CSGO Susturucu Takma

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CSGO Susturucu Takma

CSGO susturucu takma nasıl yapılır? CSGO Susturucu Takma işlemini bilmiyorsanız ve merak ediyorsanız doğru yerdesiniz, bu rehberde CSGO Susturucu Takma yöntemlerini anlatacağız.

CSGO Susturucu Takma Nasıl Yapılır?

CSGO‘da sadece iki silaha susturucu takılabiliyor. Bu iki silah dışında silahlara susturucu takılamaz.

Eğer takılacak olsa bile bu silahlarla dereceli maçlara giremezsiniz yani hiçbir işe yaramaz.

M4A1-S: 3 bin 100 Dolar değerindeki M4A1-S susturucu özelliğine sahip iki silahtan biridir. M4A1-S yaklaşık 3.1 saniyede bir şarjör değiştirme özelliğine sahip.

USP: Eski CS oyunlarının vazgeçilmezi olan USP, kısa oluşu ve susturucu takıldığında ses çıkarmayışı nedeniyle sıklıkla tercih edilen silahların başında geliyor.

M4A1 Susturucu Takma

Susturucu takmak için öncelikle CSGO oyunumuzu açıyoruz, inventory‘e  tıklıyoruz. Sonra susturuculu silahın üstüne gelip sağ tıklıyoruz. Açılan menüde replace yazan yere tıkladığımızda o takım silahı için susturucu kullanır.

Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO Dil Değiştirme

CSGO Sistem Gereksinimleri

reklam

CSGO Jump Throw Kodu

CSGO Radar Ayarları

CSGO Susturucu Takma Nasıl Yapılır?

CSGO Susturucu Takma Nasıl Yapılır? CSGO‘da sadece iki silaha susturucu takılabiliyor. Bu iki silah dışında silahlara susturucu takılamaz.

M4A1‘e Susturucu Nasıl Takılır?

M4A1‘e Susturucu Nasıl Takılır? M4A1-S susturucu özelliğine sahip iki silahtan biridir. M4A1-S yaklaşık 3.1 saniyede bir şarjör değiştirme özelliğine sahip.

CSGO Nedir?

CSGO'da Botlar Nasıl Atılır?

Oyuna az çok aşina olanlar, CS’nin kendi dili ve jargonu olduğunu bilirler. Konuşmak veya yazmak için fazla zamanınız yok çünkü bu hızlı, aksiyon dolu bir oyun ve zihninize kurşunlar akmaya devam ediyor. Bu yüzden probleminizi hemen açıklayabilmelisiniz.

Counter-Strike: Global Offensive (CSGO), serisinin 12 yıl önce satışa çıktığı zaman öncülük ettiği takım bazlı aksiyon oynanışını genişletiyor.

CSGO, klasik CS içeriğinin güncellenmiş sürümlerinin yanı sıra yeni haritalar, karakterler ve silahlar sağlar. Ayrıca CSGO, marka tarihinde ilk kez oyunculara yeni oyun modları, eşleştirme, liderlik tabloları vb.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.