CSGO Sınırsız Mermi Kodu

“CSGO sınırsız mermi kodu nedir? CSGO sınırsız mermi nasıl yapılır?” konulu bu makalede, CSGO mermi kodunun ne olduğunu ve nasıl yapılacağını ele alacağız.

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO VAC Hatası Kesin Çözüm: Daha İyisi Yok (2020)

Çevrimdışı bir oyunda veya özel bir sunucuda pratik yaparken cephaneyi yeniden doldurmak için her dakika yeni silahlar almak veya şarjör değiştirmek sinir bozucu olabilir. Aşağıda belirtilen konsol komutlarını kullanarak kendinize sınırsız cephane verebilirsiniz.

CSGO Sınırsız Mermi Kodu Nedir?

CSGO players

Bu kılavuzu takip etmek için geliştirici konsolunu ve sv_cheats‘ı etkinleştirmeniz gerekir. Geliştirici konsolunu etkinleştirme konusunda yardım için bu kılavuza bakın. Konsolu açmak için é tuşunu kullanın. Aşağıdaki komutu konsola yazarak hileleri etkinleştirebilirsiniz:

  • sv_cheats 1

Hileleri etkinleştirmiş olmanız koşuluyla aşağıdaki komut size sınırsız cephane verecektir (yani yeniden doldurmak zorunda kalmadan sonsuza kadar mermi ateşleyebileceksiniz):

  • sv_infinite_ammo 1

CSGO Sınırsız Cephane Kodu

CSGO resimleri
CSGO sınırsız cephane kodu nedir?

Sınırsız mermi kodu arayan çoğu oyuncunun sınırsız tur zamanı, her yerden satın alma ve sınırsız para gibi pratik ayarları da istediğini görüyoruz. Bu kolaylıkları sağlamak için aşağıdaki kodu kopyalayıp konsolunuza yapıştırabilirsiniz:

  • sv_cheats 1;sv_infinite_ammo 2;sv_grenade_trajectory 1;mp_maxmoney 65535;mp_startmoney 65535;mp_afterroundmoney 65535;mp_buytime 60000;mp_buy_anywhere 1;mp_roundtime_defuse 60;mp_roundtime_hostage 60;mp_roundtime 60;mp_restartgame 1

Diğer CSGO yazılarımız:

CSGO Bütün Hile Kodları

CSGO Takım Eşitleme Kapatma

CSGO Süre Uzatma Kodu

reklam

CSGO Sekmeme Kodu

Steam Disk Yazma Hatası Çözüm (2021)

CSGO Nedir?

CSGO kapışma
CSGO Mermi Kodu

CSGO, “CS Global Offensive” (CS:GO) manasına gelir. Bu, 2012’de piyasaya sürülen bir FPS oyunudur. Valve oyunun yaratıcısı ve sunucusudur. Oyunu satın almak için Steam platformundan bedava olarak yükleyebilirsiniz.

Oyun başlangıçta Half – Life modu olarak yayınlandı. Herkes modülü indirmeye başladığında, Valve bunu gördü ve CS’nin telif haklarını satın aldı. CS’den sonra yayınlanan bir sonraki sürüm 1.6’dır. Ondan sonra ise CS:S (CS: Source) ortaya çıktı. CS:S, Source motoru ile tasarlanmıştır ve diğer CS oyunları kadar popüler olmamıştır. O zamandan beri Valve, CS hakkındaki tüm umudunu yitirmişti, ta ki son eylemini yapana kadar.

CS ekibi tekrardan birleşti, yine bir CS oyunu yapmaya başladılar ve sonunda oynamaktan bilgisayar başından kalkamadığımız CSGO oyununu tasarladı. Bu oyun ilk çıktığında pek popüler değildi. Valve bu durumu tekrardan ele aldı ve Topluluk pazarını sundu. Topluluk pazarı kutulara para ödeyerek ve açarak kıymetli silahlar çıkarmaya yarayan bir sistemdir, bu adımdan sonra CSGO aniden patlak verdi.

Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşısındaki oyuncu çok kuvvetli olabiliyordu ve sizde pek iyi oynayamıyordunuz. Bu sorun üzerine kafa yoran Valve bir çözüm yolu buldu: CS:GO Rütbeleri, bu sistemden sonra oyuncular kendi deneyimlerinden oyuncular ile oynaya başladı. Yapılan bu geliştirmelerden sonra CS:GO, çağımızda en çok oynanan oyunlar arasına girmeyi başarmıştır.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.