CSGO Karşı Takımla Konuşma Kodu

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO'da Müzik Nasıl Çalınır?

CSGO Karşı Takımla Konuşma Kodu nedir? CSGO Karşı Takımla Nasıl Konuşulur? gibi soruların cevabı bu yazıda.

CS GO Karşı Takımla Konuşma Kodu sayesinde karşı takımı trolleyebilir veya sabote edebilirsiniz. Bu yazıda rekabetçi maçlarında oyuncuların yapmaya çalıştıkları bu hareketin nasıl yapıldığını sizlere anlatacağız.

Oyun oynamak neredeyse herkesin sevdiği bir aktivitedir. Özellikle bilgisayar oyunları ve çok oyunculu oyunlar oldukça tercih edilmektedir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyun şüphesiz CSGO oyunudur. Bunun gibi birçok oyuncu hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modları içerir.

CSGO Karşı Takımla Konuşma Kodu

CSGO Mute Nasıl Atılır
CSGO Karşı Takımla Konuşma Kodu

Bu kılavuzu takip etmek için geliştirici konsolunu ve sv_cheats‘ı etkinleştirmeniz gerekir. Konsol için varsayılan tuş genellikle (é) işaretidir eğer çalışmadıysa klavyenizde Q‘nun hemen solunda bulunan tab tuşudur. Daha uygun bir şeye değiştirmek istiyorsanız Klavye / Fare ayarlarına gidin. Konsol açılmadıysa tıklayın.

Konsolu açıp “sv_cheats 1” yazıp hileleri etkinleştirin.

  • sv_talk_enemy_living 1
  • sv_talk_enemy_dead 1
  • sv_alltalk 1
  • sv_full_alltalk 1

Bu kodları sırayla konsola yazarsanız karşı takım ile rahatça konuşabileceksiniz.Diğer CSGO Rehberlerimiz

CSGO Sınırsız Mermi Kodu

CSGO Rekabetçi Kodları

reklam

CSGO Terimleri

Steam Türkçe Yapma

CSGO Silahı Öne Alma

CSGO Nedir?

CSGO Hook Kodu
CSGO Karşı Takımla Konuşma

CSGO, “CS Global Offensive” (CS Global Offensive) anlamına gelir. Bu, 2012’de piyasaya sürülen bir FPS oyunudur. Valve oyunun yaratıcısı ve sahibidir.Oyunu bizim satın almamız için Steam platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun başlangıçta “Half-Life” modunda yayınlandı. Herkes modülü indirmeye başladığında, Valve bunu gördü ve Valve, CS kullanma hakkını satın aldı. CS’den sonra adlandırılan en son sürüm 1.6’dır. Bundan sonra CS:S (CS: Source) ortaya çıktı. Oyun Source motorundan tamamen farklı olduğu için pek popüler değil. O zamandan beri Valve, CS’den tüm umutlarını kaybetti. Ta ki (Taki) son eylemi yapana kadar. CS ekibi birleşti ve tekrar oyun oynamaya başladı. CS:GO oyununu yarattıkları için artık bilgisayardan başlatamayız. Bu oyun ilk çıktığında pek popüler değildi. O zamandan beri, Valve bunu tekrar düşündü. Topluluk pazarında, oyuncular ödeme ve kutudan çıkarma yoluyla değerli silahlar çıkarmaya başladı ve CSGO oyunu aniden patlak verdi.

Ancak bir şeyler eksik: Bir oyuncu bir oyun oynarken, başka bir kişi güçlü olabilir ve sizi oynayan oyuncu güçlü olmayabilir. En önemlisi, Valve bir çözüm buldu. Artık oyuncular, kendi deneyimlerine göre oyuncularla oynayabilirler. CS: GO bugün en çok oynanan oyunlardan biri haline geldi.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.