başladı ve ardından 2 Haziran 2020’de resmi olarak yayınlandı.

Valorant, yakın gelecekte takım tabanlı bir taktik nişancı ve birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular, dünyanın farklı ülkeleri ve kültürleri için tasarlanmış bir dizi casus rolü oynarlar. Ana oyun modunda, oyuncular hücum veya savunma takımlarına atanır, her takımda beş oyuncu bulunur. Özel araçlar, öldürmek, ölmek veya saldırmak için ani eylemler gerektiren benzersiz nihai yeteneklere ve ödeme gerektiren benzersiz yeteneklerine sahiptir.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.