CSGO Uçma Kodu: Daha İyisi Yok! (2021) | Hypasos
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!


Oyun

CSGO Uçma Kodu

,CSGO‘da uçma yeteneğinin etkinleştirilmesi, oyuna her türlü yeni avantaj sağlar. Örneğin, kendinizi gökyüzüne kaldırabilir ve düşmanlarınızı öldürebilirsiniz. Bu yeteneği kullanmak için konsolu etkinleştirmeniz ve “noclip” komutunu kullanmanız gerekir.

CSGO Uçma Kodu

CSGO Uçma Kodu

Steam istemcinizi açın ve varsayılan olarak yüklenmezse Oyunlar sekmesine geçin. Oynadığınız sürüme bağlı olarak “Counter-Strike” veya “Counter-Strike: Source” konumunu bulun.

Bir alt menüyü açmak için oyuna sağ tıklayın, bir iletişim kutusu açmak için “Özellikler” i seçin. İlk sekmedeki “Başlatma Seçeneklerini Ayarla” düğmesini tıklayın.

Tırnak işaretleri olmadan “-console” yazın ve değişikliklerinizi kaydetmek için “Tamam” a tıklayın. Oyunu ana menüye açın.

Ana menüye ulaştığınızda “Seçenekler” e tıklayın. Bu menüde, Klavye kategorisine geçin ve yeni bir kutu açmak için “Gelişmiş” düğmesini seçin.

“Geliştirici konsolunu etkinleştir” in yanındaki kutuyu işaretleyin. Ayarlarınızı kaydedin ve artık her iki oyunda da bir konsol kaplaması açmak için istediğiniz zaman é tuşuna basabilirsiniz.

é tuşuna basın ve tırnak işaretleri olmadan “noclip” yazın. Komutu etkinleştirmek için “Enter” tuşuna basın. İzin veren bir sunucuda bir oyuna girdiğinizde, yerçekimi veya katı fizik kısıtlamalarına bağlı kalmayacaksınız.

Havaya sıçramaya devam etmek için ara çubuğuna art arda basın; yerçekimine bağlı olmadığınız için aşağı düşmeyeceksiniz, bu yüzden tuşa basmak sizi haritanın tepesine ulaşana kadar havaya yükseltir.

CSGO Uçma Kodu İpuçları

CSGO 1v1 Kodları
CSGO Uçma Kodu

Noclip kullanmak, duvarlardan bir hayalet gibi geçmenizi sağlar, bu da normale dönerken yanlış yerde olabileceğiniz anlamına gelir; Hileyi devre dışı bıraktığınızda normal yere yakın olduğunuzdan emin olun.

İlginizi Çekebilir:  CSGO'daki En Ucuz Bıçaklar

é tuşuna takılı konsolu beğenmezseniz veya bu tuşa sahip olmayan bir klavye kullanıyorsanız, konsolu açan anahtarı değiştirebilirsiniz (bkz. Kaynaklar).

CSGO Uçma Kodu Uyarıları

CSGO FPS Görme | CSGO FPS Gösterme Kodu (Windows, Mac)
CSGO Uçma Kodu

Bu konsol komutunun bir hile olarak kabul edildiğini unutmayın. Bu hile karşıtı önlemler kullanan sunucularda kullanamayacağınız anlamına gelir.

Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO 1v1 Kodları

CSGO Bunny Kodu

CSGO Konsol Kodları

CSGO Para Kodu

CSGO Nedir?

csgo en pahalı skinler
CSGO Uçma Kodu

Bu, “Counter-Strike” serisinin en çok satan oyunudur. Bu, CSGO “Counter-Strike Global Offensive” in tam sürümüdür. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path Entertainment’dır.

CS oyun serisi ilk olarak Half-Life modunda piyasaya sürüldü.Bu modun büyük bir kısmını indirdikten sonra Valve oyunu satın aldı. Oyunun en son sürümü 1.6 ve üstü, CS: Source, yani CS: S, tamamen farklı bir oyun motoruyla. Ancak, CS: Source işe alınmadığında, üretici şirket tekrar acı çekti ve CSGO’yu piyasaya sürdü.

CSGO 2012’de ilk ortaya çıktığında, zar zor bir rol oynadı, ancak bu valf topluluk pazarını harekete geçirdi ve oyun aniden “patladı”. Piyasa sayesinde herkes derisini satabilir ve yenilerini alabilir. Bu işlevi kullandıktan sonra, tek sorun oyundaki güç dengesizliğiydi ve daha sonra düzeltildi.

Sorunuz olursa yorumlar kısmında belirtin

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ● Google News ● Kayıt Ol ● Yazar Olmak İster Misiniz?

