CSGO Görünmezlik Kodu

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO Görünmezlik Kodu

Bu yazıda arkadaşlarınızla veya başkalarıyla oynarken onları trolleyebileceğiniz CSGO Görünmezlik Kodunu göstereceğiz.

CSGO Görünmezlik Kodu

CSGO'yu Kaç Kişi Oynuyor? (2020 İstatistikleri)
CSGO Görünmezlik Kodu

CSGO oynarken oyuncular çeşitli hileler yaparak oyunu kendileri için daha keyifli hale getiriyor. CSGO Görünmezlik Kodu kullanılarak oyun daha kolay ve eğlenceli hale getirilebilir. Kodun sağladığı üstünlükten faydalanılarak oyunun galip tarafı olabilirsiniz.

Öncelikle konsolu açıp ”sv_cheats 1” yazıyoruz. Ardından sol altta sv_cheats değişkeni 1 olarak değişti uyarısı verecektir. Eğer konsolu açamadıysanız tıklayın.

 1. Kod: amx_glow nick 0 0 0 0 0
 2. Kod: amx_glow2 nick 0 0 0 0 0

Bu iki kodu sunucuda konsola yazdığınız zaman görünmez olarak arkadaşlarınızı trolleyebilirsiniz.

Daha fazla oku: CSGO Hile Kodları

Diğer CSGO Rehberlerimiz

CSGO Hile Kodları

CSGO Server Admin Hile Kodları

CSGO Uçma Kodu

reklam

CSGO 1v1 Kodları

CSGO Nedir?

CSGO 1v1 Kodları
CSGO Görünmezlik Kodu

CSGO‘nun kısaltılmamış hali Counter Strike Global Offensive (CS Küresel saldırı) olan Counter Strike serisinin işaret fazla satan oyunudur. Oyunun Geliştiricileri, Valve okunuşu Hidden Path Entertainment dır.

CS desise serisi ilk olarak Half – Life modu olarak çıkmıştır, bu mod çok indirilince Valve oyunu satın almıştır. Oyunun son sürümü 1.6’dır ve sonrasında CS:Source yani CS:S apayrı bir kumar motoruyla çıkmıştır. Ancak CS:Source tutmayınca radyo firma ölüm bir kere henüz uğraşıp CSGO’yu çıkardı.

CSGO‘da 2012’de ilk çıktığında çok az oynanmaktaydı fakat valve cemiyet Pazarını getirdi ve kumar ansızın “Patladı Gitti”. Pazar yardımıyla herkes elindeki skinleri satabiliyor ve yenisini alabiliyordu. Bu özellikten sonra uslu cefa oyunlarda takat dengesizliğiydi bu da sonradan düzeldi.

Oyun başlangıçta “Half-Life” modunda yayınlandı. Herkes modülü indirmeye başladığında, Valve bu cümleyi gördü ve Valve, CS’nin arabuluculuk haklarını satın aldı.

Genişlik (CS olarak da adlandırılır) 1,6 emisyonda sona erer. Aksine, CS: S (CS: Kaynak) ortaya çıktı Bu gösterim, Sоurce motorundan tamamen farklıdır ve “katı pop” değildir. O zamandan beri Valve, CSgame için her zaman yüksek umutlar besledi.

Aşırı önlem alınana kadar. CSGO 2012’de ilk ortaya çıktığında, zarın can sıkıntısı bir düello rolü oynadı, ancak bu tür bir kapak, topluluk pazarını kaosa sürükledi ve tüm pazar aniden “patladı”.

Pіyasanın yardımıyla derisini herkese satabilir ve konuşmasının yerini alabilir. Bu işlevi kullandıktan sonra sessiz sorun, oyundaki güç dengesizliğiydi ve daha sonra çözüldü.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

2 Yorum

 1. Avatar for Yunus

  Yunus

  19 Eylül 2021 12:08

  Göremezlik hilesi yapmak istiyom

  • Avatar for Kerem

   Kerem

   19 Eylül 2021 13:04

   Görünmezlik hilesi derken Valve sunucularında görünmezlik hilesi yapmayı kastediyorsanız böyle bir hile yoktur ancak zaman zaman oyunda bulunan açıklar ile yapılabilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.