CSGO Takım Eşitleme Kapatma

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CSGO Ping Düşürme Rehberi

CSGO Takım Eşitleme Kapatma nasıl yapılır? CSGO Takım Eşitleme Kapatma kodu nedir? gibi soruları bu yazıda detaylı bir şekilde anlatacağız.

Oyun oynamak neredeyse herkesin sevdiği bir aktivitedir. Özellikle bilgisayar oyunları ve çok oyunculu oyunlar oldukça tercih edilmektedir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyun şüphesiz CSGO oyunudur. Bunun gibi birçok oyuncu hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modları içerir.

CSGO Takım Eşitleme Kapatma

CSGO 1v1 Kodları
CSGO Takım Eşitleme Kapatma

Bu kodu yazmak için öncelikle konsolu açmanız gerekir, Konsol için varsayılan tuş genellikle (é) işaretidir eğer çalışmadıysa klavyenizde Q‘nun hemen solunda bulunan tab tuşudur. Daha uygun bir şeye değiştirmek istiyorsanız, Klavye / Fare ayarlarına gidin.

Daha fazla oku: CSGO Konsol Nasıl Açılır

Oyunun otomatik olarak takımları eşitlemesi sinir bozucu olabilir fakat aslında çok kolay bir şekilde kapatılabiliyor. Konsolu açtığınıza göre sıra süre uzatma kodunu yazmaya gelir, aşağıda verdiğimiz kodu karşınıza çıkan konsola yapıştırın.

  • mp_autoteambalance 0
  • mp_limitteams 0

Yukarıda verdiğimiz bu iki kodu konsola yazdığınız takdirde işleminiz tamamdır, tekrardan takım eşitlemeyi açmak isterseniz “0” yazan yeri “1” yapmanız yeterli olacaktır.Diğer CSGO Rehberlerimiz

CSGO Konsol Nasıl Açılır

CSGO Süre Uzatma Kodu

reklam

Steam Disk Yazma Hatası Çözüm

CSGO Hizmet Madalyası Nedir? Nasıl Alınır?

CSGO Güven Faktörü Nedir? Nasıl Yükseltilir?

CSGO Nedir?

CSGO Overwatch Nasıl Açılır? CSGO Overwatch Nedir?

“Counter-Strike” serisinin en çok satan ürünüdür ve “CS Global Offensive” in tam bir uzantısıdır. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path Entertainment‘tır ve oyun Ağustos 2012’de piyasaya sürüldü. Bu benim dahil dünyanın her yerinden pek çok insanın sevdiği bir oyundur ve arkadaşlarınızla ​​oynamak için uygundur. Her yıl dünyanın her yerinden espor takımları Türkiye’de toplanıyor ve CSGO’da yarışıyor.

Oyunda bir yetenek grubu var. Başlangıçta yetenek grubunuz yoktu bu yüzden 10 oyun oynamanız gerekiyor. Bu maçlardan sonra yetenek gruplarına yerleştirileceksiniz. Bu durum zor olabilir ve ölebilirsiniz ancak CS GO‘ya alıştıktan sonra çoğu insan gibi keyif alacaksınız. Oyuna arkadaşlarımın önerdiği için başladım. İnanın bana arkadaşlarınızla CS:GO oynamak çok eğlenceli bir aktivite.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.