CSGO Ölümsüzlük Kodu

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO Ölümsüzlük Kodu

Oyun oynamak neredeyse herkesin sevdiği bir aktivitedir. Özellikle bilgisayar oyunları ve çok oyunculu oyunlar oldukça tercih edilmektedir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyun şüphesiz CSGO oyunudur. Bunun gibi birçok oyuncu hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modları içerir ve arkadaşlarınızla 1v1 veya takım formunda oynayabilirsiniz.

Özellikle arkadaşlarla oynanan oyunlarda hile yaparak kazanabilirsiniz. Bu yazıda CSGO oyunlarında kullanılan bir hile kodu olan Ölümsüzlük Kodunu anlatacağız.

CSGO Ölümsüzlük Kodu

CSGO Rate Ayarları
CSGO Ölümsüzlük Kodu

konsolu é tuşuna basarak açın ve altta çıkan kutucuğa “sv_cheats 1” yazın. Bu kod serverda hileleri aktif etmek için gereklidir. Bu kodu yazdıktan sonra yine konsol bölümüne god mode” yazarak enter tuşuna basınız.

Artık tüm harita boyunca düşmanlarınızın nerede olduğunu görebilirsiniz. Eğer Ölümsüzlük Kodunu silmek istiyorsanız konsola tekrar god mode” yazıp enter tuşuna basarak CSGO Ölümsüzlük Kodunu iptal edebilirsiniz.

Diğer CSGO Rehberlerimiz

CSGO Bot Kodları

CSGO Aim Kodu

CSGO Görünmezlik Kodu

CSGO Kan Silme Kodu

reklam

CS:GO Nedir?

CSGO Ping Düşürme Rehberi
CSGO Ölümsüzlük Kodu

CSGO, “CS Global Offensive” anlamına gelir. Bu, 2012’de piyasaya sürülen bir FPS oyunudur. Valve, oyunun yaratıcısı ve sunucusudur.Oyunu satın almak için Steam platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun başlangıçta “Half-Life” modunda yayınlandı.

Herkes modülü indirmeye başladığında, Valve bunu gördü ve Valve telif hakkını CS’den satın aldı. CS‘den sonra adlandırılan en son sürüm 1.6’dır. Bundan sonra CS: S (CS: Source) ortaya çıktı.Oyun Source motorundan tamamen farklı ve popüler değil.

O zamandan beri Valve, CSgame’in tüm umudunu kaybetti. (Taki) son eylemi yapana kadar. CS takımı birleşti ve oyuna yeniden başladı. Artık bir CSGO oyunu oluşturduklarına göre, onu bilgisayardan başlatamayız. Bu oyun ilk çıktığında pek popüler değildi.

O zamandan beri, Valve bunu düşündü. Topluluk pazarında oyuncular ödeme yaparak ve kutuları açarak değerli silahlar çıkarmaya başladılar ve CSGO oyunu aniden patlak verdi.

Ancak bir şeyler eksiktir: Bir oyuncu oyunu oynarken, diğer kişi çok güçlü olabilir ve sizi oynayan oyuncu çok güçlü olmayabilir. Ek olarak, Valve bir çözüm buldu. Artık oyuncular kendi oyunlarını oynayabilir. CSGO bugün en çok oynanan oyunlardan biri haline geldi.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.