CSGO Overwatch Nasıl Açılır? CSGO Overwatch Nedir?

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CSGO Aim Kodu

CSGO Overwatch rehberinde Overwatch‘ın nasıl çalıştığı, nasıl elde edileceği, katılım için kazanacağınız ödüller ve daha fazlası hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlattık.

CSGO Overwatch Nedir?

CSGO FPS Gösterme Kodu
CSGO Overwatch Nedir?

CSGO, oyuncuları görevlendiren oynadığımız birkaç oyundan biridir. Oyunla çok zaman geçirmiş biriyseniz, topluluğa yardım etmeniz istenecektir. Sistem “Overwatch” adında ve sanal bir jüri üyesi olarak hilecileri ayıklamada önemli bir rol oynayacaksınız.

Hile yaptığı için yoğun bir şekilde rapor edilen oyuncunun görüntüleri size gösterilecek, bu görüntülerin tümü kendi bakış açılarından sunulacaktır. Size zaman kazandırmak için Overwatch sistemi, maçın en etkileyici anlar olarak kabul edilen bölümlerini otomatik olarak keser, ilgili oyuncunun hile yapıp yapmadığına karar verip oy verirsiniz.

CSGO‘nun Overwatch sisteminin parçası olmak büyük bir ayrıcalıktır. Dahası insanları banlamakta eğlencelidir.

CSGO Overwatch Nasıl Çalışır?

CSGO Sistem Gereksinimleri
CSGO Overwatch Nasıl Çalışır?

CSGO topluluğunun deneyimli bir üyesiyseniz, son zamanlarda oyunu istismar ettiği için bildirilen bir oyuncunun görüntülerini izlemekle görevlendirileceksiniz. Görüntüler sona erdiğinde, bu raporların geçerli olup olmadığını belirlemeniz istenecektir.

CSGO Overwatch Nasıl Açılır?

CSGO CFG (Config) Nedir? Nereye Atılır?
CSGO Overwatch Nasıl Açılır?

CSGO Overwatch‘un erişim kilidini açmak için CSGO topluluğunun aktif bir üyesi olmanız gerekir.

Araştırmacılar, rekabetçi kazançlarI, hesap yaşı, oynanan saatler, Beceri grubu, düşük rapor sayısı ve daha fazlasına göre seçilir.

Araştırmacı olmak için yapacağınız en iyi şey, resmi rekabetçi eşleştirme havuzunda daha fazla maç oynamak, XP kazanmak ve rütbenizi yükseltmektir.

reklam

CSGO Overwatch Araştırmacıları Hangi Görüntüleri İzliyor?

CSGO Overwatch Araştırmacıları Hangi Görüntüleri İzliyor?

Suçlanan oyuncunun maçından rastgele seçilen sekiz rauntluk bir bölümü izleyeceksiniz. Şüphelinin adı “Şüpheli” olacak ve diğer tüm oyuncu isimleri atlanacak bu kural yazılı ve sesli sohbet için de geçerli.

CSGO Overwatch Görüntüleri İzlendikten Sonra Ne Olur?Overwatch seansının sonunda, aralarından seçim yapabileceğiniz dört olası seçenek verilecektir. Her suçlamanın iki hükmü vardır: “Yetersiz Delil” ve “Şüpheye Yer Bırakmayacak Şekilde Bariz”. İnceleme yapacak vaktiniz yoksa, her zaman erteleyebilir veya başka bir zaman yapabilirsiniz.

Araştırmacılar hile açan oyuncuları işaret ederse, onlara karşı uygun önlem alınacaktır. Belirgin bir sonucu olmayan bir oy karışımı varsa suçlama reddedilecektir.

CSGO Overwatch’da Puanlama Nasıl Çalışır?

CSGO Para Kodu
CSGO Overwatch’da Puanlama Nasıl Çalışır?

Suçlamaları araştırırken doğru olmanız gerekir.

Diğer araştırmacıların büyük çoğunluğuyla hemfikir olup olmadığınıza bağlı olarak puan biriktireceksiniz ve durum böyle değilse puan kaybedeceksiniz.

Çok sayıda puan kazanmak, Overwatch Investigator Puanınızı etkiler. Davalarınızın çoğunda doğru kararlar verin çünkü son kararlarınızın genel doğruluğuna dayalı olarak Overwatch Investigator Puanınıza göre ölçeklenen XP ödülleri almaya başlayacaksınız.

Puan ne kadar yüksekse, XP ödülleri o kadar iyi olur.

CSGO Overwatch Ödülleri

CSGO'dan Para Nasıl Kazanılır
CSGO Overwatch Ödülleri

Yukarıda belirtildiği gibi doğru kararlar vererek XP bonusları kazanabilirsiniz. Bu birkaç kez gerçekleştikten sonra maçları oynamaya başladığınızda devreye girecek bir XP takviye ödülü alacaksınız.

Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO’da Nasıl Daha İyi Olunur

CSGO Sekmeme Kodu

reklam

CSGO Bunny Kodu

CSGO Başlatma Seçenekleri ve Kodları

CSGO Loss Sorunu Çözüm | CSGO Ping Sorunu

CSGO Nedir?

CSGO Hook Kodu
CSGO Overwatch

Counter-Strike:Global Offensive (CS:GO), Hidden Path Entertainment ve Valve tarafından geliştirilen çok oyunculu bir FPS (Saniyedeki kare sayısı) oyunudur. Counter-Strike serisinin dördüncü oyunudur. İki yıldan fazla bir süredir geliştirilen Global Offensive, Ağustos 2012’de Windows, macOS, Xbox 360 ve PlayStation 3 için ve 2014’te Linux için piyasaya sürüldü. Valve, oyunu hem küçük dengeleme yamaları ile hem de daha büyük içerik eklemeleri ile düzenli olarak güncelliyor.

CSGO’nun ardından yeni boyutlar açılır: silahlar arasındaki farklılıklar, çok sayıda harita detayı, derin takım iletişimi, çeşitli oyun stratejileri ve heyecan verici sosyal aktiviteler.

CSGO kültürel bir fenomendir, bu yüzden oynanışına daha yakından bakalım! Yeni başlayanlar bu harika nişancının yeni katmanlarını açabilir ve hatta ileri düzey oyuncular bile Teröristler ve Karşı Teröristler arasındaki bitmeyen savaşlar hakkındaki anlayışlarını derinleştirebilir.

1999‘da piyasaya sürüldüğünden beri, Counter-Strike her zaman oynamaya başlamanın zor olmasıyla ünlenmiştir. Oyunu oynayan herkesin, ilk başladıklarında ne kadar kötü bir şekilde ezildiklerine dair bir hikayesi olacak.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.