CSGO Jump Throw Kodu

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CSGO Jump Throw Kodu

CSGO Jump Throw Kodu nedir? CSGO Jump Throw Kodu nasıl kullanılır? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız.

CSGO Jump Throw bağını kullanmak, uzun menzilli dumanları tutarlı bir şekilde atmanıza olanak tanır. Jump Throw tek bir düğmeyle nade’i fırlatır.

CSGO Jump Throw Nedir?

CSGO Jump Throw Bind
Jump Throw Bind = Vac Ban?

ESEA, FACEIT ve çoğu profesyonel turnuvada Jump Throw bağlantısının kullanılması yasaldır. Ancak bazı profesyonel veya yarı profesyonel turnuvalarda oynuyorsanız, kuralları çiğnemediğinizden emin olmak için kurallarını iki kez kontrol edin.

Jump Throw Bind Nedir?

Jump Throw bind, düğmelerinizden birine bağlayabileceğiniz küçük bir özelliktir. Birden fazla eylemi gerçekleştirmeniz için bir düğmeye tek tıklamayla size izin verir. Jump Throw bağlama durumunda, bu eylemler aynı anda sol fare düğmesini atlar ve serbest bırakır. 

CSGO Jump Throw Kodu

CSGO VAC Hatası Kesin Çözüm: Daha İyisi Yok (2020)
CSGO Jump Throw Bind Kodu

Yapılandırma dosyalarınızla uğraşmak istemiyorsanız, şu basit bağlantıyı kullanın:

  • CSGO’nun yüklü olduğu klasörde csgo\cfg klasörüne gidin.
  • Ardından alt klasörün içerisinde bir metin dosyası oluşturun ve adını autoexec.cfg olarak ayarlayın. Bu zaten varsa autoexec.cfg dosyasını metin editörüyle açın.
  • Bunu yaptıktan sonra sırasıyla alt alt olacak şekilde 
  • alias “+jumpthrow” “+jump;-attack”
  • alias “-jumpthrow” “-jump”
  • bind “[V]” +jumphrow yazın.

Jump Throw Nasıl Kullanılır?

CSGO Surf Nasıl Yapılır
Jump Throw Nasıl Kullanılır?


Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO Radar Ayarları

CSGO Ölümsüzlük Kodu

CSGO Surf Nasıl Yapılır

reklam

CSGO’dan Para Nasıl Kazanılır

CSGO Nedir

CSGO'yu Kaç Kişi Oynuyor? (2020 İstatistikleri)
Jump Throw Kodu

CSGO, “Counter-Strike Global Offensive” anlamına gelir. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path Entertainment’dır. Oyun Ağustos 2012’de yayınlandı. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ve beğenebileceğiniz oyunlar, dünyadaki birçok insanın (ben dahil) favori oyunları haline geldi.

Her yıl dünyanın her yerinden takımlar arasında ilginç yarışmalar düzenleniyor. “Counter Strike Global Offensive” oyunu beceri setlerini içerir. Başlangıçta bir beceriniz yoktur çünkü bunun için 10 oyuna katılmanız gerekiyor.

Bu rekabetçi maçları oynadıktan sonra oyun sizi bir beceri setine sokar. Oyunu yetenek gruplarına böldükten sonra oyuncular, beceri gruplarınıza göre katıldığınız rekabetçi yarışmalara katılır ve ardından sizinle rekabet eder. Olaylar ve nedenlerle Counter Strike Global Offensive oyunu zor olabilir, ancak oyunu oynamaya alıştığınızda çoğu insan gibi oyunu öğrenebilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.