Amazon Prime Kullanarak Twitch’te Nasıl Bedava Abone Olunur

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Twitch Çalışanlarının Şirketi Taciz Ve Irkçılığı Küçümsemekle Suçladığını Bildirdi

Amazon Prime üyeliği, bazı Twitch Prime avantajları sunar. Hesaplarınızı nasıl bağlayacağınız ve Twitch Prime‘ın tüm avantajlarından ücretsiz olarak nasıl yararlanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Twitch Prime nedir?

Twitch Prime, Amazon Prime üyeliğine dahil olan video oyun akış hizmetinde birinci sınıf bir deneyimdir. Twitch Prime, bonus oyunları, özel oyun içeriği ve daha fazlasını içerir.

Birçok kişi için Prime üyeliğinin en değerli yararı, beraberinde gelen ücretsiz Twitch kanal aboneliğidir. Twitch hesabınıza bağlı aktif bir Amazon Prime üyeliğiniz olduğu sürece her ay tekrar (ücretsiz) abone olabilirsiniz.

Avantajların tam listesi için Twitch Prime Rehberi SSS sayfasını ziyaret edin.

Twitch ve Amazon Prime Hesaplarınızı Bağlayın

Ücretsiz bir Twitch Prime üyeliğine erişim sağlamak için Amazon Prime hesabınızı ve Twitch.tv hesaplarınızı bağlamanız gerekir. Bunu yapmak için Amazon Twitch Prime’a gidin .

Sağ üst köşedeki “Giriş Yap” a tıklayın ve ardından Amazon Prime hesap bilgilerinizi yazın.

Twitch’te Nasıl Bedava Abone Olunur

Amazon hesabınıza giriş yaptıktan sonra, “Twitch Hesabını Bağla” ya tıklayın. Daha sonra Twitch hesabınızda oturum açmanız istenecektir. Hesapların bağlı olduğunu onaylayın ve ardından Prime aboneliğinize başlamak için Twitch’e gidin.

Twitch’te Nasıl Bedava Abone Olunur

Twitch Yayıncısına Nasıl Abone Olunur

Prime üyeliğiniz aracılığıyla bir Twitch yayıncısına abone olmayı seçtiğinizde, o kişiye 31,19 Lira veriyorsunuz.

reklam

Bir yayıncıya abone olmak için profiline gidin ve ardından yayının altındaki “Abone Ol” a tıklayın.

Twitch Prime hesabınızdan ilk kez bir yayıncıya abone olduysanız, bu yayıncı için aylık ücretsiz aboneliğinizi kullanmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. O yayıncıya ek ücret ödemeden bir aylığına abone olmak için “Evet” e tıklayın.

Prime üyeliğiniz aracılığıyla bir yayıncıya abone olduktan sonra, ücretsiz aboneliğinizi tekrar kullanabilmek için bir ay beklemeniz gerekir. Yinelenen bir abonelik oluşturmak istiyorsanız, tekrar “Abone Ol” a tıklayın ve ardından “Aboneliğe Devam Et” seçeneğini seçin.

Prime aboneliğinizi yinelenen bir aboneliğe dönüştürmeyi seçerseniz, aylık 4,99 $ ücret ödersiniz. Twitch Prime aboneliğinizi tekrar kullanmak için her 30 günde bir yayıncıya manuel olarak abone olmanız gerekir.

Mevcut Aboneliklerinizi Nasıl Görüntüleyebilirsiniz?

Aboneliklerinizi istediğiniz zaman Twitch’te görüntüleyebilirsiniz. Bunu yapmak için sağ üst köşedeki profil resminizi ve ardından “Abonelikler” e tıklayın.

“Abonelikler” sayfası, tüm mevcut (ve süresi dolmuş) aboneliklerinizi, abonelik avantajları, sona erme tarihleri ​​ve her birinin ücretli mi yoksa Prime mı olduğu ile birlikte gösterir.

Twitch Prime ile Bir Yayıncıya Nasıl Yeniden Abone Olunur

Bağlantılı Prime hesabınız üzerinden bir yayıncıya abone olduktan sonra, yeniden abone olmak için bir ay beklemeniz gerekir.

Aboneliklerinizi kontrol etmek için Twitch’te sağ üst köşedeki avatarınızı ve ardından “Abonelikler” e tıklayın. Mevcut hediye edilen ve süresi dolan aboneliklerinizin bir listesi görünür.

Tüm mevcut abonelikleriniz “Abonelikleriniz” sekmesi altında olacaktır. Aşağıdaki resimde, bir yayıncıya abone olmak için Prime üyeliğinin kullanıldığını görüyorsunuz.

Şimdi yeniden abone olmak için ödeme yapabilir veya süresi dolduktan sonra yayıncıya başka bir abonelik için ödeme yapmak üzere Twitch Prime üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

reklam

Abone olmak, favori Twitch yayıncılarınızı finansal olarak desteklemenin harika bir yoludur. Twitch Prime üyeliğiniz üzerinden abone olursanız, bunu tek kuruş harcamadan yapabilirsiniz! Favori Twitch yayıncım için tıklayın.

Twitch Hakkında Diğer Yazılarımız

Twitch Çalışanlarının Şirketi Taciz Ve Irkçılığı Küçümsemekle Suçladığını Bildirdi

Twitch’te En Çok Takipçiye Sahip Yayıncılar

Fall Guys Artık Twitch’de En Çok İzlenen Oyunlar Listesinde 1. Değil

Kaynak: howtogeek.com/670241/how-to-subscribe-to-a-twitch-streamer-using-amazon-prime


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.