CSGO Para Kodu

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO Para Kodu

CSGO Para Kodu nedir? CSGO Para Verme nasıl yapılır? gibi soruların cevabını bu yazıda ayrıntılı bir şekilde cevaplayacağız.

CSGO haritasında pratik yaparken, ihtiyacınız olan silahları, bombaları ve diğer teçhizatı satın almak için yeterli paraya sahip olmamak sinir bozucu olabilir. Neyse ki kendinize sınırsız para vermek için kullanabileceğiniz birçok komut var, böylece botlarla çevrimdışıyken veya özel bir sunucuda paranızın bitmesi geçmişte kaldı!

CSGO Para Kodu

CSGO Para Kodu

Bu komutları kullanmak için geliştirici konsolunu etkinleştirmiş olmanız gerekir. Geliştirici konsolunu etkinleştirmek için ayarlarınıza, ardından “Oyun Ayarları” na gidin ve “Geliştirici Konsolunu Etkinleştir” menüsünde “Evet” i seçin. Etkinleştirmeyi başaramadıysanız, daha fazla yardım için geliştirici konsolu etkinleştirme kılavuzumuza bakın. Geliştirici konsolunu é veya ~ tuşuna basarak açabilirsiniz.

Konsolu açtıktan sonra aşağıdaki komut listesini (kopyala ve yapıştır) konsola yazmanız size sınırsız para kazandıracak ve oyunu yeniden başlatacaktır (değişikliklerin etkili olması için):

mp_maxmoney 65535;mp_startmoney 65535;mp_afterroundmoney 65535;mp_restartgame 1

Ayrıca tur süresini sınırsız yapmak ve haritanın herhangi bir yerinden satın almak istiyorsanız, aşağıdaki komutu konsola girin:

mp_maxmoney 65535;mp_startmoney 65535;mp_afterroundmoney 65535;mp_buytime 60000;mp_buy_anywhere 1;mp_roundtime_defuse 60;mp_roundtime_hostage 60;mp_roundtime 60;mp_restartgame 1

CSGO Konsol Nasıl Açılır (Windows, Mac)
CSGO Para Kodu

mp_afterroundmoney: Bu komut, galibiyet / mağlubiyete bakılmaksızın, her turun sonunda her takımdaki her oyuncuya ödül olarak verilen para miktarını belirler. Varsayılan 0’dır (kazanç / kayıp bonusu farklı bir komutla ayarlanır).

reklam

mp_restartgame 1: Değişikliklerin geçerli olması için oyunu yeniden başlatır.

Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO Bütün Hile Kodları (Dev Liste 2020)

CSGO Konsol Nasıl Açılır (Windows, Mac)

CSGO Bunny Kodu | Bunny Nasıl Yapılır: Daha İyisi Yok!

CSGO VAC Hatası Kesin Çözüm: Daha İyisi Yok (2020)

CSGO Sv_Cheats 1 Kodları Ve Özellikleri

CSGO’daki En İyi Aim Antrenman Haritaları (2020)

CSGO Nedir?

CSGO Para Kodu
CSGO Para Verme Kodu

CSGO‘nun tam sürümü, “Counter-Strike” serisinin en çok satan oyunu olan “Counter-Strike Global Offensive” dir. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path Entertainment’dır. CS oyun serisi başlangıçta “Half-Life” modunda piyasaya sürüldü. Sürümlerin çoğu indirdikten ve popüler olduktan sonra, Valve oyunu satın aldı. Oyunun ilk sürümü 1.6’dır, CS 1.6‘dan sonra çıkan sürüm olan CS: Source (CS: S), tamamen farklı bir oyun motoruyla birlikte gelir. Ancak, CS: Source diğer sürümler gibi başarıyı yakalayamayınca, yapım şirketi kayıp yaşadı ve son bir umut olarak CSGO‘yu tasarladı.

CS serisinin en son oyunu olan CSGO, bomba imha ve rehine kurtarma programları içerir. Her turun başında, oyunculara çeşitli eylemler yoluyla elde edilen paralar verilecek. Oyunda bomba imha modundan farklı birçok oyun modu bulunmaktadır, bunlardan biri de rehine modudur; Anti-Terörist takımı, teröristlerin olduğu bölgedeki rehineleri kurtarmalı ve bölgelerine getirmelidir.

Kaynak: totalcsgo.com/unlimited-money

reklam


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.