CSGO Kan Silme Kodu

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO Kan Silme Kodu

CSGO Kan Silme Kodu nedir? CSGO Kan Silme nasıl yapılır? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde cevaplayacağız. CSGO’da kan silmenin pek çok faydası vardır bunlar, düşmanı daha kolay görmek, dikkatinizin dağılmaması, görüntü kirliliği yapmaması ve FPS‘i gereksiz yere düşürmemesidir.

CSGO için önemli ve ince dokunuşlardan biri de kan silme kodudur. Bu işlemin nasıl yapılması gerektiğini sizler için anlattık. CSGO Kan Silme işlemini yapmayı bu yazıyı okuduktan sonra en iyi şekilde öğrenmiş olacaksınız.

CSGO Kan Silme Kodu

CSGO Kan Silme Kodu

Profosyonel turnuvalarda E-Sporcular ellerinden geldiği kadar temiz ve akıcı görüntü ister, ne kadar akıcı görüntü o kadar kill. CSGO Kan Silme kodunu etkinleştirmek için geliştirici konsolunu é ile açın (açılmadıysa buraya tıklayın) ve metin yerine [bind “shift” “+speed;r_cleardecals”] kodunu yazdıktan sonra hangi tuşa atadıysanız (bu kodda shift tuşu atanmıştır) o tuşa bir kez basarak kanları silebilirsiniz.

Her maçın başında bu işlemi yapmak istemiyorsanız bu kodları autoexec dosyanıza yazabilirsiniz. Bu sayede oyun ayarları autoexec’deki kodlara göre şekillenecek ve siz her oyunu başlattığınızda o ayarlar otomatik olarak yüklenecek, autoexec dosyasını nasıl oluşturacağınızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar, bol killer.

İlginizi Çekebilir: CSGO’da Nasıl Daha İyi Olunur

CSGO Kan Silme Kodu ile FPS Arttırma

CSGO FPS Gösterme Kodu
CSGO Kan Silme Kodu Shift

Öncelikle FPS nedir açıklayalım, FPS’yi birçok oyunda veya web sitesinde duymuş olabilirsiniz. FPS demek İngilizce’de Frame Per Second, Türkçe’de Saniyelik Görüntü Sayısı demektir.

Oyunlarda FPS, oyundaki kare hızınızdır. Dolayısıyla oyunlarda topa vurduğunuzda, top takılarak gidiyorsa FPS’iniz çok düşük demektir. Topa vurduğunuzda top çok düzgün ve pürüzsüz bir şekilde hareket ediyorsa, yüksek FPS‘iniz olduğu anlamına gelir. Genel FPS terimleri şu şekildedir: 30 FPS, 60 FPS, 120 FPS ve 144 FPS.

Kan silme kodu FPS‘inizi arttırma konusunda büyük bir rol oynar çünkü gereksiz etkenler ve efektler fazla işlem gerektirdiğinden FPS’inizde düşecektir. 1 FPS bile sizin için önemliyse sırf FPS arttırmak için kan silme kodunu uygulayabilirsiniz.

reklam

Diğer CSGO Rehberlerimiz:

CSGO FPS Arttırma Rehberi

CSGO Bot Kodları

CSGO Uçma Kodu

CSGO Ping Düşürme Rehberi

CSGO Nedir? Açılımı Nedir?

CSGO Ping Düşürme Rehberi
CSGO Kan Silme Kodu Shift Tuşu

CSGO, “Counter-Strike” serisinin bir oyunu olan Counter-Strike Global Offensive’in tam açılımıdır. Oyunun geliştiricisi Hidden Path Entertainment‘dır yayınlayan ise Valve‘dir. CS oyun serisi başlangıçta Half-Life modu olarak piyasaya sürülmüştür. Bu modların çok indirilmesi ve popüler bir hale gelmesinden sonra Valve oyunu satın aldı. Oyunun en son sürümü CSGO’dur. CS serisinin diğerleri kadar popüler olmayan oyunu CS:S tamamen farklı bir oyun motoruyla birlikte gelmiştir.

CSGO, 2012 Ağustos ayında ilk ortaya çıktığında çok az popülerliğe sahipti, ancak zamanla ve yapılan mantıklı adımlarla gelişti ve günümüzdeki popülerliğini kazandı. Oyuna topluluk pazarının gelmesi CSGO’nun patlamasındaki en büyük etkenlerden biri oldu. Topluluk Pazarı sayesinde herkes skinlerini satabilir ve yeni skinler satın alabilir. Topluluk Pazarı aynı zamanda oyuna eşitsizlikte getirmiştir.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.