Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

CSGO Sınırsız Mermi Kodu

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CSGO VAC Hatası Kesin Çözüm: Daha İyisi Yok (2020)

CSGO Sınırsız Mermi Kodu nedir? CSGO Sınırsız Mermi nasıl yapılır? gibi soruları bu yazıda detaylı bir şekilde anlatacağım.

Çevrimdışı bir oyunda veya özel bir sunucuda pratik yapıyorsanız, cephaneyi yeniden stoklamak için her dakika yeni silahlar satın almak sinir bozucu olabilir. Konsol komutlarını kullanarak kendinize sınırsız cephane verebilirsiniz. Bu rehberde size nasıl yapılacağını gösterecek.

CSGO Sınırsız Mermi Kodu

CSGO Oyun Bulmuyor Sorunu Çözüm
CSGO Sınırsız Mermi Kodu

Bu kılavuzu takip etmek için geliştirici konsolunu ve sv_cheats‘ı etkinleştirmeniz gerekir. Geliştirici konsolunu etkinleştirme konusunda yardım için bu kılavuza bakın. Konsolu açmak için é tuşunu kullanın. Aşağıdaki komutu konsola yazarak hileleri etkinleştirebilirsiniz:

  • sv_cheats 1

Hileleri etkinleştirmiş olmanız koşuluyla aşağıdaki komut, silahınızın şarjöründe size sınırsız cephane verecektir (yani, yeniden doldurmak zorunda kalmadan sonsuza kadar mermi ateşleyebileceksiniz):

  • sv_infinite_ammo 1

CSGO Sınırsız Cephane Kodu

CSGO Oyun Bulmuyor Sorunu Çözüm
CSGO Sınırsız Cephane Kodu

Sınırsız mermi arayan çoğu insanın, sınırsız tur zamanı, her yerden satın alma ve sınırsız para gibi pratik ayarları da istediğini görüyoruz. Bunu istiyorsanız burdaki kodları kopyalayıp konsolunuza yapıştırın:

  • sv_cheats 1;sv_infinite_ammo 2;sv_grenade_trajectory 1;mp_maxmoney 65535;mp_startmoney 65535;mp_afterroundmoney 65535;mp_buytime 60000;mp_buy_anywhere 1;mp_roundtime_defuse 60;mp_roundtime_hostage 60;mp_roundtime 60;mp_restartgame 1


Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO Bütün Hile Kodları

CSGO Takım Eşitleme Kapatma

CSGO Süre Uzatma Kodu

CSGO Sekmeme Kodu

Steam Disk Yazma Hatası Çözüm (2021)

CSGO Nedir?

CSGO'da Müzik Nasıl Çalınır?
CSGO Mermi Kodu

CSGO, “CS Global Offensive” (CS:GO) manasına gelir. Bu, 2012’de piyasaya sürülen bir FPS oyunudur. Valve oyunun yaratıcısı ve sunucusudur. Oyunu satın almak için Steam platformundan bedava olarak yükleyebilirsiniz.

Oyun başlangıçta Half – Life modu olarak yayınlandı. Herkes modülü indirmeye başladığında, Valve bunu gördü ve CS’nin telif haklarını satın aldı. CS’den sonra yayınlanan bir sonraki sürüm 1.6’dır. Ondan sonra ise CS:S (CS: Source) ortaya çıktı. CS:S, Source motoru ile tasarlanmıştır ve diğer CS oyunları kadar popüler olmamıştır. O zamandan beri Valve, CS hakkındaki tüm umudunu yitirmişti, ta ki son eylemini yapana kadar.

CS ekibi tekrardan birleşti, yine bir CS oyunu yapmaya başladılar ve sonunda oynamaktan bilgisayar başından kalkamadığımız CSGO oyununu tasarladı. Bu oyun ilk çıktığında pek popüler değildi. Valve bu durumu tekrardan ele aldı ve Topluluk pazarını sundu. Topluluk pazarı kutulara para ödeyerek ve açarak kıymetli silahlar çıkarmaya yarayan bir sistemdir, bu adımdan sonra CSGO aniden patlak verdi.

Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşısındaki oyuncu çok kuvvetli olabiliyordu ve sizde pek iyi oynayamıyordunuz. Bu sorun üzerine kafa yoran Valve bir çözüm yolu buldu: CS:GO Rütbeleri, bu sistemden sonra oyuncular kendi deneyimlerinden oyuncular ile oynaya başladı. Yapılan bu geliştirmelerden sonra CS:GO, çağımızda en çok oynanan oyunlar arasına girmeyi başarmıştır.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.