CSGO Süre Uzatma Kodu

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CSGO'da Müzik Nasıl Çalınır?

CSGO Süre Uzatma Kodu nedir? CSGO Round Süresi Nasıl Uzatılır? gibi soruları bu yazıda detaylı bir şekilde açıklayacağız.

Oyun oynamak neredeyse herkesin sevdiği bir aktivitedir. Özellikle bilgisayar oyunları ve çok oyunculu oyunlar en çok tercih edilendir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyun şüphesiz CSGO oyunudur. Bunun gibi birçok oyuncu hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modlarda arkadaşları ile beraber oynayabilir.

CSGO Süre Uzatma Kodu

CSGO Overwatch Nasıl Açılır? CSGO Overwatch Nedir?
CSGO Round Süresi Uzatma Kodu

Bu kodu yazmak için öncelikle konsolu açmanız gerekir, Konsol için varsayılan tuş genellikle (é) işaretidir eğer çalışmadıysa klavyenizde Q‘nun hemen solunda bulunan tab tuşudur. Daha uygun bir şeye değiştirmek istiyorsanız, Klavye / Fare ayarlarına gidin.

Daha fazla oku: CSGO Konsol Nasıl Açılır

Konsolu açtığınıza göre sıra süre uzatma kodunu yazmaya gelir, aşağıda verdiğimiz kodu karşınıza çıkan konsola yapıştırın.

mp_roundtime 60: Round süresini 60 dakikaya ayarlar.

mp_roundtime [Dakika]: [Dakika] yazılan yere Round’ın sürmesini istediğiniz dakikayı girin.

Diğer CSGO Rehberlerimiz

CSGO Restart Kodu | CSGO Round Yenileme Kodu

reklam

Steam Disk Yazma Hatası Çözüm (2021)

CSGO Hizmet Madalyası Nedir? Nasıl Alınır?

CSGO Güven Faktörü Nedir? Nasıl Yükseltilir?

CSGO Sekmeme Kodu

CSGO Nedir?

CSGO Hook Kodu
CSGO Round Uzatma Kodu

CS GO, “Counter-Strike” serisinin en çok satan serisi olan “Counter-Strike Global Offensive” manasına gelir. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path‘dir. Oyun 21 Ağustos 2012’de kullanıma sunuldu. Ayrıca oyunun en büyük güncellemelerinden birisi de yeni bir devrimi tetikleyen skin güncellemesidir. Bu oyun diğer oyun serilerinden farklıdır ve Steam‘in en çok oynan oyunları listesine başarı ile girmiştir. CSGO, Windows, Mac OS X, PlayStation 3, Xbox, Linux platformlarında kolaylıkla oynanabilir.

Counter-Strike öncelikle 1999‘da sadece Windows’a yönelik bir bilgisayar oyunu olarak piyasaya sürülmüştü. 2000’de Counter-Strike, MAC OS X’i desteklemeye başladı ve 2001 senesinde Linux’u de desteklemeye başladı. Counter Strike’ın ilk oyunu sürüm 1.0 olarak yayınlandı ve 1.1, 1.2 diye devam etti. 1.5 sürümünden sonra oyunda büyük bir patlama oldu ve Counter Strike efsane olma yolunda kesin bir adım attı.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.