Valorant Reyna Nasıl Oynanır?

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Valorant Reyna Nasıl Oynanır?

Reyna ortadan kaldırdığı düşmanlardan küreler toplar ve onları kendini güçlendirmek için kullanır. Rehberimiz, Valorant’ta Reyna‘yı nasıl etkili bir şekilde oynayacağınıza dair ipuçları ve püf noktaları sağlayacaktır.

Reyna, Valorant’ın yeni ajanlarındandır ve oynaması risklidir ancak işleri doğru yaparsanız inanılmaz derecede ödüllendirici bir ajandır. Öldürdüğü düşmanlardan Ruh Kürelerini emer ve kendi yeteneklerini beslemek, sağlığını güçlendirmek, yeniden doldurma hızlarını artırmak ve benzeri şeyler için kullanır.

Valorant Reyna Nasıl Oynanır?

Valorant En İyi Ajanlar
Valorant Reyna Nasıl Oynanır?

Rolü: Düellocu

Köken: Meksika

Leer (KEM GÖZ) [C] (200 Kredi)

Ruhani’yi yok eden bir gözle donatın. Göz ona bakan tüm düşmanları yakından görecek.

Yakın görüş, küreye yakın herhangi bir düşmanın, küre yok olana kadar görüşlerini gizleyeceği veya üç kurşunla yok edeceği anlamına gelir.

Bu Reyna’nın en etkili yeteneklerinden biridir ve mümkün olduğunca sık satın almanız gerekir. Unutulmaması gereken şey bu özellik duvarlardan geçebilir bu da düşmanları beklemedikleri açılardan yakın görmenizi sağlar.

Düşmanların konumunu tespit etmek istiyorsanız bu özellik oldukça işinize yarar. Düşmanın nerede olduğundan emin değilseniz, köşeden ya da bir girişten fırlatın ve ateş ederek konumlarını ele vermelerini izleyin.

reklam

Kürenizi fırlatırken tahmin edilemez olmaya çalışın. Her seferinde basitçe dışarı atarsanız, düşman hızlı bir şekilde stratejinizi yakalayar. Düşmanın tahmin yürütmesini engellemek için küre atışını erteleyin veya hiç atmayın.

Soul Harvest (RUH HASADI) [Pasif]

Valorant Reyna Nasıl Oynanır?

Reyna tarafından öldürülen düşmanlar geride 3 saniye süren Ruh Küreleri bırakır.

Bu küreler sadece üç saniye kaldıklarından hızlı kararlar vermeniz gerekir.

Devour (SÖMÜR) [Q] (100 Kredi)

Valorant Reyna Nasıl Oynanır?
Valorant Reyna Nasıl Oynanır?

Devour: Kısa bir süre için hızla iyileşen yakındaki bir ruh küresini anında tüketir. 100’ü aşan bu beceriyle kazanılan sağlık zamanla azalır. İmparatoriçe etkinse, bu beceri otomatik olarak kullanılabilir ve Ruh Küresini tüketmez.

Bu yetenek hızlı bir düellodan sonra kendinizi güçlendirmenin harika bir yoludur. Köşede başka bir düşmanın olduğundan eminseniz dikkatli olun çünkü onlar bunu yaparken hasat animasyonuna yakalanmak istemezsiniz.

Ayrıca bu yeteneği etkinleştirip hemen kaçamayacağınızı da unutmamanız gerekir. İyileşmek için kürenin görüş alanında kalmanız gerekecek. Bu görüş hattınından ayrılırsanız, iyileşme duracaktır.

İmparatoriçe etkinken, bu yetenek otomatik olarak açılır ve onu tutmaya çalışıyorsanız son derece kullanışlı hale gelir.

Dismiss [E] (100 Kredi)

Valorant Reyna Nasıl Oynanır?

Yakındaki bir Soul Orb‘u tüketerek kısa süre için soyut hale gelir. İmparatoriçe aktifse görünmez olur.

Bu ‘soyut’ durumda esasen yenilmez olduğunuz için bunu harika bir yeniden konumlandırma aracı olarak görünür. Elbette ateş edemezsiniz ancak ateş altındaysanız tekrar siper almak için harikadır.

İyi bir fırsat bulursanız, bir boşluğu doldurmak ve agresif bir şekilde bu yeteneği etkinleştirmek iyi bir fikirdir ancak bu yetenek sona erdikten sonra silahınızı kullanmanızın biraz zaman alacağını unutmayın.

reklam

İmparatoriçeyi beklenmedik noktalarda konumlandırarak, kimsenin haberi olmadan değerli bilgiler toplayabilir ve düellodan sonra işaretlenme korkusu olmadan düşmanları şaşırtmak için kullanabilirsiniz.Empress (İMPARATORİÇE) [X] (6 Küre)

Valorant Reyna Nasıl Oynanır?

Empress, ateş etme, kuşanma ve yeniden doldurma hızını önemli ölçüde artırır. Sonsuz Soul Harvest yeteneği şarjı kazandırır.

Eğer savaşmak etmek üzere olduğunuzu biliyorsanız, bu özelliği kullanmak iyi bir fikirdir. Öldürmeleri güvence altına almaya başladığınızda, hızlı bir şekilde etkinleştirilecekleri ve benzersiz bonuslar sağlayacakları için yeteneklerinizi kullandığınızdan emin olun.

Diğer Valorant Yazılarımız

Valorant En İyi Ajanlar

Valorant İsim Değiştirme

VALORANT En İyi Crosshair Ve Ayarlar

Valorant Savaş Bileti Nasıl Daha Hızlı Yükseltilir?

Valorant Aim Nasıl Geliştirilir?

Valorant Nedir?

Valorant İsim Değiştirme
Valorant Reyna Nasıl Oynanır?

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen okunuşu yayımlanan karşılıksız dağıttığı çok oyunculu taktik birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun öncelikle Ekim 2019’da Project A kod adı ile piyasaya sürüldü. Oyun kapalı betasına 7 Nisan 2020’de sınırlanmış erişim haklarıyla başladı ardından 2 Haziran 2020’de resmi olarak yayınlandı.

Valorant, gelecekte benzer tabanlı bir taktik antlaşma ve birinci şahıs menşur oyunudur. Oyuncular, dünyanın ayrımlı ülkeleri okunuşu kültürleri düşüncesince tasarımı yapılmış bir paradigma casus rolü oynarlar. Ana oyun modunda, oyuncular hücum ya da savunma takımlarını oynar, her takımda beş ajan bulunmaktadır.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.