Valorant Oyuncu Sayısı Kaç? Valorant’ı Kaç Kişi Oynuyor?

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Valorant En İyi Ajanlar

Valorant oyuncu sayısı iki aylık beta sırasında günde 3 milyon oyuncuya ulaştı, bu durum etkileyici ama oyuncu sayısı zamanla düştü. Oyuncu sayıları tüm oyunlarda zamanla azalır ancak düzenli oyun güncellemeleri ve etkinlik planlaması ile çoğu oyun oyuncu sayısını korur.

Valorant‘ın oyuncu sayısı verileri, oyunun ilk günlerinde Riot Games tarafından birçok kez paylaşıldı ancak stüdyo son aylarda sessiz kaldı ve mevcut oyuncu sayısını paylaşmadı. Twitch izleyici sayısı açısından hâlâ oyunu geniş bir kitle oynuyor. Geçen yıl Twitch‘te 1.7 milyondan fazla insan Valorant yayınları izliyordu ancak son aylarda 210.000‘e kadar düştü.

Valorant Oyuncu Sayısı: Valorant Ölmüyor

VALORANT Astra Nasıl Oynanır?
Valorant Oyuncu Sayısı

Riot Games, Valorant’ın iki aylık beta sırasında günde yaklaşık 3 Milyon oyuncunun oyunu oynadığını belirtti. Ancak oyunu oynayan mevcut oyuncu sayısının rakamları kamuya açıklanmadı.

Pek çok insan, Valorant’ın oyuncu sayısının şişirildiğini iddia ediyor. İnsanlar Valorant‘ın CSGO ile başa baş gitmesini bekliyordu. Beta sırasında oyunu her gün oynayan 3 milyon oyuncu ve Twitch’te 1,7 milyon eşzamanlı izleyici ile oyun, lansman sırasında ihtiyaç duyduğu takdiri aldı. O zamandan beri Riot Games oyuncu sayısında sessiz kaldı ve Steam oyunlarının aksine, oyuncuların oyun istatistiklerini izlemek için kontrol edebileceği resmi sayaçlar yok.

Valorant’ı Kaç Kişi Oynuyor?

Valorant Kaç Kişi Oynuyor? Valorant Oyuncu Sayısı Kaç?

Oyuncu popülasyonunu takip eden üçüncü taraf web siteleri olmasa da, oyunun ne kadar iyi gittiğine dair fikir edinmek için Riot‘un espor etkinliklerinden ve Twitch izleyicilerinden gelen katılım ölçütlerine bakabilirsiniz. Valorant‘ın oyuncu sayısı önceki aylardaki gibi olmasa da oyun hala iyi gidiyor ve Twitch’teki ilk 10 oyun arasında yer alıyor. Espor sahnesi, First Strike ve Ignition Serilerinin inanılmaz derecede başarılı olması ve Şampiyonlar Turunun 2021’de şimdiye kadarki en büyük etkinlik olmasıyla birlikte patlama yaşıyor.Diğer Valorant Yazılarımız

VALORANT En İyi Crosshair Ve Ayarlar

Valorant Şifre Değiştirme

Valorant Nasıl Teslim Olunur?

reklam

VALORANT Astra Nasıl Oynanır?

Valorant Reyna Nasıl Oynanır?

Valorant Nedir?

Valorant Reyna Nasıl Oynanır?
Valorant oyuncu sayısı 2021

Rіot Games‘in 7 Nisan 2020’de Kapalı Bеta olаrаk oyunseverlerin beğenisine sunduğu, öz yapı tabanlı 5v5 taktiksеl tevkici oyunu Valоrant, ücretsіz olarak 2 Haziran 2020’de tüm оyunseverlerin deneyimine açıldı! Valorant’ı oynamak tаmаmen ücretѕiz olsa da Riot Gamеs, oyun içi mаğаzа açarak Valorant VP’ler ile kozmetik satın almaya olanak tanıуor.

Valorant VP уani Valorant Points; Valorant oyun içi mağaza alışverişlerinde kullanılan рara bіrіmіdіr. Valorant’ta silah kaplamalarını vеya bir kоntratı Valorant VP ile satın almak mümkün. Ayrıca Valorant Poіntslerle Radyanit Puаnı da sаtın alınabiliyоr.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.