CSGO Rank Atlama Rehberi

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CS:GO Hile Kodları (Dev Liste 2021)

CSGO Rank Atlama nasıl yapılır? CSGO Rank Atlama Sistemi nedir? gibi soruları bu yazıda detaylı bir şekilde anlatacağız.

Aynı rütbede sıkışıp kaldınız ve bundan kurtulamıyor musunuz? İşte insanların daha hızlı Rank Atlamasına dair bazı hızlı ipuçları.

Oyun oynamak neredeyse herkesin sevdiği bir aktivitedir. Bilgisayar oyunları ve çok oyunculu oyunlar özellikle tercih edilir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyun şüphesiz CSGO oyunudur. Bunun gibi birçok oyuncu çevrimiçi ve çevrimdışı modları içerir.

CSGO Rank Atlama Rehberi

CSGO Rütbe Sıralama ve Rank Sistemi
CSGO Rank Atlama Rehberi

Silver ve Gold Nova:  El-göz koordinasyonunuzu ve genel hedefinizi geliştirmeye çalışın. Bu, çok sayıda ölüm maçı oynayarak yapılabilir. Zırh almayı unutmayın, bu çok önemlidir özellikle de pek çok insanın kafadan vuruş yapmadığı bu seviyede. Paranız düşükse ve vücut zırhınız varsa o zaman hangi silahı alabileceğinize karar verebilirsiniz. Zırh> tabanca.

Master Guardians (AK’s): Önemli olan harita tasarımıdır, oynadığınız haritaları tanımaktır. Akış, zamanlamalar, düzen. Teröristlerin oyun için stratejileri inceleyin çünkü saldıran tarafı çoğu yerde daha zayıf olan taraftır.

Distinguished Master Guardian (DMG): Bu rütbedeki çoğu insan doğru konumlandırma yaparak gerçekten gelişebilir. Açıları bilin ve konumlandırmayı doğru yapın. Ayrıca Eco turlarına güvenin ve CS:GO ekonomisini öğrenin.

Eagles: Takım arkadaşlarınıza güvenin, artık Silver değilsiniz. Bu seviyede gerçekten sorun olan şey tutarsızlıktır, bazen çok iyi oynarsınız, bazen de yerinizin Silver olması gerektiğini düşünürsünüz. Aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:CSGO Hızlı Rank Atlama

CSGO Para Kodu
CSGO Hızlı Rank Atlama

DMG ve üzeri seviyeye ulaştığınızda, takım oyunu gerçekten kazanmada büyük bir faktör haline gelir. Alt sıralarda o kadar önemli değil ve taşınması daha kolay. Daha düşük rütbeler, kişisel gelişim için en çok fayda sağladığınız yerdir (DMG’nin altında). Sanırım bu insanların eskiden DMG cehenneminden bahsetmesinin de nedeni olabilir. İnsanlar bu rütbede sonsuza kadar sıkışıp kaldıklarını hissederler. Çünkü neyi geliştirmeye çalışırlarsa çalışsınlar, onları daha üst sıralara çıkarmaz. Bunun nedeni takım oyununun bu düzeyde daha önemli hale gelmesi olabilir.

reklam

CSGO’da Nasıl İyi Bir Takım Olunur?

CSGO Sistem Gereksinimleri
CSGO’da Nasıl İyi Bir Takım Olunur?

Birincisi, insanlar aptal olabilir ve bu konuda yapacak bir şey yok. Bu yüzden mikrofon alın ve kullanın.

Genel takım oyununu geliştirmek için yapabileceğiniz şey, iyi davranışları teşvik etmek ve takım arkadaşlarınızı cesaretlendirmektir. Onlara yaptıklarında iyi bir iş çıkardıklarını söyleyin ve başarısız olurlarsa iyi deneme yaptıklarını söyleyin. Herkes başarısız olabilir. ASLA ve asla takım arkadaşlarıyla tartışmaya başlamayın, trol olmayın ve trolleri beslemeyin. 

Duygusallaşmamaya çalışın, sonuçta sadece bir oyun. İnsanlar öfkelenmeye veya duygusallaşmaya başladığında, onlara kendinize kızmadan sakinleşmelerini söyleyin. Toxic olmaya devam ederlerse onları görmezden gelin. Unutmayın, onları her zaman susturabilirsiniz. Karşı takımın alaylarını da görmezden gelin. Diğer takımdan birinin hile yaptığını düşünüyorsanız, sessizce rapor edin ve oynamaya devam edin. Overwatch onlarla ilgilenecek.Diğer CSGO Rehberlerimiz

CSGO Rütbeleri ve Rank Sistemi

CSGO’da Nasıl Daha İyi Olunur

CSGO Bunny Nasıl Yapılır?

CSGO Hizmet Madalyası Nedir? Nasıl Alınır?

CSGO Güven Faktörü Nedir? Nasıl Yükseltilir?


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.