CSGO Hizmet Madalyası Nedir? Nasıl Alınır?

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CSGO Hizmet Madalyası Nedir? Nasıl Alınır?

CSGO Hizmet Madalyası Nedir? Nasıl Alınır? Bu kılavuzda CSGO Hizmet Madalyasının nasıl çalıştığını herkese göstereceğim. Birçok rehbere baktım ve çoğu benim için kafa karıştırıcıydı. Bu kılavuz ayrıca tazeliğini koruması için güncellenir.

CSGO Hizmet Madalyası Nedir?

CSGO Hizmet Madalyası bir jeton gibi çalışır (Payback, Bravo, Phoenix, Breakout, Vanguard, Bloodhound, Willdfire, Hydra vb.). Bu madalyayı oyunun menüsünde ve CSGO profilinizin yanında görebilirsiniz. Bu madalyanın oyun içindeki oynanışa herhangi bir katkısı bulunmuyor. Sadece profilinizde görsel olarak yer alıyor. Bu madalyayı almak için bazı şartları ve görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

CSGO Hizmet Madalyası Nasıl Alınır?

CSGO Ping Düşürme Rehberi
CSGO Hizmet Madalyası Nasıl Alınır?

CSGO’da 40. kademeye ulaştığınızda hizmet madalyası alabilirsiniz. XP kazanarakta 40. Kademeye ulaşabilirsiniz. XPresmi Valve sunucularında oynanarak kazanılır. Herhangi bir oyun modunu oynayabilirsiniz ancak hızlı bir şekilde çok fazla XP elde etmek istiyorsanız, rekabetçi oynamayı tavsiye ederim çünkü rütbe atlamak için toplam 5000XP‘ye ihtiyacınız var, diğer etkenler olmadan her rekabetçi oynadığınızda yaklaşık 480XP kazanırsınız. Diğer oyun modları size çok az XP verir. Oyunu oynamaya yeni başladıysanız ve servis madalyası almadıysanız, rekabetçi oynayabilmek için 2. seviyeye ulaşmanız gerekir.

CSGO XP Çarpanları Nasıl Çalışır?

CSGO 1v1 Kodları
CSGO XP Çarpanları Nasıl Çalışır?

Çarpan, temelde sıralamanın anahtarıdır. Çarpan, herhangi bir resmi oyun modunda tam bir maçta kazandığınız XP’yi katlar. Çarpanlar, tüm oyunculara herhangi bir resmi oyun modunda kullanmaları için otomatik olarak verilir ve her hafta sıfırlanır.Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO’da Nasıl Daha İyi Olunur

CSGO Güven Faktörü Nedir? Nasıl Yükseltilir?

CSGO Overwatch Nasıl Açılır? CSGO Overwatch Nedir?

CSGO Sekmeme Kodu

reklam

CSGO Başlatma Seçenekleri ve Kodları

CSGO Nedir?

CSGO Hook Kodu
CSGO Hook Kodu

Tam açılımı Counter Strike Global Offensive (CS Küresel saldırı) olan Counter Strike serisinin en çok satan ürünüdür. Oyunun Geliştiricileri, Valve ve Hidden Path Entertainment’dir. Oyun Ağustos 2012’de piyasaya sürülmüştür. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz ben dahil dünya çapında birçok kişinin beğendiği bir oyundur. Her sene dünya çapında Takımlar arası Türkiye Takımınında birinci olduğu zevkli turnuvaları vardır.

CSGO, Counter-Strike’ı haritaya yerleştiren klasik oyun modudur. 5 kişilik 2 takım, standart rekabetçi Counter-Strike kurallarını kullanarak rekabet eder. Oyuncular, başarı şanslarını en üst düzeye çıkarmak için zırh, silah, etkisizleştirme veya kurtarma kitleri satın almalı ve oyun içi ekonomilerini iyi yönetmelidir.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.