CSGO Paraşüt Kodu

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO Uçma Kodu

CSGO Paraşüt Alma nasıl yapılır? CSGO Paraşüt Kodu nedir? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde yanıtlayacağız.

Oyun oynamak neredeyse herkesin sevdiği bir aktivitedir. Özellikle bilgisayar oyunları ve çok oyunculu oyunlar oldukça tercih edilmektedir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyun şüphesiz CSGO oyunudur. Bunun gibi birçok oyuncu hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modları içerir.

CSGO Paraşüt Kodu

CSGO Ölümsüzlük Kodu
CSGO Paraşüt Kodu

Bu kodu yazmak için öncelikle konsolu açmanız gerekir, Konsol için varsayılan tuş genellikle (é) işaretidir eğer çalışmadıysa klavyenizde Q‘nun hemen solunda bulunan tab tuşudur. Daha uygun bir şeye değiştirmek istiyorsanız, Klavye / Fare ayarlarına gidin.

Daha fazla oku: CSGO Konsol Nasıl Açılır

Konsolu açtığınıza göre sıra paraşüt kodunu yazmaya gelir, aşağıda verdiğimiz kodu karşınıza çıkan konsola yapıştırın.

  • parachute


Diğer CSGO Rehberlerimiz

CSGO Bunny Kodu

CSGO Karşı Takımla Konuşma Kodu

CSGO Silahı Öne Alma

reklam

CS 1.6 Sistem Gereksinimleri

CSGO Terimleri

CSGO Nedir?

CSGO FPS Gösterme Kodu
CSGO Paraşüt Kodu

Counter Strike: Global Offensive (CS:GO), Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrimiçi bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu, “Counter Strike” serisinin dördüncü oyunudur. Ağustos 2012’de Microsoft Windows, macOS, Xbox 360 ve PlayStation 3 için, Linux sürümü ise 2014’te yayınlandı. Oyun, “teröristler ve terörle mücadele” adlı bir ekiptir. Her iki tarafın görevi de birbirini yok etmek ve aynı anda farklı hedeflere ulaşmaktır. Teröristler, oyun moduna bağlı olarak bomba yerleştirmeli veya rehineleri savunmalıdır; karşı teröristler bombaların yerleştirilmesini önlemeli, bombaları etkisiz hale getirmeli veya rehineleri kurtarmalıdır.

Bomba imha ve rehine kurtarma programlarını içerir. Her turun başında oyunculara çeşitli eylemlerle elde edilen altın paralar verilecek. Terörle mücadele ekibi, terörist bölgedeki rehineleri kurtarmalı ve bölgelerine getirmelidir. Öte yandan teröristler, rehineleri kurtaran terörle mücadele ekibini durdurmalıdır. Teröristler rehinelere zarar verirlerse para cezasına çarptırılacaklar.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.