CSGO Prime Nedir?

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO Prime Nedir?

CSGO Prime satın alan (ücretsiz oynanmadan önce) veya seviye 21 ve üzeri olan oyuncular için ayrılmış bir özelliktir. Prime’a sahip olanlar, özel avantajlar elde edecek kadar şanslılar.

CSGO Prime hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

CSGO Prime Nasıl Alınır?

CSGO Para Kodu
CSGO Prime Nasıl Alınır?

CSGO‘yu 6 Aralık 2019’da oynaması ücretsiz hale gelmeden önce satın aldıysanız ve sahibiyseniz, hesabınızda Prime’ı otomatik olarak etkinleştirmiş olacaksınız. Ancak herhangi bir nedenle hesabınızla ilişkili telefon numarasını kaldırırsanız, Seçkin Durumunuz kaldırılacaktır.

Yine de bu numara, CSGO Prime‘ı etkinleştirmek için kolayca tekrar bağlanabilir, yalnızca altı ay sonra. Seçkin durumunuz, kullandığınız hesaptan ziyade telefon numaranıza bağlıdır, yani gerekirse yeni bir hesaba geçiş yapabilirsiniz.

CSGO’yu satın almadıysanız, oyunda yeniyseniz veya sadece alternatif bir hesabın seviyesini yükseltmek istiyorsanız, 77.5 TL karşılığında Steam’de Prime statünüzü satın alabilir veya 21. seviyeye (Teğmen) ulaşana kadar oynayabilirsiniz.

Prime satın almak için Steam hesabınıza bağlı geçerli bir telefon numarası gerekir.

CSGO Prime’ın Faydaları

CSGO Konsol Nasıl Açılır (Windows, Mac)
CSGO Prime’ın Faydaları

Prime’a sahip oyuncular, çevrimiçi CSGO ve Danger Zone maçlarında eşleştirilir.

Prime kullanıcıları, Prime’a özel eşyalarına, silah kasalarına ve topluluk tarafından işletilen tüm sunuculara erişebilir. Bir MP5-SD Lab Rats görünümü, oyuna eklenen ilk Prime’a özel üründü ve o zamandan beri çok daha fazlası eklendi.

reklam

Prime‘ın gerçek yararı, hile yapanlardan kaçınabilmenizdir. Wallhacking ve aimbotting, Ne yazık ki CSGO‘da özellikle alt rütbelerde yaygın olarak görülmektedir. Prime statüsü, yasaklanacak bir hesaba 74 TL yatırım yapmak istemeyen dolandırıcılar için caydırıcı bir rol oynar. Bunun yerine, Prime olmayan hesaplar üzerinde dururlar ve Prime olmayan kullanıcılar için eşleştirme deneyimini mahvederler.

İlginizi Çekebilir: CSGO Bütün Hile Kodları

Prime statüsü, hile yapanlardan tamamen kaçınacağınız anlamına gelmez ancak eşleşmelerinizin standardını iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Prime bir hile karşıtı değildir ama hiç yoktan iyidir.

Seçkin Ve Seçkin Olmayan Kullanıcılar Birlikte Oynayabilir Mi?

CSGO VAC Hatası Kesin Çözüm: Daha İyisi Yok (2020)
CSGO Prime Nedir?

Seçkin statüsüne sahip olmayan arkadaşınızla oynamak için çaresizseniz, onlarla oynayabilirsiniz. Ancak maalesef Prime olmayan diğer oyuncularla eşleştirileceksiniz.

Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO Para Kodu

CSGO Danger Zone Konsol Kodları (2020)

CSGO Bunny Kodu

CSGO FPS Görme

CSGO Nedir?

csgo en pahalı skinler
CSGO Prime Nedir?

CSGO‘nun tam sürümü, “Counter-Strike” serisinin en çok satan oyunu olan “Counter-Strike Global Offensive” dir. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path Entertainment’dır. CS oyun serisi başlangıçta “Half-Life” modunda piyasaya sürüldü.

Modüllerin çoğunu indirdikten sonra, Valve oyunu satın aldı. Oyunun en son sürümü 1.6 veya daha yüksek: CS: Source (CS: S) tamamen farklı bir oyun motoruyla birlikte gelir. Ancak, CS: Source işe alınmadığında, yapım şirketi zarar gördü ve CSGO kurdu.

reklam

CSGO, bomba imha ve rehine kurtarma programları içerir. Her turun başında, oyunculara çeşitli eylemler yoluyla elde edilen paralar verilecek. Terörle mücadele ekibi, terörist bölgedeki rehineleri kurtarmalı ve bölgelerine getirmelidir.

Kaynak: dotesports.com/counter-strike/news/what-is-csgo-prime


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.