E-mail Haber Bültenine Abone Ol

BUNLARA DA GÖZ ATIN


Yorum Yapmak İçin Tıklayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haber

Cyberpunk 2077’de Ne Ters Gitti?

,

Yazar:

Cyberpunk 2077'de Ne Ters Gitti?

CD Projekt CEO’su Marcin Iwiński, Aralık ayında Cyberpunk 2077 video oyununun feci şekilde piyasaya sürülmesiyle ilgili bu hafta halka açık bir konuşma yaptı. Kişisel sorumluluğu üstlendi ve takımı suçlamamalarını istedi.

Cyberpunk 2077’de Ne Ters Gitti?

Iwiński‘nin bir ay içinde ikinci özrü, Polonya şirketinin itibarını oyun için sekiz yıl beklemiş olan çok sayıda taraftar ve yatırımcı ile geri kazanma girişimiydi. 

Başarısız olan Cyberpunk, 10 Aralık’tan Ocak ortasına kadar CD Projekt hisselerinde %30 düşüşe neden oldu. Çoğunluğu kariyerlerini riske atmamak için isimsiz kalmak isteyen 20’den fazla mevcut ve eski CD Projekt personeli ile yapılan görüşmeler, kontrolsüz hırs, zayıf planlama ve teknik eksikliklerle gölgelenen bir gelişim sürecini tasvir ediyor.

Daha fazla oku: Cyberpunk 2077: Çalışanlar Oyunu Bitirmek İçin Fazla Mesai Yapacak

Polonyalı şirket, önümüzdeki birkaç ayı oyunda genişlemeler planlamak veya diğer popüler franchise The Witcher’ın bir sonraki serisine başlamak yerine Cyberpunk 2077′nin düzeltmeleri üzerinde çalışarak geçirecek.  Iwiński, ilk yeni güncellemenin Ocak ayının sonuna doğru ve ikincisinin sonraki haftalarda yayınlanacağını söyledi.

Geliştirme ekibi 2021’den başlayarak bunu tasarlamadı. Şimdi başarılı bir sürümü kutlamak yerine, Cyberpunk 2077’yi bir kurtuluş hikayesine dönüştürmeyi hedefleyecekler. 

Cyberpunk 2077 Sokak Kredisi Nasıl Kazanılır?

Zorlu bir savaş olacak. Electronic Arts ve Ubisoft Entertainment gibi rakiplerin aksine CD Projekt birkaç yılda yalnızca bir büyük oyun yayınlıyor, bu nedenle şirket Cyberpunk 2077‘nin önemli bir hit olacağına güveniyordu.

İlk incelemeler genellikle iyiydi ancak oyuncular oyunu ellerine aldıklarında, oyunun PC’lerde sorunları olduğunu ve konsollarda neredeyse oynanamayacağını fark ettiler. 

O kadar kötü bir performans gösterdi ki, Sony Corp. oyunu PlayStation Store‘dan kaldırdı ve benzeri görülmemiş bir hareket olan geri ödemeler teklif ederken, Microsoft Corp. müşterileri “oyun güncellenene kadar Xbox One’da performans sorunları yaşayabilecekleri” konusunda uyarıyor. CD Projekt, aldatıldıkları iddiasıyla yatırımcı davasıyla karşı karşıya.

İlginizi Çekebilir:  CSGO Surf Sunucuları Nasıl Bulunur?
Cyberpunk 2077 Sokak Kredisi Nasıl Kazanılır?

Iwiński, mesajında  şirketin “görevi hafife aldığını” kabul ediyor. “Oyunun şehri çok kalabalık olduğu ve eski nesil konsolların disk bant genişliği olduğu için bizi sürekli zorladı” dedi. CD Projekt, oyunun piyasaya sürülmesinden önce kapsamlı bir şekilde test ederken, Iwiński bunun pek çoğunu göstermediğini söyledi. Geliştiriciler bunun tersini savundular ve birçok yaygın sorunun keşfedildiğini söylediler ancak personelin bunları düzeltmek için zamanı yoktu.

Cyberpunk 2077 nihayet 10 Aralık‘ta piyasaya sürüldüğünde, tepki hızlı ve öfkeliydi. Oyuncular, minik ağaçların ve pantolonsuz etrafta dolanan karakterlerin istila ettiği ekranların videolarını paylaştı ve vaat edilen ancak nihai üründe yer almayan özelliklerin listelerini derledi.

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Geliştiriciler, PlayStation mağazasında yeniden bir yer kazanmak için ne yapılması gerektiği net olmasa da, aksaklıkların ve grafik sorunlarının çoğunun düzeltilebileceğini söylüyor. Hayranları geri kazanmak zor olabilir ancak video oyun dünyasında bir emsal var. 

