CSGO Süre Uzatma Kodu | CSGO Round Süresi Uzatma (2021)
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!


Oyun

CSGO Süre Uzatma Kodu

Avatar for Kerem

Tarih:

CSGO'da Müzik Nasıl Çalınır?

CSGO Süre Uzatma Kodu nedir? CSGO Round Süresi Nasıl Uzatılır? gibi soruları bu yazıda detaylı bir şekilde açıklayacağız.

Oyun oynamak neredeyse herkesin sevdiği bir aktivitedir. Özellikle bilgisayar oyunları ve çok oyunculu oyunlar oldukça tercih edilmektedir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyun şüphesiz CSGO oyunudur. Bunun gibi birçok oyuncu hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modları içerir.

CSGO Süre Uzatma Kodu

CSGO Overwatch Nasıl Açılır? CSGO Overwatch Nedir?
CSGO Round Süresi Uzatma Kodu

Bu kodu yazmak için öncelikle konsolu açmanız gerekir, Konsol için varsayılan tuş genellikle (é) işaretidir eğer çalışmadıysa klavyenizde Q‘nun hemen solunda bulunan tab tuşudur. Daha uygun bir şeye değiştirmek istiyorsanız, Klavye / Fare ayarlarına gidin.

Daha fazla oku: CSGO Konsol Nasıl Açılır

Konsolu açtığınıza göre sıra süre uzatma kodunu yazmaya gelir, aşağıda verdiğimiz kodu karşınıza çıkan konsola yapıştırın.

mp_roundtime 60: Round süresini 60 dakikaya ayarlar.

mp_roundtime [Dakika]: [Dakika] yazılan yere Round’ın sürmesini istediğiniz dakikayı girin.

Diğer CSGO Rehberlerimiz

CSGO Restart Kodu | CSGO Round Yenileme Kodu

Steam Disk Yazma Hatası Çözüm (2021)

CSGO Hizmet Madalyası Nedir? Nasıl Alınır?

CSGO Güven Faktörü Nedir? Nasıl Yükseltilir?

CSGO Sekmeme Kodu

CSGO Nedir?

CSGO Hook Kodu
CSGO Round Uzatma Kodu

CS GO, “Counter-Strike” serisinin en çok satan serisi olan “Counter-Strike Global Offensive” anlamına gelir. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path Entertainment’dır. Oyun 21 Ağustos 2012’de yayınlandı. Ayrıca oyunun en büyük güncellemelerinden biri de yeni bir devrimi tetikleyen “skin” güncellemesi. Bu oyun diğer oyun serilerinden farklıdır ve Steam‘in ilk 10’una başarıyla girmiştir.

Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 3, Xbox, Linux için uygundur. “Counter Strike” ilk olarak 1999’da yalnızca Windows’a yönelik bir bilgisayar oyunu olarak piyasaya sürüldü. 2000 yılında MAC OS X’i desteklemeye başladı ve 2001 yılında Linux’u desteklemeye başladı. “Counter Strike” ın ilk oyunu sürüm 1.0 olarak yayınlandı. 1.1, 1.2’ye devam edin. 1.5 olduğu ortaya çıktı. Sonra bir patlama oldu. Counter efsaneye doğru kesin bir adım attı. 1.6 sürümünde, efsane olmamızın bir yolu var ve kimse itiraz edemez.