CSGO Sekmeme Kodu

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CSGO VAC Hatası Kesin Çözüm: Daha İyisi Yok (2020)

AK-47 gibi bazı seken silahlar sizi kızdırabilir ve ölmenize sebep olabilir. Bu yazıda CSGO Sekmeme kodu nedir? nasıl ayarlanır anlatacağız.

Video oyunları özellikle gençler tarafından çok sevilen bir aktivitedir. Video oyunlarında, FPS, en çok sevilen türlerden biridir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyunlardan biri olan CSGO, aynı zamanda dünyanın en çok oynanan FPS oyunudur. Özellikle Ruslar tarafından oynanan CSGO, pek çok mod sunar.

CSGO Sekmeme Kodu

CSGO Spray Nasıl Yapılır?
CSGO Sekmeme Kodu

Hileleri etkinleştirmek için bulunduğunuz özel oyunda veya sizlere ait eşleşmelerde geliştirici konsolu açıp “sv_cheats 1 yazmanız gerekiyor. Konsolun nasıl açılacağını bilmiyorsanız veya açılmadıysa buraya tıklayın. Sekme kodunu etkinleştirmek için sv_cheats 1 (sunucudaki hileleri etkinleştirir) yazdıktan sonra aşağıda verilen kodları teker teker konsola yazın.

  • “weapon_accuracy_nospread 1”
  • “weapon_debug_spread_gap 1”
  • “weapon_recoil_cooldown 0”
  • “weapon_recoil_decay1_exp 99999”
  • “weapon_recoil_decay2_exp 99999”
  • “weapon_recoil_decay2_lin 99999”
  • “weapon_recoil_scale 0”
  • “weapon_recoil_suppression_shots 500”

(Bu kodları konsola ayrı ayrı yazmanız gerekiyor, aynı satıra yazmayın)

Daha fazla oku: CSGO Spray Nasıl Yapılır?Diğer CSGO Yazılarımız:

CSGO Aim Kodu

CSGO Başlatma Seçenekleri ve Kodları

reklam

CSGO Loss Sorunu Çözüm | CSGO Ping Sorunu

CSGO Viewmodel Kodları

CSGO Nedir?

CSGO FPS Gösterme Kodu
AK 47 CSGO Sekmeme Kodu 2021

CSGO‘nun nasıl oynanacağını öğrenmek çok fazla pratik gerektirir. League of Legends veya Dota 2 gibi oyunlar yüzlerce öğeyi, karakteri ve yeteneği hatırlamanızı gerektirir. Genel olarak, bu başlıklar hafızanız için fiziksel yeteneklerinizden çok daha fazlasını gerektirir. Farenizi mükemmel piksel hassasiyeti ile hedeflemeniz gerekmez.  CSGO‘da her atış istediğiniz yere gitmeli aksi takdirde ölmenize sebep olur. CSGO, özellikle FPS oyunlarına yeni olan oyuncular için rekabetçi bir mücadele oluşturur. 

Oyunda ustalaştıktan sonra temel düzeyde bile CSGO oynamak inanılmaz derecede eğlenceli ve ödüllendiricidir. Milisaniyeler içinde doğru atışı yaptığınızda ve rakibinizin tam kafasından vurduğunuz zaman harika hissettiriyor.

Oyunda yeniyseniz ve CSGO‘yu öğrenmeye hevesliyseniz, bu rehber işinize ​​yaramalıdır. Sekmeme kodu sayesinde aim alıştırmaları yapabilir ve yavaş yavaş sekmeme kodunu kapatarak daha da profesyonelleşebilirsiniz. Doğal yönden alıştırma yapmak daha sağlıklı olsa da sekmeme kodu ile doğruya yaklaşabilirsiniz.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.