Uzay simülatörü olan No Man’s Sky gibi oyunlar; Online rol yapma oyunu olan Final Fantasy XIV; ve çok oyunculu bir nişancı olan Destiny, zorlu lansmanlardan kurtuldu ve piyasaya sürüldükten sonra kademeli olarak gelişerek önemli beğeni topladı. CD Projekt hisseleri, Iwiński’nin mesajından sonra altı hafta içinde %6 arttı.

İlginizi Çekebilir

Cyberpunk 2077 Sokak Kredisi Nasıl Kazanılır?

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri Ve Sistem Tavsiyeleri

Cyberpunk 2077 Filmleri: En İyi Cyberpunk Filmleri

Cyberpunk 2077: Çalışanlar Oyunu Bitirmek İçin Fazla Mesai Yapacak

Kaynak: https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-01-16/cyberpunk-2077-what-caused-the-video-game-s-disastrous-rollout

Sorunuz olursa yorumlar kısmında belirtin

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ● Google News ● Kayıt Ol ● Yazar Olmak İster Misiniz?

E-mail Haber Bültenine Abone Ol

Okumaya Devam Et

Haber

Microsoft Yeni Üyeler İçin Xbox Live Gold Fiyatlarını Artırdı

,

Yazar:

Xbox Game Pass Abone Sayısı Altı Aydan Kısa Bir Sürede %50 Artışla 15 Milyona Ulaştı

Microsoft yeni Xbox Live Gold üyelikleri için fiyatları her yönden artırdı ve değişiklikler, taahhüt etmeye hazır olduğunuz sürece daha belirgin hale geldi. 

Microsoft Yeni Üyeler İçin Xbox Live Gold Fiyatlarını Artırdı

Xbox Series X İncelemesi: YENİ NESİL BİLGİSAYAR GİBİ
Microsoft Yeni Üyeler İçin Xbox Live Gold Fiyatlarını Artırdı

Bir ve üç aylık planlar, sırasıyla 11 $ ve 30 $ ‘dan çok daha pahalı değil (1 $ ve 5 $‘ a kadar) ancak altı ay size 60 $ ‘a mal oluyor ödediğiniz 40 $ ‘ın çok üstünde. Artık 12 aylık bir üyelik olmadığında, Gold konusunda ısrar ederseniz, yılda 120 $ cebinizden gidecek.

Microsoft, mevcut 6 ve 12 aylık üyelerin mevcut fiyattan yenileneceğini söyledi. Gold üyeliklerini Xbox Game Pass Ultimate‘a dönüştürenler, kalan süreyi üç yıla kadar ekstra ücret ödemeden devam edecek. Hala birkaç aylık üyeliğiniz varsa, bir süre başka önemli bir harcamayla karşılaşmayacaksınız.

Xbox Game Pass Abone Sayısı Altı Aydan Kısa Bir Sürede %50 Artışla 15 Milyona Ulaştı

Şirket, Gold fiyatlandırmasının birçok yerde “yıllardır değişmediğini” belirterek artışı haklı çıkardı, Xbox 360 o zamanlar mağazalardaydı.  Teoride Microsoft maliyetlerin değiştiğini kabul ediyor. PlayStation Plus’ın hala 60 dolarlık bir seçeneği var ancak Sony Now oyun akışını kapsamıyor.

İlginizi Çekebilir:  Valve Ve 5 PC Oyunu Yayıncısı 9,4 Milyon Dolar Para Cezası Aldı
PS4 Ve Xbox One'ınızın Ömrünü Nasıl Uzatabilirsiniz? 5 Basit Yöntem

Yine de Microsoft‘un daha büyük planlarını görmek çok zor değil. Xbox Game Pass Ultimate, nispeten kolay bir satıştır. Ayda 15 dolardan daha fazla ödeyeceksiniz ancak Gold‘un tüm özelliklerinin yanı sıra büyüyen kitaplığa ve bulut oyunlarına erişim elde edeceksiniz. Teknoloji devi her ay daha fazla para kazanmakla kalmıyor.

İlginizi Çekebilir

Xbox Series X İncelemesi: YENİ NESİL BİLGİSAYAR GİBİ

Microsoft Yeni Xbox Kullanıcı Arayüzünü Kullanıma Sundu

Xbox Game Pass Abone Sayısı Altı Aydan Kısa Bir Sürede %50 Artışla 15 Milyona Ulaştı

Xbox Sevenleri Üzecek Haber Microsoft’tan Geldi

Microsoft Yeni Xbox Kullanıcı Arayüzünü Kullanıma Sundu

Kaynak: finance.yahoo.com/news/microsoft-raises-xbox-live-gold-prices-153352549.html

Sorunuz olursa yorumlar kısmında belirtin

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ● Google News ● Kayıt Ol ● Yazar Olmak İster Misiniz?

E-mail Haber Bültenine Abone Ol

Okumaya Devam Et

Popüler