CSGO Mute Nasıl Atılır

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CSGO Mute Nasıl Atılır

Bu yazıya geldiyseniz muhtemelen sessiz olmasını istediğiniz toksik bir oyuncu ile aynı maçın içindesiniz. Eğer durum buysa doğru yere geldiniz! Size o sinir bozucu oyuncuyu veya birden fazla oyuncuyu saniyeler içinde nasıl susturacağınızı anlatacağım!

CSGO Diğer Oyunculara Mute Atma

CSGO Mute Atma

CSGO maçında diğer oyuncuları sessize almak için skor tablosunu açın. Bu işlemi gerçekleştirmek için tab tuşuna basmanız yeterlidir.

CSGO Mute Atma

İmlecinizi puan tablosunda hareket ettirme yeteneği kazanmak için farenizin sağ düğmesine basın.

Sesini kapatmak istediğiniz oyuncuya gidin, küçük bir menü açılır ve ses seviyesinin %100 olduğunu temsil eden “1.0” yazısı görünür.

CSGO Mute Atma

Oyuncunun sesini tamamen susturmak için “1.0” yazan yere bir kez tıklayın. Sesi azaltmak için 0.2 gibi daha düşük bir sayı ayarlayın.

CSGO Mute Atma

İşte bu kadar! CSGO‘da bir oyuncunun sesini başarıyla kapattınız. Sesi kapatılmış oyunculardan gelen yazılı sohbeti ve radyo komutlarını göremeyeceğinizi unutmayın.

CSGO’da Nasıl Mute Atılır?

CSGO’da Nasıl Mute Atılır? CSGO maçında diğer oyuncuları sessize almak için skor tablosunu açmanız yeterlidir, mute atmak istediğiniz oyuncuyu seçin.

CSGO’da Mute Atma İşlemi Sohbeti Kapatır Mı?

Sesi kapatılmış oyunculardan gelen yazılı sohbeti ve radyo komutlarını göremeyeceksiniz.

reklam

Diğer CSGO Yazılarımız

Steam Olmadan CSGO İndirme

CSGO’da Müzik Nasıl Çalınır?

CSGO Dil Değiştirme (En Basit Yöntem)

CSGO HUD Nasıl Değiştirilir?

CSGO Susturucu Takma

CSGO Nedir?

CSGO Jump Throw Kodu
CSGO Jump Throw Kodu

“Counter-Strike Global Offensive”, “CSGO” serisinin en çok satan serisidir. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path Entertainment’dır. CSGO 21 Ağustos 2012’de yayınlandı. Oyunun en büyük güncellemelerinden biri de yeni çağ başlatan “skin” güncellemesi. Bu oyun diğer serilerden farklıdır ve Steam’in ilk 10’una girmiştir.

CSGO, klasik CS içeriğinin güncellenmiş sürümlerinin yanı sıra yeni haritalar, karakterler ve silahlar getirdi. Ayrıca CSGO, marka tarihinde ilk kez oyunculara yeni oyun modları, eşleştirme, liderlik tabloları vb. getirmiştir.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.