Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Valorant Nasıl Teslim Olunur?

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Valorant Sistem Gereksinimleri

Merakla beklenen sıralamalı rekabetçi mod nihayet VALORANT‘a geldi. Bu yeni oyun modunun yanı sıra, VALORANT yama 1.02 aynı zamanda en çok istenen özelliklerden biri olan Erken Teslim Olma düğmesini oyuna getirdi.

Valorant’da Nasıl Teslim Olunur?

VALORANT Astra Nasıl Oynanır?
Valorant’da Nasıl Teslim Olunur?

Teslim ol düğmesi oyuncuların round sona ermeden önce VALORANT oyunundan vazgeçmelerini sağlar. Bir takımın tüm oyuncularının, oylama konusunda anlaşması gerekir ve bir kez geçtikten sonra, kalan tüm tur galibiyetleri için rakip ödüllendirirken, kayıplar takıma teslim edilir.

Valorant Teslim Olma İşlemi

Kazanılamaz bulduğunuz VALORANT turunda bu yeni Erken Teslim özelliğini şu şekilde kullanabilirsiniz:

  1. Sohbeti açmak için Enter tuşuna basın.
  2. Sohbet kutusuna /ff veya /forfeit yazın.
  3. Bir takım arkadaşı oylamayı açarsa, oyunuzu kaydetmek için tek yapmanız gereken sohbete /yes veya /no yazmaktır. Aynı görev için klavyenizdeki F5 ve F6 tuşlarını da kullanabilirsiniz.
  4. Takımınızdaki tüm oyuncular evet oyu verirse, oylama geçilecek ve oyun sona erecektir.

Unutmayın ki Teslim ol düğmesi 8. turdan önce çağrılamaz. Muhtemelen bu kurallar oyunları ilginç kılmak ve spamcıları engellemek için yapılmıştır.

Valorant’da teslim olmak, rakip takımın kazanması için kalan tüm turları kaybetmekle aynı olduğundan, teslim düğmesi yalnızca takımınızdan bir oyuncu ayrıldığında ve oyun 4v5 ile kazanılamaz göründüğünde kullanılmalıdır. Oyun hala 5’e 5 iken teslim olmak, rakipler fazlasıyla yetenekli değilse genellikle kötü bir seçimdir.Diğer Valorant Yazılarımız

VALORANT Astra Nasıl Oynanır?

Valorant Reyna Nasıl Oynanır?

VALORANT FPS Gösterme

VALORANT En İyi Crosshair Ve Ayarlar

Valorant İsim Değiştirme

Valorant Nedir?

Valorant Servers Offline - Ne zaman yedeklenirler?
Valorant Teslim Olma

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan bedava dağıttığı pek çok oyunculu taktik birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun öncelikle Ekim 2019’da Project Code A adı altında yayınlandı. Oyun, sınırlı erişim haklarıyla 7 Nisan 2020’de kapalı betasına başladı ve ardından 2 Haziran 2020’de fotoğrafı olarak yayınlandı.

Riоt Gameѕ, 2006 yılında girişimci oyuncular Brandon Beck okunuşu Marс “Tryndamеrе” Menill türünden sinema odaklı bir piyes şirketi olma аmаcıylа kurulmuştur. Şirket bu аmаcının ilk ürünü olarak Ekim 2009’da League of Legends‘ı piyasaya sürmüştür. 1 Mayıs 2012’de, 1.000.000 dolar ödüllü sezon 2 şampiyоnasını (Season 2 Championѕhip) duyurmuştur. Dіkkate değer tecrübeli çalışanlara sahiрtirler.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.