CSGO Uçma Kodu

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO‘da uçma yeteneğinin etkinleştirilmesi, oyuna her türlü yeni avantaj sağlar. Örneğin, kendinizi gökyüzüne kaldırabilir ve düşmanlarınızı öldürebilirsiniz. Bu yeteneği kullanmak için konsolu etkinleştirmeniz ve “noclip” komutunu kullanmanız gerekir.

CSGO Uçma Kodu

CSGO Uçma Kodu

Steam istemcinizi açın ve varsayılan olarak yüklenmezse Oyunlar sekmesine geçin. Oynadığınız sürüme bağlı olarak “Counter-Strike” veya “Counter-Strike: Source” konumunu bulun.

Bir alt menüyü açmak için oyuna sağ tıklayın, bir iletişim kutusu açmak için “Özellikler” i seçin. İlk sekmedeki “Başlatma Seçeneklerini Ayarla” düğmesini tıklayın.

Tırnak işaretleri olmadan “-console” yazın ve değişikliklerinizi kaydetmek için “Tamam” a tıklayın. Oyunu ana menüye açın.

Ana menüye ulaştığınızda “Seçenekler” e tıklayın. Bu menüde, Klavye kategorisine geçin ve yeni bir kutu açmak için “Gelişmiş” düğmesini seçin.

“Geliştirici konsolunu etkinleştir” in yanındaki kutuyu işaretleyin. Ayarlarınızı kaydedin ve artık her iki oyunda da bir konsol kaplaması açmak için istediğiniz zaman é tuşuna basabilirsiniz.

é tuşuna basın ve tırnak işaretleri olmadan “noclip” yazın. Komutu etkinleştirmek için “Enter” tuşuna basın. İzin veren bir sunucuda bir oyuna girdiğinizde, yerçekimi veya katı fizik kısıtlamalarına bağlı kalmayacaksınız.

Havaya sıçramaya devam etmek için ara çubuğuna art arda basın; yerçekimine bağlı olmadığınız için aşağı düşmeyeceksiniz, bu yüzden tuşa basmak sizi haritanın tepesine ulaşana kadar havaya yükseltir.

reklam

CSGO Uçma Kodu İpuçları

CSGO 1v1 Kodları
CSGO Uçma Kodu

Noclip kullanmak, duvarlardan bir hayalet gibi geçmenizi sağlar, bu da normale dönerken yanlış yerde olabileceğiniz anlamına gelir; Hileyi devre dışı bıraktığınızda normal yere yakın olduğunuzdan emin olun.

é tuşuna takılı konsolu beğenmezseniz veya bu tuşa sahip olmayan bir klavye kullanıyorsanız, konsolu açan anahtarı değiştirebilirsiniz (bkz. Kaynaklar).

CSGO Uçma Kodu Uyarıları

CSGO FPS Görme | CSGO FPS Gösterme Kodu (Windows, Mac)
CSGO Uçma Kodu

Bu konsol komutunun bir hile olarak kabul edildiğini unutmayın. Bu hile karşıtı önlemler kullanan sunucularda kullanamayacağınız anlamına gelir.

Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO 1v1 Kodları

CSGO Bunny Kodu

CSGO Konsol Kodları

CSGO Para Kodu

CSGO Nedir?

csgo en pahalı skinler
CSGO Uçma Kodu

Bu, “Counter-Strike” serisinin en çok satan oyunudur. Bu, CSGO “Counter-Strike Global Offensive” in tam sürümüdür. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path Entertainment’dır.

CS oyun serisi ilk olarak Half-Life modunda piyasaya sürüldü.Bu modun büyük bir kısmını indirdikten sonra Valve oyunu satın aldı. Oyunun en son sürümü 1.6 ve üstü, CS: Source, yani CS: S, tamamen farklı bir oyun motoruyla. Ancak, CS: Source işe alınmadığında, üretici şirket tekrar acı çekti ve CSGO’yu piyasaya sürdü.

CSGO 2012’de ilk ortaya çıktığında, zar zor bir rol oynadı, ancak bu valf topluluk pazarını harekete geçirdi ve oyun aniden “patladı”. Piyasa sayesinde herkes derisini satabilir ve yenilerini alabilir. Bu işlevi kullandıktan sonra, tek sorun oyundaki güç dengesizliğiydi ve daha sonra düzeltildi.

reklam


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.