Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır?

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır?

Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır? Valorant Nokta Crosshair Nedir? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde cevaplayacağız.

VALORANT çoğu FPS oyunu gibi size nişangâhınızı özelleştirmek için birçok farklı seçenek sunuyor. Her ne kadar en iyi nişangâh sizin rahat hissettiğiniz nişangâh olsa da bazı ayarlar oyunda daha avantajlı olmanızı sağlayabiliyor. Bu yazımızda da sizlere Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır bundan bahsedeceğiz.

Valorant Nisan 2020‘de piyasaya sürülen kapalı beta sürümünden bu yana hızla en popüler esport oyunlarından biri haline geldi. Valorant kontrolleri ve ayarları ister inanın ister inanmayın, oyununuz üzerinde çok büyük bir etkiye sahiptir. En uygun ayarları kullanmıyorsanız kendinize kötülük yapıyorsunuz demektir.

Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır?

Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır?
Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır?

Öncelikle Crosshairin daima küçüğünün makbul olduğunu belirtelim. Amacımız mümkün olduğunca ekranın ortasına bakabilmek olduğu için nişangâhımızın aralığını bir hayli küçük kullanmak, hatta rahat hissediyorsanız nokta olarak kullanmak da size avantaj sağlayacaktır. Nişangâh ayarlarınızın sayı değeriyle oynarken daima çift sayılar (2, 4, 6) kullanmanız gerektiğini hatırlatalım. Aksi takdirde nişangâhınız ekranınızı tam olarak ortalamayacaktır, bir iki piksellik hatadan dolayı oyun deneyiminiz az da olsa etkilenebilir.

  • VALORANT’ta ESC’ye basarak ayarlara gidin
  • Nişangâh kısmına giriyoruz
  • Merkez Nokta kısmını “Açık” yapın
  • Merkez Nokta Saydamlığını 1 yapın
  • Merkez Nokta Kalınlığını dilediğinizce ayarlayın (2, 4 veya 6 önerilir)
  • Ana Çizgi Saydamlığı, İç Çizgi Saydamlığı ve Dış Çizgi saydamlığını 0 yapın


Diğer Valorant Yazılarımız

Valorant Hata Kodları ve Çözümleri

Valorant Skin Fiyatları

Valorant VP Nasıl Alınır? Valorant VP Nedir?

Valorant Oyuncu Sayısı Kaç? Valorant’ı Kaç Kişi Oynuyor?

reklam

Valorant Şifre Değiştirme

Valorant Nedir?

Valorant Reyna Nasıl Oynanır?
Valorant Nokta Crosshair

Riot Games‘in merakla beklenen 5’e 5 birinci şahıs taktik nişancı oyunu VALORANT bugün oyuncularla buluştu. Dünyanın her yerinden oyuncular, playvalorant.com‘da bir VALORANT hesabı oluşturarak ve oyunu ücretsiz olarak bilgisayarlarına indirerek oyuna başlayabilirler.

VALORANT, yüksek hassasiyetli nişancılık, silah türleri ve benzersiz yeteneklere sahip ajanlara sahip bir oyundur. VALORANT’ta (haritalı çok oyunculu bir oyun), harita oyunculara üst düzey bir rekabet deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır, bu nedenle beş oyuncudan oluşan iki takım, Raunt tabanlı savaşı kazanmak için savunucularla 24 tur saldırı yapar.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.